Párty čelenka zdobená dvěma půllitry s pivem. Vtipná a poutavá čelenka určitě poslouží jako vtipný doplněk pro oslavu, fotokoutek, pivní festival nebo letní grilovačku.
Stylový párty klobouk s potiskem nejrůznějších piv. Tento klobouk určitě využijete při tematických oslav jako je třeba letní grilovačka, pivní festivaly nebo Oktoberfest, firemní párty ale i narozeniny milovníků piva. Nemůžeme zapomenout ani na to, že se neztratí na lodi plné vodáků. Klobouk je lehký pohodlný a poslouží i proti slunci.
Čelenka s černým látkovým volánem a číslicí 60, zdobená perličkami. Určitě jí využijete jako doplněk při oslavě narozenin, nebo do narozeninového fotokoutku. Celkový rozměr je cca 12 x 19,5 cm. Výška samotného čísla cca 5,3 cm.
Čelenka s černým látkovým volánem a číslicí 50, zdobená perličkami. Určitě jí využijete jako doplněk při oslavě narozenin, nebo do narozeninového fotokoutku. Celkový rozměr je cca 12 x 19,5 cm. Výška samotného čísla cca 5,3 cm.
Čelenka s černým látkovým volánem a číslicí 40, zdobená perličkami. Určitě jí využijete jako doplněk při oslavě narozenin, nebo do narozeninového fotokoutku. Celkový rozměr je cca 12 x 19,5 cm. Výška samotného čísla cca 5,3 cm.
Čelenka s černým látkovým volánem a číslicí 30, zdobená perličkami. Určitě jí využijete jako doplněk při oslavě narozenin, nebo do narozeninového fotokoutku. Celkový rozměr je cca 12 x 19,5 cm. Výška samotného čísla cca 5,3 cm.
Čelenka s černým látkovým volánem a číslicí 18, zdobená perličkami. Určitě jí využijete jako doplněk při oslavě narozenin, nebo do narozeninového fotokoutku. Celkový rozměr je cca 12 x 19,5 cm. Výška samotného čísla cca 5,3 cm.
Bílé party brýle ve tvaru srdíček, zdobené perlami, se určitě hodí jak do foto koutku, tak pro dívčí oslavu narozenin, nebo jako výbava pro rozlučku se svobodou.
Růžové party brýle ve tvaru srdíček, zdobené perlami, se určitě hodí jak do foto koutku, tak pro dívčí oslavu narozenin, nebo jako výbava pro rozlučku se svobodou.
Party čelenka ve tvaru rohu jednorožce, dozdobená jemným volánkem a zlatými flitry, udělá radost každé holčičce, která má ráda jednorožce. Vše je upevněno na jemnou růžovou čelenku. Ideální doplněk ke karnevalovému kostýmu, využijete ho ale i na narozeninovou párty nebo jen jako dáreček.
Policejní kovová pouta se dvěma klíčky, jako doplněk pro party uniformu, nebo jako zajištění nezdolného ženicha na rozlučce se svobodou, hen party. Tímto jednoduchým party doplňkem, dotáhnete každou oslavu k dokonalosti.
Povedený havajský věnec složený z velkých, pastelových květů. Tento Havajský věnec se určitě neztratí na žádné Havajské party, letním večírku, nebo karnevalu. Celkový obvod je cca 1,2 metru.
Povedený havajský věnec složený z velkých, světle růžových květů. Tento Havajský věnec se určitě neztratí na žádné Havajské party, letním večírku, nebo karnevalu. Celkový obvod je cca 1,2 metru.
Povedený havajský věnec složený z velkých, tmavě růžových květů. Tento Havajský věnec se určitě neztratí na žádné Havajské party, letním večírku, nebo karnevalu. Celkový obvod je cca 1,2 metru.
Povedený havajský set složený z bohatého věnce, čelenky a dvou náramků. To vše je ozdobeno barevnými květy. Tento Havajský set se určitě neztratí na žádné Havajské party, letním večírku, nebo karnevalu.
Papírové brýle do fotokoutku, se kterými si užijete focení jak vy tak i vaši přátelé. Hodí se ale i jako doplněk k vašemu slavnostnímu outfitu na silvestrovskou, plesovou i narozeninovou party.
Party čelenka s aplikací nápisu Happy New Year a zdobením, je skvělý doplněk na oslavu Silvestra. Nejen že poslouží jako vtipný a zároveň hezký doplněk, sluší jí to i jako dekoraci na stůl a samozřejmě jako doplněk do fotokoutku.
Party čelenka s motivem roztomilého sobíka nesmí scházet žádné holčičce. Roztomilá čelenka bude neodolatelným lákadlem Vánoční oslavy, nebo Vánoční party. Skvěle se hodí do vánočního fotokoutku, nebo jako doplněk k vánočnímu kostýmu. Balení 1 ks.