Nafukování balonků

Nafukování balonků

Jen těžko si lze dnes představit, že byste na společenské události neměli nafukovací balonky. I když by se mohlo zdát, že tento trend ustupuje, opak je pravdou. Velký zájem je především o obří foliové balonky, v žebříčku oblíbenosti se ale stále drží i klasické latexové balonky, ať už nafouknuté vzduchem nebo heliem.

Balonky nafukujeme přímo na naší prodejně v Praze. Dále jsme schopni obstarat potisk balonků pro komerční účely a dovoz nafouknutých balonků a dekorací díky našemu Balon kurýrovi. Zákazníkům, kteří si chtějí balonky nafouknout sami, poskytujeme také pronájem heliových lahví, profesionálních kompresorů a velikostníků.

Další informace a podrobnosti vám rádi sdělíme na emailu info@balonkypraha.cz, nebo na telefonu +420 774 008 656.

Nafukování balonků vzduchem

Balonky, které se nafukují klasicky vzduchem, speciálním balonkovým kompresorem, přiděláváme na tyčku. Tyto balonky tedy nelétají. Jejich výdrž je i několik dnů, důležité je správné uvázání balonků.

Nafukování balonků heliem

Tyto balonky naopak létají, a to právě díky balonkovému plynu, takzvanému heliu. Životnost balonků je zhruba 12 hodin, samozřejmě záleží na kvalitě balonku, jejich velikosti, ale například i prostředí, ve kterém jsou balonky umístěny.

Orientační ceník balonků plněných heliem:

  • klasický latexový balonek: 12 - 18 Kč (záleží na typu a velikosti balonku a také na objednaném množství)
  • foliový balonek nad 50 cm: 50 Kč
  • foliový balonek písmena nebo čísla: 90 Kč

Nafukování balonků pro domácí použití a menší oslavy

>

Pokud si chcete nafouknout balonky sami a stačí vám menší počet, můžete si na našem eshopu i prodejně, zakoupit jednorázovou sadu helia s obsahem pro dva až padesát balonků.

Nafukování balonků na pražské prodejně (U Libeňského pivovaru 18, Praha 8)

V naší prodejně si můžete zakoupit různé druhy balonků a současně si je u nás můžete nechat nafouknout. Balonky pak balíme do přepravních pytlů, po zhruba čtyřiceti kusech. Snadno se tedy dají převézt jak autem, tak MHD. Pakliže nemáte možnost vlastního odvozu, můžete využít naši službu Balon kurýr.

Při poptávce nafouknutí, více než deseti kusů balonků, doporučujeme provést objednávku a platbu dopředu. Na určitou hodinu pak bude vaše objednávka připravena.

Menší množství balonků (do padesáti kusů) vám rádi nafoukneme na prodejně. Naopak větší počet balonků foukáme přímo v lokalitě umístění. S provedením vám pak pomohou naši balonkoví dekoratéři v rámci Prahy a blízkého okolí.