Výsledek hledání pro výraz
Zobrazit ceny včetně daně
Koruna česká

DOPRAVA ZDARMA OD 1 000 KČ - Rychlý kontakt: PO-PÁ 9:00-15:00 +420 774 008 656 info@balonkypraha.cz

Produkty
  Menu Zavřít
  RSS

  Blog

  Jak oslavit konec prázdnin a začátek nového školního roku
  Komentáře (0) Jak oslavit konec prázdnin a začátek nového školního roku

  Dnešní příspěvek je věnován jednomu z nejdůležitějších přechodů v roce – konci prázdnin a nástupu do nového školního roku. Ať jste rodič, student nebo jen někdo, kdo se rád baví a těší se na nové začátky, tento příspěvek je určen právě vám.

  Konec letních prázdnin začátek školního roku může být p...

  Svatební Candy Bar
  Komentáře (0) Svatební Candy Bar

  Ahoj, milí čtenáři! V dnešním příspěvku na blog se podíváme na jedno z nejoblíbenějších a nejsladších témat svatebních oslav - Svatební Candy Bar. Cílem tohoto článku je poskytnout vám nápady, tipy a rady, jak vytvořit úžasný candy bar, který zaujme vaše hosty a stane se jednou z hlavních atrakcí va...

  Valentýn 2023
  Komentáře (0) Valentýn 2023

  Valentýn 2023 je tu a my se Vám pokusíme, co nejvíce pomoc s tím aby se Vám povedl! Cílem Valentýnského dne je potěšit svojí drahou polovičku. V tento den srší láska ze všech stran, cítíme jí. Ale nevidíme, že? Láska je hřejivá a když jí cítíme máme pocit, že je vše kolem nás barevnější a pestřejší....

  Kouzlo LED světélek přispěje k Vánoční atmosféře
  Komentáře (0) Kouzlo LED světélek přispěje k Vánoční atmosféře

  Posvítíme si na trend, který zasáhl všechny milovníky Vánoc. LED světélka jsou jednoduchou a krásnou ozdobou. Využití je nekonečné. Dají se zapojit do elekrické sítě nebo se také dají koupit světélka na tužkové baterie. Můžou být barvené ale i bílé nebo klasicky žluté. Nejoblíbenější jsou teď ale ne...

  Poslední party roku! Silvestr 2023!
  Komentáře (0) Poslední party roku! Silvestr 2023!

  Velká nebo malá party, vždy buďte připraveni. Pomůžeme Vám s přípravou Vaší Silvestrovské party. Sledujte náš návod i s odkazy!

  Gold New Year's Party

  1: Papírové talíře Happy New Year - Základem každé party je dobré jídlo a aby dobře chutnalo, musí i dobře vypadat. S tím Vám pomůže praktické ...

  Make-up je součástí kostýmu. Naučíme Vás to!
  Komentáře (0) Make-up je součástí kostýmu. Naučíme Vás to!

  Aby kostým vypadal dokonale, potřebujete make-up. Pro Halloween je to typický prvek. Vytvořit strašidelný make-up není tak těžké, vymyslet ho už ano! 

  V tomto článku Vám pomůžeme né jen vymslet perfektní make-up ale i vybrat správné propriety. Jdeme na to!

  Gothic Skull

  Kostým kostlivce má hned...

  Halloween je tu! Užijme si ho a oslavujme s parádou!
  Komentáře (0) Halloween je tu! Užijme si ho a oslavujme s parádou!
  U někoho oblíbený u někoho vůbec ne. My fanoušky Halloweenu rozhodně jsme a chceme se podělit o tipy, jak si tenhle kontroverzní svátek užít se vší parádou. Pojďmě si říct, proč Halloween letos slavíte? Spousta z Vás odpoví, že kvůli dětem. Co by sme pro ty naše malé drobečky neudělali? Dětem jde ale hlavně o dobroty a převleky a zábavu, že? "Bude párty!! " Zvolala Baruška v obyváku, když se maminka zeptala na letošního Halloweena. "Půjdeme do průvodu!", přidal se Vojtíšek. "A ve školce bude zase maškarní?" Dodal tatínek! Rodičové, nebojte se! Hned pod obrázkem najdete odkazy, kde najdete vše co potřebujete, aby si Vaše děti letošního Halloweena užili.
  Obří čísla, to je hit
  Obří čísla, to je hit
  Ačkoliv se to nezdá, i balonkové odvětví má své trendy. Tím letošním jsou velké foliové balonky ve tvaru písmen a číslic. Jde skutečně o naše nejprodávanější zboží a jeho obliba stále roste. Zákazníci se již nebojí jít do velkých nápisů a číselných řad. A ohlasy jsou velmi pozitivní. Foliové balonky jsou nepřehlédnutelnou dominantou každé akce. Jsou skutečně nepřehlédnutelné a to nejen díky svému provedení ale také velikosti až 102 cm.
  Balonkové dekorace na Vánoce i Silvestr.
  Komentáře (0) Balonkové dekorace na Vánoce i Silvestr.

  Když přemýšlíte o vánočních a silvestrových dekoracích, nemusí být balónky první věc, která vám přijde na mysl. Tady je důvod, proč by se to mělo změnit: balónky jsou v této sezoně všestranným, kreativním a levným způsobem, jak přivést svátek do vašeho domova, společnosti nebo obce. Proč balóny? Zde je několik důvodů, proč je lidé tolik milují.

  Učíme se modelovat balónky s Cucínem - Meč
  Komentáře (0) Učíme se modelovat balónky s Cucínem - Meč

  Modelování balonků je senzační zábava nejen na dětskou narozeninovou party. Náš kamarád klaun Cucíno, Vás naučí ve svém prvním videu jak je dobré začít, co všechno je dobré vědět a hlavně, jak udělat balonkový meč, který neublíží.