Výsledek hledání pro výraz
Zobrazit ceny včetně daně
Koruna česká
Čeština

Rychlý kontakt: PO-PÁ 9:00 -16:00 +420 774 008 656 info@balonkypraha.cz

Zpět na vše

Balonkové dekorace na Vánoce i Silvestr.

Balonkové dekorace na Vánoce i Silvestr.

Když přemýšlíte o vánočních a silvestrových dekoracích, nemusí být balónky první věc, která vám přijde na mysl. Tady je důvod, proč by se to mělo změnit: balónky jsou v této sezoně všestranným, kreativním a levným způsobem, jak přivést svátek do vašeho domova, společnosti nebo obce. Proč balóny? Zde je několik důvodů, proč je lidé tolik milují.

1. S balónky můžete dělat cokoli

Většina dekorací je docela omezující. Rozložím. Vypadají hezky. Konec příběhu.

Balónky jsou mnohem přitažlivější možností pro kreativní typy. Školy, učitelé, kanceláře, obchodní zastoupení a téměř každý, kdo chce být kreativní a hostit vánoční a / nebo silvestrovskou párty, možná bude chtít zvážit použití balónků pro jejich výzdobu. Proč? Zákazníci si mohou vybírat z přímých, vyfukovacích a put-it-up designů (například balónky se slavnostními zprávami jako „Veselé Vánoce“, „Veselé svátky“ nebo „Šťastný Nový Rok!“), Různé barevné balónky, balónky ve tvaru srdce, balónky ve tvaru hvězdy, fóliové balónky a další. Kreativní nápady: Postupujte podle online tutoriálů a připojte červené a bílé balónky k vytvoření balónku Vánočního stromu, nebo dárků. Objednejte fóliové balónky ve tvaru rámečku obrázku, aby hostům poskytly zábavnou a jedinečnou kulisu pro jejich vánoční večírek a / nebo silvestrovské večírky.

2. Nákup balónků je jednoduchý a pohodlný

Nejlepší na balóncích je to, že se snadno kupují. Objednejte si balónky online a nemusíte ani opustit pohodlí svého domova! Snadno si vyberte ze všech možností balónku, místo toho, abyste byli omezeni pouze na několik možností, jako byste byli v kamenném obchodě. Dekorátoři, párty, maloobchodníci a plánovači akcí mohou balóny online objednávat hromadně, aby využili výhod velkoobchodních cen.

3. Snadná likvidace!

Na rozdíl od vánočních a silvestrových dekorací, které vyžadují většinu roku uložení, jsou balónky často - ale ne vždy! - jednorázové. Balónky mohou být vyřazeny na konci sezónních událostí, čímž se uvolní prostor a zdroje. Pokud jde o latexový balón na jedno použití, zákazníci mohou mít svědomí bez viny. Sklizeň a používání latexu nezničí strom a zanechává lesy zdravé a neporušené.
Fóliový balón nebo kovové stříbrné balónky, vynalezené v 70. letech 20. století pro New York City, lze použít jednou nebo několikrát. Většina druhů je recyklovatelná. Zákazníci mohou použít vzduch nebo helium, aby je jednoduše znovu vyhodili do vzduchu. Pro dlouhodobější a ekologičtější variantu použijte vzduch k naplnění fóliových balónků.

Ušetřete čas, peníze a úložný prostor v této sezoně: objednejte si balónky online pro nákladově efektivní, jedinečné a kreativní zdobení.

Kompletní nabídku balonků najdete na našem webu v sekci Balonky.

Komentáře
Vložte svůj komentář Zavřít