Výsledek hledání pro výraz
Zobrazit ceny včetně daně
Koruna česká

DOPRAVA ZDARMA OD 1 000 KČ - Rychlý kontakt: PO-PÁ 9:00-15:00 +420 774 008 656 info@balonkypraha.cz

Produkty
  Menu Zavřít

  Popcorn - pronájem retro stroje s obsluhou

  Co je popcorn?

  Popcorn pochází původně z Ameriky, kde je jako pochoutku konzumovali již indiáni. Poté se kukuřice začala dostávat i mezi ostatní obyvatele. Připravuje se zahříváním zrnek kukuřice ve speciálním stroji. Zrnko kukuřice se pak změní v jeho charakteristický tvar, který připomíná bílý květ. Popcorn se pak dochucuje různými příchutěmi. Mezi ty nejoblíbenější patří máslová, slaná a šunka – sýr. Všechny tyto příchutě máme v nabídce.

  Pronájem s obsluhou?

  Stroj si můžete sami zapůjčit v naší půjčovně, ale s naší obsluhou bude mít Vaše akce větší glanc.
  Na různé akce nabízíme pronájem popcornovače s popcornem a příchutěmi. Stroj na popcorn vypadá jako vozík, kde je uvnitř nádoba, do které se nasypou zrnka kukuřice a kokosový olej popcorn se pak postupně začne zahřívat. Z nádoby pak vypadává hotový popcorn, který se následně dochutí. Stroj na popcorn, se šikovnou obsluhou, zvládne vyrobit až 100 litrů popcornu za hodinu. Na vozík lze pak připevnit i cedule nebo bannery pořadatele, například pro jednotný vzhled celé akce. V ceně pronájmu nabízíme kornoutky nebo papírové sáčky několika velikostí. Na přání je možné sáčky potisknout logy, či různými slogany.

  Druhy pronájmu:

  Pronájem s obsluhou je jednoduše nejlepší, zejména proto, že popcorn, který připravuje naše profesionální obsluha, voní široko daleko a chutná prostě božsky. Za léta, která se této práci věnujeme jsme vypiplali ty nejlepší receptury, které prostě chutnají každému. Navíc nic neřešíte, vše si přivezeme. Pro venkovní akce vozíme zdarma i stan 3x3m pro umístění stroje a obsluhy. Pronájem s obsluhou je kalkulován dle délky výroby popcornu.

  Nabízíme také samostatný provoz bez obsluhy, více naleznete v tomto odkazu: Party půjčovna Balonkypraha.cz

  Další info:

  Tato pochoutka je vhodná pro děti i dospělé. V základních směsích nejsou použity žádné alergeny, popcorn tedy může skutečně každý.

  Rozměry vozíku: d. 80 x hl. 50 x 160 cm
  Příkon: 230 V
  Umístění: rovný povrch
  Počet porcí: 100 - 160 litrů/hod. (dle stroje)
  Příchuť: slaná, máslová, šunková, sýrová, šunka – sýr, chilli-limetka a další

  Veškeré informace a cenovou nabídku si můžete vyžádat na telefonu +420 774 008 656 a mailu info@balonkypraha.cz