Váš nákupní košík je prázdný.

Časté dotazy

Často nás kontaktujete s nejrůznějšími dotazy, v této sekci jsme si dovolili některé z nich uvést, abychom Vám ušetřili čas. Budete-li mít jakýkoliv jiný dotaz, můžete nás kontaktovat na telefonu a mailu zákaznické podpory +420 774 008 656 info@balonkypraha.cz nebo telefonu prodejny +420 608 908 656

 

- Rozložitelnost balonků a jejich likvidace
Všechny latexové balónky společností Gemar, Pioneer Balloon (Qualatex) nebo Amscan a jejích dceřiných společností jsou vyrobeny ze 100% přírodního latexu. Balónky jsou biologicky rozložitelné (rozložitelné v kombinaci se světlem aj.), stejně tak i šetrné k životnímu prostředí. Latex je 100% přírodní produkt, bílá tekutina vznikající v mléčnicích rostlin, stromů kaučukovníků. Rozkládá se, když je vystaven přírodním vlivům.

Výzkumy ukazují, že balónky se rozkládají stejně rychle jako dubové listy dle rozsahu přírodních podmínek v kterých se nachází. Existuje několik faktorů, které ovlivňují dobu rozkladu balónku jako například: množství U.V. záření, množství přítomného kyslíku, teplota, biologický vliv (bakterie, houby a řasy). V některých experimentech se latexové balónky rozkládaly pomalu a někdy rychleji, jak na zemi tak i ve vodě. Rychlost rozkladu nejde určit přesně, záleží na podmínkách. Co je ovšem jisté je, že latexové balónky jsou biologicky rozložitelné a jsou z přírodního materiálu (stromů).

- Jsou ceny balonků na e-shopu s héliem?

Ceny balonků uváděné na e-shopu jsou bez héliových a vzduchových náplní.

- Kolik stojí doprava zboží

Ceny dopravy neleznete v článku vše o dopravě.

 

- Nafukujeme opravdu héliem

V naší prodejně i na akcích foukáme balonky pouze nejčistším héliem, pouze tak docílíme nejdelší možné doby letu balonků.

 

- Jak dlouho bude balonek naplněný héliem létat.

 Připravili jsme pro Vás jednoduchou tabulku s dobou letu uvedenou v hodinách.

Velikost Latexový Latexový dekorační Foliový
23 cm 6 hodin 7 hodin nelétá
26 cm 10 - 12 hodin 16 - 20 hodin nelétá
30 cm 12 - 14 hodin 20 - 24 hodin nelétá
33 cm 13 - 15 hodin 24 - 28 hodin  nelétá
48 cm 20 hodin  48 hodin  7 - 14 dní
80 cm  7 dní 14 dní  7 - 14 dní
 100 cm  7 dní 14 dní  7 - 14 dní

 

- Kde sídlíme

Adresa naší kamenné prodejny je U Libeňského pivovaru 18. Dostanete se k nám metrem ze zastávky Palmovka, tramvají ze zastávky U Libeňského zámku či autem přímo před prodejnu.

 

- Způsob platby na kamenné prodejně

Na naší kamenné prodejně lze platit jak hotově, tak i platební kartou. Můžete si zde vyzvednout i předem uhrazené oibjednávky.

 

- Otevírací doba

Otevírací doba naší kamenné prodejny na Palmovce je ve všední dny od 9:00 do 18:00 hodin, v sobotu pak od 9:00 do 14:00 hodin. Neděle a státní svátky máme zavřeno.

 

- Kamenná prodejna + e-shop

Jsme kamenné prodejna na adrese u Libeňského pivovaru 18. Všechny objednávky z e-shopu jsou připravované na této adrese, kde je možné si je vyzvednout. Díky skladu přímo v místě prodejny, můžeme zaručit velice rychlou přípravu i expedici.

 

- Nafukování vlastních balonků

Vaše balonky Vám rádi na počkání nafoukneme. Upozorňujeme ale, že ne všechny balonky jsou vhodné k nafukování heliem a za jejich případné popraskání neneseme odpovědnost.

 

- Ceny zboží

Všechno zboží, které nabízíme na našem e-shopu je za stejné ceny i v naší kamenné prodejně. Pouze akční produkty se mohou cenou lišit.

 

- Foliové číslice 35 cm

Tyto balonky jsou vhodné pouze k nafukování vzduchem, s heliem nelétají. Balonky jsou malé a těžké a jelikož se do nich nevejde tolik helia, balonek nevzlétne. Podrobnosti o délce letu balonků naleznete v tabulce výše.

 

- Nafukování balonků předem

Všechny balonky Vám rádi nafoukneme na naší kamenné prodejně na počkání. Pokud budete chtít mít balonky připravené na určitý čas, je nutná úhrada předem přes platební bránu GoPay, bankovním převodem či s předstihem rovnou na naší kamenné prodejně. Bez předchozí platby balonky nenafukujeme za žádných okolností.

 

- Dovoz balonků

Nafouknuté balonky vozí pouze náš kurýr. Při obejdnání přes náš e - shop je nutné zadat objednávku jako osobní odběr s platbou na dobírku. Jiné způsoby dopravy a platby nejsou možné a budou stornovány. Pro dovozi menšího množství balonků a party zboží, můžete využít službu IDODO - kdy sza Vás objednanézboží vyzvedne jejich kurýr a přiveze Vám jej na místo určení. S touto službou máme pouze kladné zkušenosti a můžeme Vám ji vřele oporučit. Objednávku kurýrního asistenta a další informace můžete najít na adrese: https://idodo.cz