Helium

Každá správná party se neobejde bez balonků nafouknutých heliem. A my ho máme!

Neodmyslitelným trendem různých společenských příležitostí, ať už party, svateb, oslav
a někdy dokonce i pohřbů, jsou nafukovací heliové balonky. Dají se samozřejmě nafouknout i klasicky vzduchem. Nicméně u této metody ale chybí tolik oblíbený efekt létání, což helium naopak podporuje.

Jelikož jde o vzácný plyn, je jeho pořizovací hodnota poměrně vysoká, i přes to všechno se ale u nás snažíme držet ceny při zemi.  V naší prodejně vám heliem rádi nafoukneme jak balonky koupené přímo u nás, tak i ty vámi donesené.

Nafouknuté balonky vydrží zhruba 12 hodin, samozřejmě záleží na kvalitě balonku, jeho velikosti, ale například i prostředí, ve kterém jsou balonky umístěny. Ty, které budou venku, na sluníčku, za horkého letního dne, bohužel vydrží méně. Balonek se vinou teplého vzduchu roztahuje a zvětšují se jeho póry, tím pádem z něj uniká helium. Více tedy vydrží balonky v interiéru s pokojovou teplotou. Pro delší výdrž nafouknutí ale přeci jen můžete něco udělat. V nabídce máme speciální balonkový gel, který prodlouží trvanlivost helia.

Z naší zkušenosti víme, že balonky ošetřené tímto gelem vydrží až desetkrát více. Postup je velmi jednoduchý. Dovnitř balonku se vpraví gel, jemně se rozetře po celém vnitřním prostoru balonku a pak se napustí heliem. Gel je lehký, nebarvený, balonky tedy nijak nezatíží a nezmění. Doporučujeme je používat na balonky velikosti 30 cm. Přestože aplikace vypadá jednoduše, samotným vám ji nedoporučujeme provádět. S takto ošetřenými balonky by se nemělo půl hodiny manipulovat, aby se dosáhlo kýženého efektu. Proto je lepší si balonky nechat ošetřit a nafouknout přímo na naší prodejně a také si je nechat dovézt naším balonkovým kurýrem. Pakliže byste trvali na vlastním nafouknutí, či převozu, může dojít ke znehodnocení, které u nás nelze nijak reklamovat.

Jestli byste si, přeci jen, chtěli vyzkoušet, jak se vlastně balonky foukají, máte možnost si u nás heliovou bombu vypůjčit.

Doporučujeme prohlédnout také sekci balonkový kurýr, kde se dozvíte podrobnosti o rozvozu balonků a samozřejmě také nafukování balonků, kde najdete ještě více informací. Budeme se na vás těšit!
 

Helium Helium