Kšandy - Day of the dead . Pružné kšandy v motivu Dia de los Muertos, se kterými si užijete focení jak vy tak i vaši přátelé. Skvělá rekvizita do fotokoutku, hodí se ale i jako doplněk ke kostýmu na Halloweenskou party nebo jen jako vtipné doplnění outfitu.
Motýlek na gumičce - Day of the dead. Motýlek na gumičce v motivu Dia de los Muertos, se kterým si užijete focení jak vy tak i vaši přátelé. Skvělá rekvizita do fotokoutku, hodí se ale i jako doplněk ke kostýmu na Halloweenskou party nebo jen jako vtipné doplnění outfitu.
Náhrdelník - lebky a ruže - Day of the dead. Náhrdelník s aplikací lebek a růží v motivu Dia de los Muertos, hodí se jako doplněk ke kostýmu na Halloweenskou party nebo jen jako doplnění outfitu na party.
Nalepovací nehty - Day of the dead. Set 12 nehtů v balení v různých velikostech a lepidlem k nalepení v motivu Dia de los Muertos, hodí se jako doplněk ke kostýmu na Halloweenskou party nebo jen jako vtipné doplnění outfitu.
Odnímatelná hůl s rukou. Plastová hůl s odnímatelnou rukou, vás promění v šamana z hororového filmu. Hodí se jako doplněk ke kostýmu na Halloweenskou party nebo jen jako doplnění outfitu na party.
Party brýle - zombie. Plastové brýle v motivu hrozivého zombie jako z hororového filmu, hodí se jako doplněk ke kostýmu na Halloweenskou party nebo jen jako doplnění outfitu na party.
Umělé pijavice - Halloweenský doplněk ke kostýmu. Nalepovací pijavice, jako děsivý doplněk k Halloweenskému kostýmu. Vhodná na jakoukoliv tematickou party. Hodí se jako doplněk ke kostýmu na halloweenskou party krvavou i hororovou party nebo karneval.
Dámský kostým - anděl L, vel. 40 - 42. Krásný andělský převlek pro dámy na Mikulášký večer k doplnění čerta a Mikuláše, karneval nebo tématickou ale i na Halloweenskou party. Podmínkou kvalitních kostýmu je vždy, aby kostým vypadal reálně.
Dětský kostým - anděl vel. 110, 3 až 4 let. Krásný andělský převlek na Mikulášký večer k doplnění čerta a Mikuláše, karneval nebo tématickou ale i na Halloweenskou party. Podmínkou kvalitních kostýmu je vždy, aby kostým vypadal reálně. Hodí se i na každodenní převlékací hry!
Dětský kostým - anděl vel. 134 - 140, 7 až 9 let. Krásný andělský převlek na Mikulášký večer k doplnění čerta a Mikuláše, karneval nebo tématickou ale i na Halloweenskou party. Podmínkou kvalitních kostýmu je vždy, aby kostým vypadal reálně. Hodí se i na každodenní převlékací hry!
Dětský kostým - anděl vel. 140 - 158, 10 až 12 let. Krásný andělský převlek na Mikulášký večer k doplnění čerta a Mikuláše, karneval nebo tématickou ale i na Halloweenskou party. Podmínkou kvalitních kostýmu je vždy, aby kostým vypadal reálně. Hodí se i na každodenní převlékací hry!
Dětský kostým - zlatý anděl vel. 80 - 92, 12 až 18 měsíců. Krásný andělský převlek pro nejmneší na Mikulášký večer k doplnění čerta a Mikuláše, karneval nebo tématickou ale i na Halloweenskou party. Podmínkou kvalitních kostýmu je vždy, aby kostým vypadal reálně. Hodí se i na každodenní převlékací hry!
Dětský kostým - zlatý anděl vel. 92 - 98, 18 až 24 měsíců. Krásný andělský převlek pro nejmneší na Mikulášký večer k doplnění čerta a Mikuláše, karneval nebo tématickou ale i na Halloweenskou party. Podmínkou kvalitních kostýmu je vždy, aby kostým vypadal reálně. Hodí se i na každodenní převlékací hry!
Carnival or Halloween costume can look more credible with various accessories such as this wizard wand, which is additionally adorned with a snake. This accessory suits various carnival costumes in the themes of Harry Potter, wizards, or sorcerers. It looks very detailed and trustworthy. The total length is 34 cm.
Mikulášské nebo Santovské vousy, které vypadají opravdu reálně. Ohromí ne jen děti při průvodu na Mikulášským večeru ale i dospělé na tematické party nebo halloweenské party, když se převlečete za Santu Clause. Podmínkou kostýmu je aby kostým vypadal reálně. Tímhle doplňkem ke kostýmu oslníte zaručeně.
Mikulášský kostým ve vysoké kvalitě, ohromí ne jen děti při průvodu na Mikulášským večeru. Mikuláš je hlavní postavou hned za ním jde anděl s čertem. Podmínkou vždy je aby kostým vypadal reálně. Tímhle kostýmem oslníte zaručeně. Balení obsahuje vše potřebné, stačí doplnit Mikulášskou berlou.
Pánský kostým - anděl M, vel. 48 - 50. Krásný andělský převlek pro pány na Mikulášký večer k doplnění čerta a Mikuláše, karneval nebo tématickou ale i na Halloweenskou party. Podmínkou kvalitních kostýmu je vždy, aby kostým vypadal reálně.
Black fabric gloves in a universal size, 20 cm in length. The gloves are suitable as an accessory for a costume or formal wear for a themed party. They should also be an integral part of a Devil costume and of course as an accessory for a Halloween costume. Simple and inexpensive gloves for perfecting your costume.
Lucille-style baseball bat with barbed wire look, made from lightweight plastic. Ideal for zombie costumes, Halloween, or post-apocalyptic cosplay. Length: 80 cm.