Party čelenka ve tvaru rohu jednorožce, dozdobená jemným volánkem a zlatými flitry, udělá radost každé holčičce, která má ráda jednorožce. Vše je upevněno na jemnou růžovou čelenku. Ideální doplněk ke karnevalovému kostýmu, využijete ho ale i na narozeninovou párty nebo jen jako dáreček.
Havajská sukně v zelené barvě. Skvěle se hodí jako součást kostýmu na Havajskou party. Její délka je 77 cm a je dodávána v univerzální velikosti pro dospělé a to především, díky elastickému pasu.
Havajská sukně v růžové barvě. Skvěle se hodí jako součást kostýmu na Havajskou party. Její délka je 77 cm a je dodávána v univerzální velikosti pro dospělé a to především, díky elastickému pasu.
Havajská sukně v přirozené barvě slámy. Skvěle se hodí jako součást kostýmu na Havajskou party. Její délka je 77 cm a je dodávána v univerzální velikosti pro dospělé a to především, díky elastickému pasu.
Povedený havajský věnec složený z velkých, pastelových květů. Tento Havajský věnec se určitě neztratí na žádné Havajské party, letním večírku, nebo karnevalu. Celkový obvod je cca 1,2 metru.
Povedený havajský věnec složený z velkých, světle růžových květů. Tento Havajský věnec se určitě neztratí na žádné Havajské party, letním večírku, nebo karnevalu. Celkový obvod je cca 1,2 metru.
Povedený havajský věnec složený z velkých, tmavě růžových květů. Tento Havajský věnec se určitě neztratí na žádné Havajské party, letním večírku, nebo karnevalu. Celkový obvod je cca 1,2 metru.
Povedený havajský set složený z bohatého věnce, čelenky a dvou náramků. To vše je ozdobeno barevnými květy. Tento Havajský set se určitě neztratí na žádné Havajské party, letním večírku, nebo karnevalu.
Andělská křídla červená - látková 100 x 70 cm. V luxusním provedení. Nutný doplněk ke kostýmu anděla smrti na halloween, karneval nebo tematickou party. Andělská křídla jsou vyrobena z kvalitního textilu, bez třpytek a netřepí se a vypadají velmi reálně. Jednoduše se křídla nasadí na ramena pomocí přišité gumy. Mají větší rozměry, jsou tedy vhodné spíše pro dospělé.
Černá Benátská škraboška napodobující krajkový vzor, se nejen hodí na karnevaly a plesy, ale najde své uplatnění i při oslavách Silvestra. Její luxusní vzhled dodá glanc a bude slušet na každé tváři i jako dekorace slavnostního stolu.
Stříbrná Benátská škraboška napodobující krajkový vzor, se nejen hodí na karnevaly a plesy, ale najde své uplatnění i při oslavách Silvestra. Její luxusní vzhled dodá glanc a bude slušet na každé tváři i jako dekorace slavnostního stolu.
Zlatá Benátská škraboška napodobující krajkový vzor, se nejen hodí na karnevaly a plesy, ale najde své uplatnění i při oslavách Silvestra. Její luxusní vzhled dodá glanc a bude slušet na každé tváři i jako dekorace slavnostního stolu.
Černá Benátská škraboška napodobující krajkový vzor, se nejen hodí na karnevaly a plesy, ale najde své uplatnění i při oslavách Silvestra. Její luxusní vzhled dodá glanc a bude slušet na každé tváři i jako dekorace slavnostního stolu.
Kravata na gumičce, se kterou si užijete focení jak vy tak i vaši přátelé. Hodí se ale i jako doplněk k vašemu slavnostnímu outfitu na Vánoční večírek, party nebo jako doplněk ke kostýmu pro karneval. Kravata je na praktické gumičce, takže se nemusíte bát uvazování a je vyrobena z odolného polyesteru, takže jí nevadí nějaké to rozlité víno.
Zlatá Benátská škraboška s peřím, zdobená kamínkem je nejen hodní na plesy, ale najde své uplatnění i při karnevalu a samozřejmě oslavách Silvestra. Její metalický vzhled dodá glanc a bude slušet na každé tváři i jako dekorace slavnostního stolu.
Stříbrná Benátská škraboška s peřím, zdobená kamínkem je nejen hodní na plesy, ale najde své uplatnění i při karnevalu a samozřejmě oslavách Silvestra. Její metalický vzhled dodá glanc a bude slušet na každé tváři i jako dekorace slavnostního stolu.
Krásná sada andělských křídel se stříbrným zdobením, která jsou olemovaná peříčky a zároveň obsahuje i krásnou čelenku se svatozáří také vyrobenou z peříček. Skvěle doladí dětský kostým anděla na Mikulášskou nadílku.
Stylové kšandy (šle) s tematickým potiskem pro oslavu nového roku Happy New Year, vhodné jako univerzální doplněk pro Silvestrovskou party. Je to skvělý doplněk například pro barmany a číšníky, které neomezuje v pohybu a prostě ladí. Stačí doplnit stylovou košilí a je hotovo. Kšandy se zapínají pomocí cvočků.
Bílé kšandy (šle) vhodné jako univerzální doplněk nejen ke kostýmu mafiána nebo tanečníka. Skvěle se hodí i na běžné nošení, nebo jako doplněk pro Vánoční nebo silvestrovskou party. Stačí doplnit stylovou košilí a je hotovo. Kšandy se zapínají pomocí cvočků.