Výsledek hledání pro výraz
Zobrazit ceny včetně daně
Koruna česká
Čeština

Rychlý kontakt: PO-PÁ 9:00 -16:00 +420 774 008 656 info@balonkypraha.cz

RSS

Blog

Obří čísla, to je hit
Obří čísla, to je hit
Ačkoliv se to nezdá, i balonkové odvětví má své trendy. Tím letošním jsou velké foliové balonky ve tvaru písmen a číslic. Jde skutečně o naše nejprodávanější zboží a jeho obliba stále roste. Zákazníci se již nebojí jít do velkých nápisů a číselných řad. A ohlasy jsou velmi pozitivní. Foliové balonky jsou nepřehlédnutelnou dominantou každé akce. Jsou skutečně nepřehlédnutelné a to nejen díky svému provedení ale také velikosti až 102 cm.
Balonkové dekorace na Vánoce i Silvestr.
Komentáře (0) Balonkové dekorace na Vánoce i Silvestr.

Když přemýšlíte o vánočních a silvestrových dekoracích, nemusí být balónky první věc, která vám přijde na mysl. Tady je důvod, proč by se to mělo změnit: balónky jsou v této sezoně všestranným, kreativním a levným způsobem, jak přivést svátek do vašeho domova, společnosti nebo obce. Proč balóny? Zde je několik důvodů, proč je lidé tolik milují.

Učíme se modelovat balónky s Cucínem - Meč
Komentáře (0) Učíme se modelovat balónky s Cucínem - Meč

Modelování balonků je senzační zábava nejen na dětskou narozeninovou party. Náš kamarád klaun Cucíno, Vás naučí ve svém prvním videu jak je dobré začít, co všechno je dobré vědět a hlavně, jak udělat balonkový meč, který neublíží.

Balonková girlanda snadno a elegantně.
Balonková girlanda snadno a elegantně.

Balony byly vždy oblíbenou částí dekorace pro mnoho příležitostí, nicméně v nedávné době balonkové girlandy a balonkové instalace explodovaly jako balón. Dekoratéři začali rozvíjet propracované, sofistikované a luxusní dekorace, oblouky a art form foto-koutky.

Učíme se modelovat balónky s Cucínem - PES
Učíme se modelovat balónky s Cucínem - PES

Modelování balonků je senzační zábava nejen na dětskou narozeninovou party. Náš kamarád klaun Cucíno, Vás naučí ve svém prvním videu jak je dobré začít, co všechno je dobré vědět a hlavně, jak udělat toho balonkového psa.

Je libo moderní narozeninová párty?
Je libo moderní narozeninová párty?

Pořádáte svým dětem nebo sobě rádi narozeninové párty a připadá vám, že pomalu dočerpáváte všechna zajímavá témata, dekorace, nápady? Nechte se inspirovat námi a našimi moderními tipy.

Dekorační sady jedou
Komentáře (0) Dekorační sady jedou

Nemáte čas promýšlet a vybírat každou jednotlivou součást výzdoby vaší oslavy? Rozumíme a proto jsme část práce udělali již za vás.

Dekorační sady čekají u nás, připravené k akci. Předvybrané tak, jak se k sobě nejlépe hodí. Máme několik druhů a každým kompletně vyzdobíte, co potřebujete. Vymysleli jsme pro vás i cenové zvýhodnění, aby byla celá nabídka ještě zajímavější. Neváhejte tedy a vybírejte z témat, která jsou k dispozici.

Maturitní ples
Komentáře (0) Maturitní ples

Maturitní ples je společenská tradice a událost, která je spojena se zakončením vzdělávání na střední škole. Organizují si jej studenti a koná se v období od prosince do března. Často jsou maturitní plesy spojené ještě s takzvaným stužkováním. Jde o tradici vítání nových studentů do prvních ročníků.

Maturitní plesy se plánují zhruba půl roku dopředu a z velké části se na plánování podílejí sami studenti. Učitelé jsou tu spíše rádci. Jak ale správně naplánovat maturitní ples?

Den svatého Patrika
Den svatého Patrika

Den svatého Patrika každoročně připadá na 17. března. Tento svátek se slaví především v Irsku, kde je tento den vyhlášen jako státní svátek. Největší oblibu má ale v Americe, Kanadě a Austrálii, právě díky tomu, že v těchto zemích žije nejvíce Irů. V posledních letech získává na oblibě i v Evropě.

Patrik byl prvním křesťanským misionářem v Irsku. Příběhů o tomto patronovi Irska jsou desítky. Podle těchto pověstí byl Patrik původem z Walesu. Jednoho dne byl zajat a uvrhnut do otroctví právě v Irsku. Po několika letech se mu ale podařilo uprchnout. Poté žil ve Francii. Tam strávil několik let v klášteře, aby se poté mohl vrátit do Irska jako křesťanský misionář. Patrik obrátil na křesťanskou víru tisíce Irů a zřídil v Irsku mnoho klášterů a škol. Dodnes se ke svatým místům, kde svatý Patrik podle legend pobýval, vydávají křesťané.

Valentýn s balonky
Valentýn s balonky

Den svatého Valentýna nebo také Svátek svatého Valentýna se každoročně slaví 14. února. Ohledně tohoto svátku panují stále dohady. Některým vadí, jak je Valentýn masivně propagován obchodníky za účelem vydělat co nejvíce peněz. Mezi veřejností koluje, že Valentýn je americký svátek, což ale není pravda.

Svátek pochází již ze starověkého Říma, zřejmě podle tehdejšího svátku Lupercalia, kdy se do speciální urny vkládaly lístečky se jmény dívek. Každý mladý muž si pak vytáhl lísteček a ta dívka, která na něm byla napsána, se měla stát jeho přítelkyní na nadcházející rok. Další historická fakta pak pojednávají o středověkém knězi, jménem Valentin, který tajně oddával zamilované páry, které jinak na sňatek neměli nárok. Za toto měl být právě na 14. února popraven. K obnovení tohoto svátku došlo právě v USA, čistě z obchodních důvodů. Proto si veřejnost myslí, že jde o americký svátek.