Výsledek hledání pro výraz
Zobrazit ceny včetně daně
Koruna česká
Čeština

Při nákupu nad 1 500,- Kč doprava na GLS Parcel Shop ZDARMA -  Rychlý kontakt: PO-PÁ 9:00 -16:00 +420 774 008 656 info@balonkypraha.cz

RSS

Blog

Komentáře (0) Make-up je součástí kostýmu. Naučíme Vás to!

Aby kostým vypadal dokonale, potřebujete make-up. Pro Halloween je to typický prvek. Vytvořit strašidelný make-up není tak těžké, vymyslet ho už ano! 

V tomto článku Vám pomůžeme né jen vymslet perfektní make-up ale i vybrat správné propriety. Jdeme na to!

Gothic Skull

Kostým kostlivce má hned...

Halloween je tu! Užijme si ho a oslavujme s parádou!
Komentáře (0) Halloween je tu! Užijme si ho a oslavujme s parádou!
U někoho oblíbený u někoho vůbec ne. My fanoušky Halloweenu rozhodně jsme a chceme se podělit o tipy, jak si tenhle kontroverzní svátek užít se vší parádou. Pojďmě si říct, proč Halloween letos slavíte? Spousta z Vás odpoví, že kvůli dětem. Co by sme pro ty naše malé drobečky neudělali? Dětem jde ale hlavně o dobroty a převleky a zábavu, že? "Bude párty!! " Zvolala Baruška v obyváku, když se maminka zeptala na letošního Halloweena. "Půjdeme do průvodu!", přidal se Vojtíšek. "A ve školce bude zase maškarní?" Dodal tatínek! Rodičové, nebojte se! Hned pod obrázkem najdete odkazy, kde najdete vše co potřebujete, aby si Vaše děti letošního Halloweena užili.
Obří čísla, to je hit
Obří čísla, to je hit
Ačkoliv se to nezdá, i balonkové odvětví má své trendy. Tím letošním jsou velké foliové balonky ve tvaru písmen a číslic. Jde skutečně o naše nejprodávanější zboží a jeho obliba stále roste. Zákazníci se již nebojí jít do velkých nápisů a číselných řad. A ohlasy jsou velmi pozitivní. Foliové balonky jsou nepřehlédnutelnou dominantou každé akce. Jsou skutečně nepřehlédnutelné a to nejen díky svému provedení ale také velikosti až 102 cm.
Balonkové dekorace na Vánoce i Silvestr.
Komentáře (0) Balonkové dekorace na Vánoce i Silvestr.

Když přemýšlíte o vánočních a silvestrových dekoracích, nemusí být balónky první věc, která vám přijde na mysl. Tady je důvod, proč by se to mělo změnit: balónky jsou v této sezoně všestranným, kreativním a levným způsobem, jak přivést svátek do vašeho domova, společnosti nebo obce. Proč balóny? Zde je několik důvodů, proč je lidé tolik milují.

Učíme se modelovat balónky s Cucínem - Meč
Komentáře (0) Učíme se modelovat balónky s Cucínem - Meč

Modelování balonků je senzační zábava nejen na dětskou narozeninovou party. Náš kamarád klaun Cucíno, Vás naučí ve svém prvním videu jak je dobré začít, co všechno je dobré vědět a hlavně, jak udělat balonkový meč, který neublíží.

Balonková girlanda snadno a elegantně.
Balonková girlanda snadno a elegantně.

Balony byly vždy oblíbenou částí dekorace pro mnoho příležitostí, nicméně v nedávné době balonkové girlandy a balonkové instalace explodovaly jako balón. Dekoratéři začali rozvíjet propracované, sofistikované a luxusní dekorace, oblouky a art form foto-koutky.

Učíme se modelovat balónky s Cucínem - PES
Učíme se modelovat balónky s Cucínem - PES

Modelování balonků je senzační zábava nejen na dětskou narozeninovou party. Náš kamarád klaun Cucíno, Vás naučí ve svém prvním videu jak je dobré začít, co všechno je dobré vědět a hlavně, jak udělat toho balonkového psa.

Je libo moderní narozeninová párty?
Je libo moderní narozeninová párty?

Pořádáte svým dětem nebo sobě rádi narozeninové párty a připadá vám, že pomalu dočerpáváte všechna zajímavá témata, dekorace, nápady? Nechte se inspirovat námi a našimi moderními tipy.

Dekorační sady jedou
Komentáře (0) Dekorační sady jedou

Nemáte čas promýšlet a vybírat každou jednotlivou součást výzdoby vaší oslavy? Rozumíme a proto jsme část práce udělali již za vás.

Dekorační sady čekají u nás, připravené k akci. Předvybrané tak, jak se k sobě nejlépe hodí. Máme několik druhů a každým kompletně vyzdobíte, co potřebujete. Vymysleli jsme pro vás i cenové zvýhodnění, aby byla celá nabídka ještě zajímavější. Neváhejte tedy a vybírejte z témat, která jsou k dispozici.

Maturitní ples
Komentáře (0) Maturitní ples

Maturitní ples je společenská tradice a událost, která je spojena se zakončením vzdělávání na střední škole. Organizují si jej studenti a koná se v období od prosince do března. Často jsou maturitní plesy spojené ještě s takzvaným stužkováním. Jde o tradici vítání nových studentů do prvních ročníků.

Maturitní plesy se plánují zhruba půl roku dopředu a z velké části se na plánování podílejí sami studenti. Učitelé jsou tu spíše rádci. Jak ale správně naplánovat maturitní ples?