Balonková výzdoba

Balonkové dekorace od Balonkypraha.cz

Nabízíme nejen dekorace z létajících balonků nafouknutých heliem, ale i nelétající výzdobu z balonků naplněných vzduchem. Rádi vám vytvoříme balonkovou výzdobu na jakoukoliv akci, jako jsou dětské oslavy, svatby, tematické party, reklamní akce, otevření obchodů atd. Jako jedni z mála v České republice jsme schopni vytvořit i jakýkoliv balonkový model.
Samozřejmostí je pro nás položková kalkulace s ohledem na vaše možnosti, žádná zakázka pro nás není malá a vždy se snažíme o profesionální provedení a vaši spokojenost.
Veškeré informace nebo podrobnosti vaší objednávky rádi sdělíme na emailu info@balonkypraha.cz, nebo na telefonu +420 774 008 656. Fotografie naší práce a reference spokojených klientů si pak můžete prohlédnout na našem Facebooku.

Balonkové dekorace Balonkové dekorace Balonkové dekorace

Nabídka dekorací

Uvádíme zde ta nejčastější přání našich klientů. Rádi ale vyhovíme i vašemu individuálnímu přání, určitě nás tedy neváhejte kontaktovat.

  • pestrobarevné hadovité řetězce
  • prostorové girlandy
  • obloukovité slavobrány, brány a sloupy
  • balonkové bukety
  • různé tvary z balonků (loga, nápisy, srdce na lehké závěsné konstrukci, balonková čísla atd.)
  • obří balonky (na přání potiskneme vaším logem)
  • aranžmá z létajících balonků
  • vypouštění balonků ze sítě
  • tematické balónkové výzdoby
  • postavy z balonků

Předání dekorací

Pro naše zákazníky nabízíme dvě možnosti převzetí objednávky.
První z nich je osobní převzetí na naší prodejně v Praze. Pokud si zajistíte vlastní odvoz, bude na určitou hodinu vaše dekorace připravena.
Při větší objednávce vám dekorace zabalíme do přepravního pytle, který je ochrání při převozu.
Druhou možností je pak využití naší služby Balon Kurýr. Po objednávce a platbě vám dekoraci připravíme několik hodin před předáním, vše dovezeme a instalujeme.

Balonkové dekorace Balonkové dekorace Balonkové dekorace

Ceník balonkových dekorací a výzdob z balonků

Ceny a možnosti balonkových dekorací jsou většinou individuální, proto se nedá stanovit přesná cena. Před konečnou objednávkou doporučujeme se s námi spojit na emailu info@balonkypraha.cz, nebo telefonicky +420 774 008 656.
Orientačně vychází ceny u klasických latexových balonků plněných heliem na 12 - 17 Kč, záleží na typu a velikosti balonku a také na objednaném množství. Při objednání více než 100 kusů balonků pak poskytujeme množstevní slevy.
Ostatní dekorace se cení podle metrů. Například klasická balonková spirála vychází přibližně na 250 Kč za metr.
K ceně se započítává i dopravné, v případě že si nebudete chtít objednávku sami vyzvednout. V Praze je počítán paušál 280 - 380 Kč a mimo Prahu máme pak cenové rozpětí 5 - 7 Kč za kilometr.