Výsledek hledání pro výraz
Zobrazit ceny včetně daně
Koruna česká
Čeština

 Prodejna otevřena PO-PÁ 9:00 - 19:00, SO - 9:00 - 14:00. Rychlý kontakt: PO-PÁ 9:00 -16:00 +420 774 008 656 info@balonkypraha.cz

Katalog zboží
  Menu Zavřít

  Popcorn - pronájem stroje

  Popcorn pochází původně z Ameriky, kde je jako pochoutku konzumovali již indiáni. Poté se kukuřice začala dostávat i mezi ostatní obyvatele. Připravuje se zahříváním zrnek kukuřice ve speciálním popcornovém stroji. Zrnko kukuřice se pak změní v jeho charakteristický tvar, který připomíná bílý květ. Popcorn se pak dochucuje různými příchutěmi. Mezi ty nejoblíbenější patří máslová, slaná a šunka – sýr. Všechny tyto příchutě máme v nabídce.

  Na různé akce nabízíme pronájem popcornovače s popcornem a příchutěmi. Stroj na popcorn vypadá jako vozík, kde je uvnitř nádoba, do které se nasypou zrnka kukuřice a kokosový olej popcorn se pak postupně začne zahřívat. Z nádoby pak vypadává hotový popcorn, který se následně dochutí. Stroj na popcorn, se šikovnou obsluhou, zvládne vyrobit až 100 litrů popcornu za hodinu. Na vozík lze pak připevnit i cedule nebo bannery pořadatele, například pro jednotný vzhled celé akce. V ceně pronájmu nabízíme kornoutky nebo papírové sáčky několika velikostí. Na přání je možné sáčky potisknout logy, či různými slogany.

  Pronájem stroje na popcorn nabízíme ve dvou variantách:

  paušální cena: pronájem na určitou dobu, kdy se vyrábí a vydává popcorn zdarma, popřípadě je možné stanovit přesný počet vydávaných porcí

  placená atrakce: pronájem na určitou dobu, kdy se vyrábí a vydává popcorn a zákazníci si ho platí sami dle námi stanovené ceny (po domluvě s pořadatelem)

  Tato pochoutka je vhodná pro děti i dospělé. Ve směsích nejsou použity žádné alergeny, popcorn tedy může skutečně každý.

  Rozměry vozíku: d. 80 x hl. 50 x 160 cm
  Příkon: 230 V
  Umístění: rovný povrch
  Počet porcí: 100 litrů/hod.
  Příchuť: slaná, máslová, šunková, sýrová, šunka – sýr

  Vaškeré informace a cenovou nabídku si můžete vyžádat na telefonu +420 774 949 896 a mailu p.cermak@balonkypraha.cz