Pro balonky pod 30 cm je aplikace bez záruky.
Balonek Retro Desert Sand v elegantní pískově béžové barvě vnáší do každé dekorace jemnost, čistotu a přirozenost. Hodí se pro boho svatby, oslavné tabule v přírodním stylu, baby shower, ale i jako moderní prvek do minimalistických aranžmá.
Vyrobený z kvalitního latexového materiálu, je vhodný k nafukování vzduchem i héliem. Díky pevné stěně vydrží s héliem létat déle než 16 hodin, a po ošetření speciálním gelem si udrží tvar i po několik dní.
Skvěle se kombinuje s eukalyptovou, šalvějovou, bílou či zlatou barvou. Hodí se do balónkových girland, slavobrán, stolků s dekoracemi i fotokoutků.
Rozměry: 30 cmObjem: 17 lMateriál: LatexBarva: pískově béžová (Retro Desert Sand)Balení: 1 ks (volně ložený)Nafukování: vzduch nebo héliumVýdrž hélia bez gelu: >16 hodinVýdrž hélia s gelem: >5 dní
GPSR - VýrobcePetr Čermák - BalonkyPraha.cz, U Libeňského pvovaru 18, 180 00, Praha 8, Českoinfo@balonkypraha.cz I +420 774 008 656
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.