Výsledek hledání pro výraz
Zobrazit ceny včetně daně
Koruna česká
Čeština

 Prodejna otevřena PO-PÁ 9:00 - 19:00, SO - 9:00 - 14:00. Rychlý kontakt: PO-PÁ 9:00 -16:00 +420 774 008 656 info@balonkypraha.cz

Katalog zboží
  Menu Zavřít

  Zásady ochrany osobních údajů

  PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ (dále jen prohlášení):

  Prodávajícím se pro účely tohoto prohlášení rozumí obchodní společnost Petr Čermák, BalonkyPraha.cz, Šternberkova 578/4, Praha 7. IČ: 71862013, DIČ CZ8602250404 a touto společností provozovaný internetový obchod "balonkypraha.cz". Prodávající je registrován jako správce osobních údajů v registru vedeném Úřadem pro ochranu osobních údajů pod evidenčním číslem: 00057609.

  Kupujícím se pro účely tohoto prohlášení rozumí zákazník internetového obchodu "balonkypraha.cz".

  Kupující souhlasí s tím, aby poskytnuté osobní údaje byly prodávajícím zpracovávány a uchovávány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů (č. 101/2000 Sb.) za účelem plnění předmětu smlouvy. Kupující má právo být informován, jaké údaje o něm prodávající eviduje, a je oprávněn tyto údaje měnit, případně písemně vyslovit nesouhlas s jejich zpracováváním. Dozor nad ochranou osobních údajů vykonává Úřad pro ochranu osobních údajů.

  Prodávající se zavazuje osobní údaje kupujícího neposkytnout jiným třetím subjektům než smluvnímu dopravci za účelem dodání zboží.

  Prodávající umožní nákup bez registrace, přičemž údaje neregistrovaných kupujících využije výhradně k plnění předmětu smlouvy, nikoliv k marketingovým či obchodním účelům.

  Prodávající je oprávněn zasílat kupujícímu vlastní obchodní sdělení, jen pokud si je kupující aktivně vyžádá, a to jen do doby, než kupující prodávajícímu sdělí, že zasílání chce ukončit.

  Toto sdělení kupující může učinit na elektronickou adresu získanou v souvislosti s plněním smlouvy, aniž by mu tím vznikly jakékoliv náklady.

  Podmínky platné k 1. 1. 2018

  Děkujeme za Váš čas věnovaný přečtení těchto podmínek.