Váš nákupní košík je prázdný.

Potisk balonků

Reklamní i dárkový potisk balonků latexových i fóliových. Tiskneme od 100 ks na latexové a od 24 ks plnobarevný potisk na fóliové balonky.

 

Potisk latexových balonků

Nespecializujeme se jen na balonky a balonkové dekorace, ale také na potisk balonků. Jsou vhodné především pro firemní prezentace, už jsme se setkali i s poptávkou pro osobní využití. Zde opravdu platí, že za málo peněz, hodně muziky. Jde o velmi efektní a nápaditou formu prezentace. Reklamní balonky přitahují pozornost a jsou velmi dobře přijímány veřejností. Ať už se bude jednat o promo dárek nebo si z balonků například necháte sestavit dekorace na firemní akce, můžete si být jisti, že balonky s vaším potiskem budou mít úspěch a účinek. Naše balonky patří na trhu k těm nejlepším. Jsou špičkové kvality, vyráběné z přírodního kaučuku, zdravotně nezávadné. Navíc jsou také šetrné k přírodnímu prostředí, jelikož jsou 100% biologicky rozložitelné.

 

Na které balonky tiskneme

 

 • Balonky 25 cm srdce (1/0) (od 100 ks)
 • Balonky 26 cm pastelové a metalické (od 100 ks)
 • Balonky 30 cm pastelové, krystalické, chromové a metalické (od 50 ks)
 • Balonky 30 cm srdce (1/0) (od 50 ks)
 • Balonky 33 cm pastelové, krystalické (od 100 ks)
 • Balonky 40 cm pastelové a metalické (od 50 ks)
 • Balonky 48 cm pastelové (1/0) (od 50 ks)
 • Balonky 80 cm pastelové (1/0) (od 2 ks)
 • Balonky 100 cm pastelové (1/0) (od 2 ks)

  

 

Objednání potisku a technologický postup

 

Pokud jste se rozhodli pro potisk balonků vašim logem, ale nedokážete si představit, jak by vše vypadalo, stačí nám na email zaslat logo, či text. Rádi vám připravíme návrh potisku a zpracujeme také cenovou kalkulaci dle vaší poptávky. To vše zcela bezplatně a bez povinnosti objednání.

Potisk na balonky provádíme metodou sítotisku. Tato metoda vytváří tučné, čisté, detailní a dobře čitelné vzory. Balonek je při tisku nafouknutý, díky tomu jsou loga a texty kvalitní a syté.

Dodací lhůta

Dodací lhůta je v rozmezí klasicky 5 – 10 pracovních dní. Umíme však expresní tisk s odesláním do 2 dnů. Vše záleží na domluvě se zákaznickým centrem.

 

Nabídka reklamního potisku balonků

 

 • jednobarevný tisk z jedné, dvou nebo 4 stran
 • dvoubarevný tisk z jedné nebo dvou stran
 • až čtyřbarevný potisk
 • potisk balonku z pěti stran

 

Ceník reklamního potisku balonků

 

Cena balonku s reklamním potiskem se odvíjí od typu a velikosti zvoleného balonku, počtu potištěných stran, počtu užitých barev, a především od počtu kusů. V tomto případě tedy nelze stanovit pevnou cenu. Nicméně doporučujeme objednávku potisku balonků od tisíce kusů a více, ceny jsou pak ještě příznivější. Samozřejmě ale provedeme potisk i na menší počet kusů. Rádi vám pomůžeme vybrat z mnoha tvarů a kvalitních barev ten nejlepší potisk. Nezávazně a zdarma vám vytvoříme jak návrh potisku, tak cenovou kalkulaci. Určitě nás neváhejte kontaktovat emailem info@balonkypraha.cz, či telefonicky na +420 774 008 656.

 

Foliové balonky - Digitální tisk (plnobarevný)

 

Digitální potisk je možný pouze na bílé foliové balonky ve tvaru kruhu nebo srdce. Potisk může být vícebarevný, ale okraje musí zůstat vždy bílé. Tisk je možný jak z jedné tak i z obou stran.

 

Objednání potisku a technologický postup

 

Pokud jste se rozhodli pro potisk balonků vašim logem, ale nedokážete si představit, jak by vše vypadalo, stačí nám na email zaslat logo, či text. Rádi vám připravíme návrh potisku a zpracujeme také cenovou kalkulaci dle vaší poptávky. To vše zcela bezplatně a bez povinnosti objednání.

Potisk na balonky provádíme metodou digitálního tisku (pro série od 24 ks). Tato metoda vytváří tučné, čisté, detailní a dobře čitelné vzory. Balonek při tisku pevně přilne k tiskové ploše, díky tomu jsou texty kvalitní a syté. 

 

Na které balonky tiskneme

 

 • Balonek 45 cm kruh bílý (digitání tisk od 24 ks)
 • Balonek 45 cm srdce bílé (digitání tisk od 24 ks)

  

Cenovou kalkulaci nelze 100% stanovit dopředu. Po zaslání všech potřebných údajů Vám vytvoříme předběžnou cenovou kalkulaci. Na všem se lze dohodnout, vždy se Vám budeme snažit maximálně vyhovět a věnovat. Nutností je zaslat grafický návrh v křivkách.

Určitě nás neváhejte kontaktovat emailem info@balonkypraha.cz, či telefonicky na +420 774 008 656.
Čím více balonků se tiskne, tím je cena nižší.

 

 

Reference

 

Za dobu naší existence jsme potiskli již pěknou řádku balonků, níže naleznete některé z našich prací.