Výsledek hledání pro výraz
Koruna česká
Menu
  Menu Zavřít
  Zpět na vše

  Dekorační sady jedou

  Dekorační sady jedou

  Nemáte čas promýšlet a vybírat každou jednotlivou součást výzdoby vaší oslavy? Rozumíme a proto jsme část práce udělali již za vás.

  Dekorační sady čekají u nás, připravené k akci. Předvybrané tak, jak se k sobě nejlépe hodí. Máme několik druhů a každým kompletně vyzdobíte, co potřebujete. Vymysleli jsme pro vás i cenové zvýhodnění, aby byla celá nabídka ještě zajímavější. Neváhejte tedy a vybírejte z témat, která jsou k dispozici. 

  První narozeniny (holčička/chlapeček)? Girlandy, pompony, stojánky s číslicí “1” a další drobnosti – vše v těch správných barvách, s autíčky nebo motýlky. Chystáte se pořádat Halloweenskou párty? I pro tuto příležitost jsme vytvořili sadu. Nebo chcete být elegantní a zdobit pouze do černé/bílé (případně do dalších barev)? Máme i sadu na Dinosaur party, kde najdete stylové košíčky na cupcake, balonky, frkačky, serpentiny, brčka. Podobné take pro malé slečny jako Jednorožec party nebo naopak pro pány Letadlová nebo Námořnická party.

  Zabrouzdejte na našem webu a vyberte si, co vám nejvíce vyhovuje. Věříme, že jsme mnohým usnadnili práci a zrychlili výběr. A to nás těší.

  Komentáře
  Vložte svůj komentář Zavřít