Výsledek hledání pro výraz
Zobrazit ceny včetně daně
Koruna česká
Čeština
Katalog zboží
  Menu Zavřít
  Zpět na vše

  Obří čísla, to je hit

  Obří čísla, to je hit

  Jaký je balonkový hit letošního roku? Obří foliová písmena a číslice!

  Ačkoliv se to nezdá, i balonkové odvětví má své trendy. Tím letošním jsou velké foliové balonky ve tvaru písmen a číslic. Jde skutečně o naše nejprodávanější zboží a jeho obliba stále roste. Zákazníci se již nebojí jít do velkých nápisů a číselných řad. A ohlasy jsou velmi pozitivní. Foliové balonky jsou nepřehlédnutelnou dominantou každé akce. Jsou skutečně nepřehlédnutelné a to nejen díky svému provedení ale také velikosti až 102 cm.

  Foliové balonky nepatří mezi nejlevnější, nicméně efekt mají k nezaplacení. Jde o tenké, nepružné a nepropustné balonky, které lze naplnit jak klasickým vzduchem, tak heliem. Tím, že jsou balonky vyrobené z metalizovaného nylonu pro balony, mají atraktivní lesklé povrchy a nízkou hmotnost, což zvyšuje vztlak a jeho schopnost udržet plyn helia několik týdnů. Výhodou je, že se do těchto balonků již nedává gel, který u těch klasických stahuje póry balonků a zabraňuje tak úniku helia. Další nespornou výhodou je, že tyto balonky lze použít opakovaně. Pokud vám přežijí zacházení na party, je možné je jednoduše vyfouknout a uschovat na příště. Uvnitř je takzvaný zpětný ventil. Stačí tímto ventilem prostrčit brčko, tyčku nebo dutou slámku, zhruba 15 cm hluboko a vzduch či helium z balonku vypustit. Podobným způsobem lze pak balonky zpátky nafouknout.

  Hodí se skutečně pro každou událost, ať už jde o narozeninové oslavy, soukromé party, firemní večírky, svatby, ale také například na křty, otevření podniků nebo jako doplňky ke kostýmům, případně i dárky. Balonky můžete využít jednotlivě nebo si nechat sestavit celý nápis. S nafouknutím vám rádi pomůžeme na naší prodejně v Praze a balonky si pak můžete nechat dovézt naším kurýrem.