Výsledek hledání pro výraz
Zobrazit ceny včetně daně
Koruna česká

DOPRAVA ZDARMA OD 1 000 KČ - Rychlý kontakt: PO-PÁ 9:00-15:00 +420 774 008 656 info@balonkypraha.cz

Produkty
  Menu Zavřít
  Zpět na vše

  Obří čísla, to je hit

  Obří čísla, to je hit

  Jaký je balonkový hit letošního roku? Obří foliová písmena a číslice!

  Ačkoliv se to nezdá, i balonkové odvětví má své trendy. Tím letošním jsou velké foliové balonky ve tvaru písmen a číslic. Jde skutečně o naše nejprodávanější zboží a jeho obliba stále roste. Zákazníci se již nebojí jít do velkých nápisů a číselných řad. A ohlasy jsou velmi pozitivní. Foliové balonky jsou nepřehlédnutelnou dominantou každé akce. Jsou skutečně nepřehlédnutelné a to nejen díky svému provedení ale také velikosti až 102 cm.

  Foliové balonky nepatří mezi nejlevnější, nicméně efekt mají k nezaplacení. Jde o tenké, nepružné a nepropustné balonky, které lze naplnit jak klasickým vzduchem, tak heliem. Tím, že jsou balonky vyrobené z metalizovaného nylonu pro balony, mají atraktivní lesklé povrchy a nízkou hmotnost, což zvyšuje vztlak a jeho schopnost udržet plyn helia několik týdnů. Výhodou je, že se do těchto balonků již nedává gel, který u těch klasických stahuje póry balonků a zabraňuje tak úniku helia. Další nespornou výhodou je, že tyto balonky lze použít opakovaně. Pokud vám přežijí zacházení na party, je možné je jednoduše vyfouknout a uschovat na příště. Uvnitř je takzvaný zpětný ventil. Stačí tímto ventilem prostrčit brčko, tyčku nebo dutou slámku, zhruba 15 cm hluboko a vzduch či helium z balonku vypustit. Podobným způsobem lze pak balonky zpátky nafouknout.

  Hodí se skutečně pro každou událost, ať už jde o narozeninové oslavy, soukromé party, firemní večírky, svatby, ale také například na křty, otevření podniků nebo jako doplňky ke kostýmům, případně i dárky. Balonky můžete využít jednotlivě nebo si nechat sestavit celý nápis. S nafouknutím vám rádi pomůžeme na naší prodejně v Praze a balonky si pak můžete nechat dovézt naším kurýrem.