Výsledek hledání pro výraz
Zobrazit ceny včetně daně
Koruna česká

DOPRAVA ZDARMA OD 1 000 KČ - Rychlý kontakt: PO-PÁ 9:00-15:00 +420 774 008 656 info@balonkypraha.cz

Produkty
  Menu Zavřít

  Potisk balonků

   

   Reklamní i dárkový potisk balonků latexových i fóliových. Tiskneme od 100 ks na latexové a 10 ks na fóliové balonky.

  Nabízíme plnobarevný potisk fóliových balonků z obou stran, tiskneme od 100 ks.  folie

  Potisk na
  foliové balonky

  Podrobnosti zde >

  latex

  Potisk na
  latexové balonky

  Podrobnosti zde >  Foliové balonky s potiskem a logem - Sítotisk (1 barva), Digitální tisk (plnobarevný)

  Jsme první v České republice, kteří začali tisknout na foliové balonky zakázkový potisk dle přání klienta. Oproti klasickým latexovým balonkům jsou foliové balonky zajímavější. Takováto reklama pak získá více pozornosti a bude mít tak vyšší účinek. Výhodou je, že balonky vydrží nafouknuté několik dní. Z praxe víme, že je to zhruba 3 až 5 dní, kdy se balonky, plněné heliem, vznášejí. Pak se postupně začínají vyfukovat, ale oproti latexovým balonkům vydrží podstatně delší dobu, což je dalším velkým plusem pro Vaši propagaci. Díky větší ploše pro potisk balonky přitáhnou ještě více pozornosti. Nároky na využití helia do foliových balonků jsou podobné, jako do klasických latexových, nemusíte se tedy obávat vysoké ceny za plnění heliem.

  Objednání potisku a technologický postup

  Pokud jste se rozhodli pro potisk balonků vašim logem, ale nedokážete si představit, jak by vše vypadalo, stačí nám na email zaslat logo, či text. Rádi vám připravíme návrh potisku a zpracujeme také cenovou kalkulaci dle vaší poptávky. To vše zcela bezplatně a bez povinnosti objednání. Potisk na balonky provádíme metodou sítotisku (od 10 ks) a nebo digitálního tisku (pro série od 90 ks). Tato metoda vytváří tučné, čisté, detailní a dobře čitelné vzory. Balonek při tisku pevně přilne k tiskové ploše, díky tomu jsou texty kvalitní a syté. 

  Na které balonky tiskneme

  • Balonek 43 až 50 cm kruh (sítotisk od 10 ks, digitání tisk od 100 ks)
  • Balonek 45 cm hvězda (sítotisk od 10 ks)
  • Balonek 43 až 50 cm srdce (sítotisk od 10 ks, digitání tisk od 100 ks)

    

   

  Nabídka reklamního potisku balonků

  • jednobarevný tisk z jedné strany, jednobarevný tisk ze dvou stran
  • Digitální plnobarevný tisk z obou stran
  • typ foliového balonku (17", 45 až 50 cm): kruh, hvězda, srdce


  Cenovou kalkulaci nelze 100% stanovit dopředu. Po zaslání všech potřebných údajů Vám vytvoříme předběžnou cenovou kalkulaci. Na všem se lze dohodnout, vždy se Vám budeme snažit maximálně vyhovět a věnovat. Nutností je zaslat grafický návrh v křivkách a počítat s potiskovou plochou 30 x 30 cm. Samotný potisk pak provádíme již od 10 ks foliových balonků. Určitě nás neváhejte kontaktovat emailem info@balonkypraha.cz, či telefonicky na +420 774 008 656.


  Čím více balonků se tiskne, tím je cena nižší.  Potisk latexových balonků

  Nespecializujeme se jen na balonky a balonkové dekorace, ale také na potisk balonků. Jsou vhodné především pro firemní prezentace, už jsme se setkali i s poptávkou pro osobní využití. Zde opravdu platí, že za málo peněz, hodně muziky. Jde o velmi efektní a nápaditou formu prezentace. Reklamní balonky přitahují pozornost a jsou velmi dobře přijímány veřejností. Ať už se bude jednat o promo dárek nebo si z balonků například necháte sestavit dekorace na firemní akce, můžete si být jisti, že balonky s vaším potiskem budou mít úspěch a účinek.
Naše balonky patří na trhu k těm nejlepším. Jsou špičkové kvality, vyráběné z přírodního kaučuku, zdravotně nezávadné. Navíc jsou také šetrné k přírodnímu prostředí, jelikož jsou 100% biologicky rozložitelné.

  Na které balonky tiskneme

  • Balonky 26 cm pastelové a metalické (od 100 ks)
  • Balonky 25 cm srdce (1/0) (od 100 ks)
  • Balonky 28 cm metalické (od 100 ks)
  • Balonky 30 cm pastelové, krystalické a metalické (od 100 ks)
  • Balonky 33 cm pastelové, krystalické (od 100 ks)
  • Balonky 48 cm pastelové (1/0) (od 50 ks)
  • Balonky 80 cm pastelové (1/0) (od 2 ks)
  • Balonky 100 cm pastelové (1/0) (od 2 ks)

  Objednání potisku a technologický postup

  Pokud jste se rozhodli pro potisk balonků vašim logem, ale nedokážete si představit, jak by vše vypadalo, stačí nám na email zaslat logo, či text. Rádi vám připravíme návrh potisku a zpracujeme také cenovou kalkulaci dle vaší poptávky. To vše zcela bezplatně a bez povinnosti objednání. Potisk na balonky provádíme metodou sítotisku. Tato metoda vytváří tučné, čisté, detailní a dobře čitelné vzory. Balonek je při tisku nafouknutý, díky tomu jsou loga a texty kvalitní a syté. Dodací lhůta je 5 – 10 pracovních dní, rádi ale vyhovíme vašemu individuálnímu přání.

  Nabídka reklamního potisku balonků

  • jednobarevný tisk z jedné strany, jednobarevný tisk ze dvou stran
  • dvoubarevný tisk z jedné strany, dvoubarevný tisk ze dvou stran
  • až čtyřbarevný potisk
  • potisk balonku z pěti stran

  Ceník reklamního potisku balonků

  Cena balonku s reklamním potiskem se odvíjí od typu a velikosti zvoleného balonku, počtu potištěných stran, počtu užitých barev, a především od počtu kusů. V tomto případě tedy nelze stanovit pevnou cenu. Nicméně doporučujeme objednávku potisku balonků od tisíce kusů a více, ceny jsou pak ještě příznivější. Samozřejmě ale provedeme potisk i na menší počet kusů.
Rádi vám pomůžeme vybrat z mnoha tvarů a kvalitních barev ten nejlepší potisk. Nezávazně a zdarma vám vytvoříme jak návrh potisku, tak cenovou kalkulaci.
Určitě nás neváhejte kontaktovat emailem info@balonkypraha.cz, či telefonicky na +420 774 008 656.

  Reference

  Za dobu naší existence jsme potiskli již pěknou řádku balonků, níže naleznete některé z našich prací.