Váš nákupní košík je prázdný.
RSS

Blog

Jak oslavit konec prázdnin a začátek nového školního roku

Dnešní příspěvek je věnován jednomu z nejdůležitějších přechodů v roce – konci prázdnin a nástupu do nového školního roku. Ať jste rodič, student nebo jen někdo, kdo se rád baví a těší se na nové začátky, tento příspěvek je určen právě vám.

 

Konec letních prázdnin začátek školního roku může být pro někoho smutnou, zatímco pro jiného vzrušující událostí... Ale což!? Oslavme konec prázdnin a začátek nového školního roku, tak jak to umíme nejlépe - s radostí, smíchem a dobrou náladou.

 

Zahajovací grilování

 

Grilování je jedním z nejoblíbenějších způsobů, jak se spojit s přáteli a rodinou. Je to čas, kdy můžeme vypnout mobilní telefony, zapomenout na elektronickou poštu a jednoduše si užít společnost těch, na kterých nám záleží. A co je lepšího způsobu, jak oslavit konec léta, než s dobrou grilovačkou?

Ať už máte rádi tradiční grilované pokrmy jako kuřecí křídla, klobásy nebo zeleninu, nebo jste vyznavači experimentování a grilujete třeba ovoce nebo sýr, možnosti jsou nekonečné. A pokud hledáte zábavu, co takhle grilovací soutěž? Kdo ugriluje nejlepší klobásu? Nebo kdo připraví nejchutnější zeleninový špíz?

A samozřejmě, bezpečí je na prvním místě. Ujistěte se, že gril je na stabilním a nehořlavém podkladu, udržujte děti a domácí mazlíčky mimo dosah a mějte po ruce hasící přístroj pro případ, že by se situace vymkla kontrole.

 

 A co výzdoba? Letní grilování je skvělou příležitostí vytáhnout pestrobarevné   ubrusy, lampiony a girlandy. A pokud chcete jít do detailů, co takhle příbory a   talíře   z ekologických materiálů pro usnadnění práce? Nebo jídelní stůl vyzdobený   do   konkrétního tématu?

 

 Zvolte balónky v barvách vaší školy, girlandy, konfety a mnoho dalšího. 

 

 Věřím, že tento příspěvek vás inspiruje k oslavě konce prázdnin a začátku nového školního roku. Užijte si poslední dny léta a těšte se na nové  dobrodružství, které vás čekají.

Navštivte náš eshop a my Vám pomůžeme s nejlepší olsavou konce prázdnin a začátku nového školního roku

Příbory

Talířky

Kelímky

Ubrusy

Napichovátka

Konfety

Girlandy

Ubrousky

Lampiony

Balonková girlanda

Rozety

 

Svatební Candy Bar

Ahoj, milí čtenáři! V dnešním příspěvku na blog se podíváme na jedno z nejoblíbenějších a nejsladších témat svatebních oslav - Svatební Candy Bar. Cílem tohoto článku je poskytnout vám nápady, tipy a rady, jak vytvořit úžasný candy bar, který zaujme vaše hosty a stane se jednou z hlavních atrakcí vaší svatby.

 

 Svatební candy bar je skvělý způsob, jak přidat trochu zábavy a originality do vaší svatební recepce. Kromě toho, že nabídne   širokou škálu sladkostí a dezertů pro každého hosta, může také poskytnout skvělé fotografické příležitosti a stát se místem pro   vzpomínání a sdílení radosti ze svatebního dne.

 

 Při plánování vašeho svatebního candy baru byste měli začít tím, že si určíte styl nebo téma, které chcete pro svůj sladký bar   použít. Chcete něco klasického a elegantního, nebo raději něco moderního a jedinečného? Rozhodnutí o stylu vám pomůže lépe   se rozhodnout o dekoracích, sladkostech a dalších prvcích. Pokud má vaše svatba určité barvy, můžete je snadno začlenit do   designu vašeho candy baru. Například můžete vybrat sladkosti ve stejných odstínech nebo použít ubrousky a girlandy ve   svatebních barvách.

 Další skvělou myšlenkou je zvolit si téma pro váš candy bar, které bude ladit s celkovým konceptem vaší svatby. Může to být     například vintage styl s retro cukrovinkami a dekoracemi, rustikální motiv s dřevěnými prvky nebo plážová varianta s exotickými   sladkostmi a barevnými akcenty.

 

Při plánování vašeho candy baru je důležité zohlednit počet hostů a množství sladkostí, které budete potřebovat. Ujistěte se, že máte dostatek sladkostí pro všechny hosty a zvažte, zda chcete nabídnout více než jednu možnost pro každou osobu.

 

Kromě samotných sladkostí nezapomeňte na nákup dekorací a servisních potřeb, jako jsou skleněné nádoby, talíře, etagéry nebo mističky. Tyto prvky pomohou vytvořit atraktivní a poutavý vzhled vašeho candy baru. Vyberte si z naší nabídky

Při výběru sladkostí pro váš candy bar se snažte nabídnout co největší rozmanitost chutí a textur. Můžete zahrnout oblíbené klasiky jako čokoládu, bonbóny nebo želé bonbony, ale také experimentovat s netradičními variantami jako cukrovinky s ořechy, ovocné pastilky nebo exotické pralinky.

Kromě klasických sladkostí můžete do svého candy baru zařadit i mini zákusky a dezerty jako macarons, cupcakes nebo mini dorty Tyto malé lahůdky jsou ideální pro hosty, kteří si chtějí vychutnat něco sladkého bez pocitu přejedení. Čokoládová fontána je  také skvělým doplňkem pro ty, kteří milují čokoládu.

 

Při plánování vašeho candy baru nezapomeňte na hosty se speciálními dietami nebo alergiemi. Nabídka bezlepkových, veganských  nebo bezlaktózových variant sladkostí jim umožní vychutnat si váš candy bar stejně jako ostatní hosté.

 

Představte si, že jste právě vstoupili do pokojové zahrady plné květin, barev a sladkostí. Na prvním pohledu vás zaujme nádherný  svatební candy bar s různými úrovněmi a výškami, které vyvolávají pocit přirozeného prostřední s bohatou nabídkou lahodných dobrot.

 

Například na nejnižší úrovni může být umístěna široká skleněná mísa plná čokoládových bonbonů, zatímco ve střední výšce se třpytivou vrstvou karamelizovaných ořechů může dominovat elegantní etagéra. Nejvyšší bod pak může patřit velkolepému dortu zdobenému jemnými květy.

Skleněné nádoby a etagéry dodají vašemu candy baru lehkost a eleganci. Můžete si také pohrát s různými tvary a velikostmi skleněných dóz na cukrovinky, které vytvoří zajímavou mozaiku barev a tvarů. Doporučujeme použít i talířky a mističky pro drobné sušenky nebo marcipánové figurky.

 

Papírové dekorace mohou být jednoduchým a cenově dostupným způsobem, jak doplnit celkový vzhled vašeho candy baru. Girlandy, rozety nebo ubrousky mohou ladit s barvami svatby nebo zvoleným tématem – například vintage stylu, romantických květin či moderních geometrických vzorů. Vyberte si z naší nabídky a vyvořte nepřekonatelnou deoraci Candy Baru.

 

Balónky ve tvaru srdcí nebo písmen mohou dodat veselou atmosféru, zatímco svíčky na stolech přispívajíc k intimnímu prostředí pro vaše hosty. Nepodceňujte ani sílu čerstvých květin – jejich krásné barvy a vůně dokonale doplní váš svatební candy bar.

Ujistěte se, že všechny sladkosti jsou snadno přístupné a v malých porcích, aby si hosté mohli vyzkoušet různé chutě. Nabídka mini cupcakes, makronky nebo jablečných závinů usnadní hostům ochutnat více lahůdek.

Papírové krabičky nebo kornouty jsou skvělým řešením pro snadné servisování cukrovinek a zároveň umožňují hostům vzít si něco s sebou jako památku na vaši svatbu. Nezapomeňte také na brčka – ideální pro sklenice s ovocnými šťávami či koktejly.

 

Svatební candy bar je nejen vizuálním magnetem, ale také jedinečnou zábavou pro vaše hosty, která jim umožní společně sdílet radost z objevování nových chutí a tvarů. Ať už je váš svatební candy bar jednoduchý nebo extravagantní, jeho úspěch spočívá v detailech, které vtisknou vaší svatbě nezapomenutelný sladký nádech.

 

 

 

Nechte nás pomoct si s výběrem pro Váš Candy bar.

V naší nabídce najdete vše co potřebujete: Svatební Candy Bar

 

Valentýn 2023

Valentýn 2023 je tu a my se Vám pokusíme, co nejvíce pomoc s tím aby se Vám povedl! Cílem Valentýnského dne je potěšit svojí drahou polovičku. V tento den srší láska ze všech stran, cítíme jí. Ale nevidíme, že? Láska je hřejivá a když jí cítíme máme pocit, že je vše kolem nás barevnější a pestřejší. Hlavním symbolem lásky je srdce. Říkáme, že ze srdce milujeme. Takže pokud bychom chtěli vidět lásku, prvním symbolem by bylo srdce. Dalším symbolem jsou barvy. Srdce je jednoznačně červené, chceme-li se tedy vyjádřit v barvách bude to, červená, růžová. Každý asi už slyšel o Amorovi, andělu, patronovi lásky. Tenhle symbol je také všem uplně jasný. Kdo vídí Amora, ví, že láska přichází. 

A teď tedy, co s tím vším mají společného balonky? Uplně všechno! Dekorace na Valentýna Vám pomůže se vyjádřit! Láska bude vidět!! 

Tady je náš typ na dekoraci! Valentýnská kategorie

Kouzlo LED světélek přispěje k Vánoční atmosféře

Posvítíme si na trend, který zasáhl všechny milovníky Vánoc. LED světélka jsou jednoduchou a krásnou ozdobou. Využití je nekonečné. Dají se zapojit do elekrické sítě nebo se také dají koupit světélka na tužkové baterie. Můžou být barvené ale i bílé nebo klasicky žluté. Nejoblíbenější jsou teď ale nejspíš Led světélka v různých tvarech. U nás na eshopu máme například, hvězdičky, vločky nebo světélka ve tvaru Vánočních dárečků.

Máme pro Vás pár trendy DIY nápadů pro aplikaci led světýlkových řětězů. Všechny potřebné věci nakoupíte u nás na eshopu Balonky Praha

      

Se světýlky umíme pracovat! Podívejte se na tuhle deoraci. Je jednoduchá a zábavná. Hodí se jako dekorace na Vánočním večírku ale i jako dekorace do obchodu nebo k Vám domů. 

 

Poslední party roku! Silvestr 2023!

Velká nebo malá party, vždy buďte připraveni. Pomůžeme Vám s přípravou Vaší Silvestrovské party. Sledujte náš návod i s odkazy! 

 

Gold New Year's Party 

1: Papírové talíře Happy New Year - Základem každé party je dobré jídlo a aby dobře chutnalo, musí i dobře vypadat. S tím Vám pomůže praktické papírové nádobí. 

2: Papírové kelímky Happy New Year - Jídlo je radno spláchnout. Připijte si něčím dobrým a použijte přitom papírovými kelímky z naší nabídky. 

3: Papírová brčka zlato bílá - Když začnete mít plné ruce práce, sáhněte po brčku. Tekutiny, hlavně doplňujte tekutiny!

4 : připravujeme 

5: Zlaté papírové ubrousky -  Udžujte čistotu! Slavíte Silvestr, vítáte se a objímáte se. 

6: Papírové ubrousky Happy New Year - Tyhle ubrousky také můžete používat. Ozdobí ale i Váš stůl!

7: Papírové frkačy s hvězdičkami - Silvestr slavíme snad všichni. Aby se všichni dozvěděli, že Vám jde slavení nejlíp, potřebujete frkačky. 

8: Papírové party čepičky zlaté - Party čepičky chcete a potřebujete! Kdo nemá čepičku, jakoby neslavil! 

9: Foliový balonek láhev šampaňského - Koho napadne vypít láhev šampaňského první? Nebojte se, tuhle lahev lehce naplníte vzduchem přes brčko a nebo si zajděte k nám na prodejnu a my Vám ji rádi naplníme znovu heliem. 

10: Foliový balonek sklenka šampaňského - Inspirujte se obrázkem a vytvořte impozantní dílo. Bublinky tečou z lahve přímo do sklenky. 

11: Dekorační balonky Bílé metalické 13 cm a Dekorační balonky zlaté chromové 13 cm - Bublinky (balonky) nafoukněte vzduchem a ať má každý jinou velikost. Docílíte tak organického vzhledu!

 

party

produkty

 

 

Nezapomeňte! 

Foliová číslice : 2   0   2   3 

Foliový nápis : HAPPY NEW YEAR

Latexové balonky : HPN MIX 30 cm - 6 ks

 

 2023

 

 

 

Make-up je součástí kostýmu. Naučíme Vás to!

Aby kostým vypadal dokonale, potřebujete make-up. Pro Halloween je to typický prvek. Vytvořit strašidelný make-up není tak těžké, vymyslet ho už ano! 

V tomto článku Vám pomůžeme né jen vymslet perfektní make-up ale i vybrat správné propriety. Jdeme na to!

 

Gothic Skull

Kostým kostlivce má hned několik různých variant. První z nich je nejděsivější a nejtradičnějsí. Potřebovat budete tuto barvu, kterou zakoupíte na našem e-shopu. Dále potřebujete jakýkoliv světlý make-up, dětský pudr, černou tužku na oči a v neposlední řadě čérné oční stíny pro stínování deatilů.

 

 

 

Sugar Skull

V různých krajích si vybarvují kostlivce jinak a proto další variantou je Sugar Skull, která je typická pro svátek Day of the dead jinak také řečeno Día de los Muertos. Sadu pro tento make-up naleznete ZDE

 

 

 

 

Chcete-li vytvořit make-up pro vaši ratolest. Můžete zvolit méně děsivější variantu. Je také časově nenáročná a zvládne ji každý. Použít lze černou a bílou obličejovou barvu. Jen nezapomeňte, že dětská tvář je citlivější a může snáž dojít k alergické reakci. 

 

 

 

 

 

Vždy je co vylepšovat a tak Vám nabídneme vylepšováky pro váš make-up!

Falešná kůže - Vytvoří 3D efekt

Latex v tubě je vhodný k vytváření umělých jizev nebo zranění

Falešná krev dodá Vašemu make-upu opravdovost

Jizvy nemusíte složitě vymalovávat. Stačí nalepit a je hotovo!

 Univerzální pomůcka ke každému Halloweenskému make-upu. černá barva značky Paint Glow.

 

Halloween je tu! Užijme si ho a oslavujme s parádou!
U někoho oblíbený u někoho vůbec ne. My fanoušky Halloweenu rozhodně jsme a chceme se podělit o tipy, jak si tenhle kontroverzní svátek užít se vší parádou. Pojďmě si říct, proč Halloween letos slavíte? Spousta z Vás odpoví, že kvůli dětem. Co by sme pro ty naše malé drobečky neudělali? Dětem jde ale hlavně o dobroty a převleky a zábavu, že? "Bude párty!! " Zvolala Baruška v obyváku, když se maminka zeptala na letošního Halloweena. "Půjdeme do průvodu!", přidal se Vojtíšek. "A ve školce bude zase maškarní?" Dodal tatínek! Rodičové, nebojte se! Hned pod obrázkem najdete odkazy, kde najdete vše co potřebujete, aby si Vaše děti letošního Halloweena užili.
Obří čísla, to je hit
Obří čísla, to je hit
Ačkoliv se to nezdá, i balonkové odvětví má své trendy. Tím letošním jsou velké foliové balonky ve tvaru písmen a číslic. Jde skutečně o naše nejprodávanější zboží a jeho obliba stále roste. Zákazníci se již nebojí jít do velkých nápisů a číselných řad. A ohlasy jsou velmi pozitivní. Foliové balonky jsou nepřehlédnutelnou dominantou každé akce. Jsou skutečně nepřehlédnutelné a to nejen díky svému provedení ale také velikosti až 102 cm.
Balonkové dekorace na Vánoce i Silvestr.
Balonkové dekorace na Vánoce i Silvestr.

Když přemýšlíte o vánočních a silvestrových dekoracích, nemusí být balónky první věc, která vám přijde na mysl. Tady je důvod, proč by se to mělo změnit: balónky jsou v této sezoně všestranným, kreativním a levným způsobem, jak přivést svátek do vašeho domova, společnosti nebo obce. Proč balóny? Zde je několik důvodů, proč je lidé tolik milují.

Učíme se modelovat balónky s Cucínem - Meč
Učíme se modelovat balónky s Cucínem - Meč

Modelování balonků je senzační zábava nejen na dětskou narozeninovou party. Náš kamarád klaun Cucíno, Vás naučí ve svém prvním videu jak je dobré začít, co všechno je dobré vědět a hlavně, jak udělat balonkový meč, který neublíží.