Výsledek hledání pro výraz
Koruna česká
Menu
  Menu Zavřít
  Zpět na vše

  Maturitní ples

  Maturitní ples

  Blíží se sezona maturitních plesů, máte již vše připraveno?

  Maturitní ples je společenská tradice a událost, která je spojena se zakončením vzdělávání na střední škole. Organizují si jej studenti a koná se v období od prosince do března. Často jsou maturitní plesy spojené ještě s takzvaným stužkováním. Jde o tradici vítání nových studentů do prvních ročníků.

  Maturitní plesy se plánují zhruba půl roku dopředu a z velké části se na plánování podílejí sami studenti. Učitelé jsou tu spíše rádci. Jak ale správně naplánovat maturitní ples?

  Bezesporu se jako první musí řešit adekvátní prostory. Ve větších městech je samozřejmě možností více, v menších městech se pak vybírá třeba jen z jednoho kulturního domu. Je ale nutné myslet na to, že škol je více a každá z nich maturitní ples pořádá, proto je potřeba zamluvit prostory co nejdříve.

  Po zarezervování prostor je potřeba sehnat lidi, bez kterých se maturitní plesy neobejdou, jako je fotograf, moderátor, kapela nebo DJ.

  Dále je nutné myslet na šerpy, celkový program, půlnoční překvapení. Pokud toto všechno budete mít zařízeno, je třeba dát dohromady dekoraci sálu.

  K dekoraci jsou perfektní balonky. Pokud máte ples laděný do nějakého tématu, hodí se balonky minimálně barevně sladěné. Lepší jsou ale přímo balonky dekorované na míru. Ke vstupu nebo do fotokoutku na večírek, jsou vhodné balonkové brány nebo dlouhé girlandy, plněné vzduchem. Zvláště girlandy jsou velmi oblíbené, protože finančně vycházejí nejlépe. Barevně je lze nakombinovat tak, jak si pořadatelé zvolí.

  Balonky si můžete také nechat nafoukat heliem a nechat je volně vznášet u stropu, třeba ve foyer kulturního domu, nebo je nechat přivázat na speciální těžítka a libovolně je rozmístit po sále. Tato možnost ale patří mezi ty dražší.

  Pro nástup maturantů se pak často používají konfetová děla nebo různé konfety, či serpentiny, které ještě umocní slavnostní efekt. Jejich použití je ideální i na after party po plese.

  Na after party pak také obstarejte vhodné party doplňky, jako jsou rekvizity do fotokoutků. To mohou být jak různé zábavné klobouky, paruky, vtipné brýle nebo čelenky. Oblíbené jsou také papírové doplňky přidělané na tyčkách.

  Spoustu potřebných věcí naleznete na našich stránkách a také u nás na prodejně v Praze. Zároveň vám rádi poradíme s výběrem vhodné dekorace. Zastavte se u nás, budeme se těšit.

  Navíc máme pro maturanty připravený slevový kód na slevu 20% z celého sortimentu naší nabídky. Napište si o kód naší zákaznické lince na mailu info@balonkypraha.cz

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít