Výsledek hledání pro výraz
Zobrazit ceny včetně daně
Koruna česká
Čeština

Při nákupu nad 1 500,- Kč doprava na GLS Parcel Shop ZDARMA -  Rychlý kontakt: PO-PÁ 9:00 -16:00 +420 774 008 656 info@balonkypraha.cz

Katalog zboží
  Menu Zavřít
  Zpět na vše

  Halloween je tu! Užijme si ho a oslavujme s parádou!

  Halloween je tu! Užijme si ho a oslavujme s parádou!

  U někoho oblíbený u někoho vůbec ne. My fanoušky Halloweenu rozhodně jsme a chceme se podělit o tipy, jak si tenhle kontroverzní svátek užít se vší parádou.

  Pojďmě si říct, proč Halloween letos slavíte? Spousta z Vás odpoví, že kvůli dětem. Co by sme pro ty naše malé drobečky neudělali? Dětem jde ale hlavně o dobroty a převleky a zábavu, že? "Bude párty!! " Zvolala Baruška v obyváku, když se maminka zeptala na letošního Halloweena. "Půjdeme do průvodu!", přidal se Vojtíšek. "A ve školce bude zase maškarní?" Dodal tatínek!

  Rodičové, nebojte se! Hned pod obrázkem najdete odkazy, kde najdete vše co potřebujete, aby si Vaše děti letošního Halloweena užili.

  halloween-blog

  Halloweenská party pro děti

  Dětské kostýmy

  Jste fanoušky Halloweenu, protože se rádi bojíte? Ano, i my se rádi bojíme pro zábavu! A ještě raději strašíme své blízké! Pojdtě vymyslet něco, o čem budou vyprávět, ještě hodně dlouho. Ať máte v plánu uspořádat party nebo večeři pro rodinu, máme spostu nápádů na strašidelnou, děsivou ale i hororovou dekoraci. Jste-li odvážnější povaha, přijďte do své kanceláře v převleku! V odkazech pod obrázkem najdete kostými veselé ale i ukrutně děsivé!

  halloween-blog2

  Halloweenské Kostýmy

  dekorace a doplňky

  Na závěr si pojďme připomenout, proč Halloween slavíme.

  Halloween je svátek, který se každoročně slaví 31. října a Halloween 2022 se uskuteční v pondělí 31. října. Tradice vznikla na starověkém keltském festivalu Samhain, kdy lidé zapalovali ohně a nosili kostýmy, aby odehnali duchy. V osmém století určil papež Řehoř III. 1. listopad jako čas k uctění všech svatých. Brzy Den všech svatých začlenil některé z tradic Samhainu. Večer předtím byl známý jako All Hallows Eve a později Halloween. Postupem času se Halloween vyvinul v den aktivit, jako je průvod masek, vyřezávání dýní, slavnostní setkání, oblékání kostýmů a pojídání lahůdek.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít