Výsledek hledání pro výraz
Zobrazit ceny včetně daně
Koruna česká
Čeština
Katalog zboží
  Menu Zavřít

  Cukrová vata - pronájem stroje

  Cukrová vata je druh cukrové sladkosti, která je tvořena typickou lehkou vzdušnou hmotou o různé barvě, v závislosti na použitém barvivu. Vyrábí se v mnoha lahodných příchutích. Vzhledově i na dotek je podobná vatě a pro děti je velkým lákadlem. Principem výroby je roztavení krystalického cukru na karamel, který je pak odstředivou silou vháněn do bubnu stroje, ve kterém se ochlazuje a zpátky cukernatí. Takto vzniklá slabá vlákna se pak namotávají na papírový kornout a podávají se ke konzumaci.

  V nabídce máme široké množství příchutí, které vždy připravujeme těsně před samotnou akcí, tím zajistíme absolutní čerstvost celé směsi a vždy skvělou chuť cukrové vaty.

  Příchutě: banán, citron, višeň, ostružina, pomeranč, zelené jablko, malina, kiwi.

  Náš stroj na cukrovou vatu je umístěn v originálně upraveném vozíku pro skvělou reprezentaci vaší kulturní či reklamní akce.

  Druhy pronájmu:

  Pořádáte-li akci, kde by neměl chybět stroj na cukrovou vatu, obraťte se na nás.
  Stroj se vždy pronajímá s vyškolenou obsluhou, která se postará o bezproblémovou výrobu cukrové vaty v maximálním možném množství a kvalitě.

  Časový pronájem - jednoduše si objednáte cukrovou vatu na určitý časový úsek, kdy ji obsluha vyrábí a rozdává zcela zdarma (minimální doba pronájmu je 120 min.).

  Nabízíme také možnost pronájmu pouze na krátkou dobu, kdy obsluha vatu rozdává zdarma, ve zbývajícím čase se vata prodává.

  Další alternativou je zakoupení určitého množství porcí vaty, kdy pořadatel obdrží kupóny, které může rozdávat jako dárky. Na základě předložení kupónu je zájemci vydána porce zdarma.

  O dalších podmínkách se informujte na tel.: +420 774 949 896, nebo na e-mail: p.cermak@balonkypraha.cz