Výsledek hledání pro výraz
Zobrazit ceny včetně daně
Koruna česká
Čeština

 Prodejna otevřena PO-PÁ 9:00 - 19:00, SO - 9:00 - 14:00. Rychlý kontakt: PO-PÁ 9:00 -16:00 +420 774 008 656 info@balonkypraha.cz

Katalog zboží
  Menu Zavřít
  Zpět na vše

  Je libo moderní narozeninová párty?

  Je libo moderní narozeninová párty?

  Pořádáte svým dětem nebo sobě rádi narozeninové párty a připadá vám, že pomalu dočerpáváte všechna zajímavá témata, dekorace, nápady? Nechte se inspirovat námi a našimi moderními tipy.

  Co se týče balonků, už jste slyšeli o tzv. spojovacích balonkách? Nebo transparentních, pokud nefandíte příliš barevné dekoraci. Nově u nás na e-shopu objevíte i balonky pastelové. Pastelové odstíny jsou již delší dobu v módě a vypadají velice stylově pro každou příležitost (ty máme jak 26, tak  30 cm). Podívejte se u nás třeba i na krásné brilliant balloons. A co teprve chodící balonky? Ty si oblíbí převážně ti úplně nejmenší. Pozornost zase upoutají opravdu obří balonky s velikostí 50 nebo 100 cm. A jako sladkou tečku nabízíme taktéž balonky svíticí. Zhasněte a překvapte celé své narozeninové osazensvo.

  V oboru tematických party jsme také přeborníci. Dětská témata nejsou zázrakem, ale pojďte zapařit i jako dospělí! Věnce, barevné podprsenky a tanec hula hula? Havajská party. Party ve stylu USA. Nebo Casino a Gangster party? Nebo retro party, ta je nestárnoucí. Naše černobílé dekorace vás nezklamou.

  Skvělou zábavu nebo moment překvapení vám jistě zaručí vystřelovací konfety. Vybírejte dle barev, motivu, velikosti. Můžete mít srdíčka, bankovky, kolečka, serpentiny,..