Potisk balonků

Potisk latexových a foliových balonků

Latexové balonky tiskneme již od 50 ks, fóliové balonky tiskneme již od jednoho kusu.

 

Foliové balonky s potiskem a logem

Jsme první v České republice, kteří začali tisknout na foliové balonky zakázkový potisk dle přání klienta. Oproti klasickým latexovým balonkům jsou foliové balonky zajímavější. Takováto reklama pak získá více pozornosti a bude mít tak vyšší účinek. Výhodou je, že balonky vydrží nafouknuté několik dní. Z praxe víme, že je to zhruba 3 až 5 dní, kdy se balonky, plněné heliem, vznášejí. Pak se postupně začínají vyfukovat, ale oproti latexovým balonkům vydrží podstatně delší dobu, což je dalším velkým plusem pro Vaši propagaci. Díky větší ploše pro potisk balonky přitáhnou ještě více pozornosti. Nároky na využití helia do foliových balonků jsou podobné, jako do klasických latexových, nemusíte se tedy obávat vysoké ceny za plnění heliem.

Objednání potisku a technologický postup

Pokud jste se rozhodli pro potisk balonků vašim logem, ale nedokážete si představit, jak by vše vypadalo, stačí nám na email zaslat logo, či text. Rádi vám připravíme návrh potisku a zpracujeme také cenovou kalkulaci dle vaší poptávky. To vše zcela bezplatně a bez povinnosti objednání.
Potisk na balonky provádíme metodou sítotisku. Tato metoda vytváří tučné, čisté, detailní a dobře čitelné vzory. Balonek při tisku pevně přilne k tiskové ploše, díky tomu jsou texty kvalitní a syté. Dodací lhůta je 5 – 10 pracovních dní, rádi ale vyhovíme vašemu individuálnímu přání.

Nabídka reklamního potisku balonků

  • jednobarevný tisk z jedné strany, jednobarevný tisk ze dvou stran
  • dvoubarevný tisk i v soutisku z jedné i obou stran
  • plocha pro tisk 21 x 29 cm
  • typ foliového balonku (17", 45 cm): kruh, hvězda, srdce bez omezení barevnosti balónku

Ceník reklamního potisku foliových balonků

Základní ceník potisku fóliových balonků naleznete v dolní části stránky. Po zaslání všech potřebných údajů Vám vytvoříme konečnou cenovou kalkulaci pro schválení. Na všem se lze dohodnout, vždy se Vám budeme snažit maximálně vyhovět a věnovat. Nutností je zaslat grafický návrh v křivkách a počítat s maximální potiskovou plochou 21 x 29 cm. Samotný potisk pak provádíme již od jednoho kusu + jednoho zdarma.
Určitě nás neváhejte kontaktovat emailem info@balonkypraha.cz, či telefonicky na +420 774 008 656.

1+1 ks fóliového balónku (1 zdarma) - 240 Kč bez DPH
3 ks - 150 Kč bez DPH/ks
5 ks - 80 Kč bez DPH/ks

Potisk balonků

Potisk latexových balonků

Nespecializujeme se jen na balonky a balonkové dekorace, ale také na potisk balonků. Jsou vhodné především pro firemní prezentace, už jsme se setkali i s poptávkou pro osobní využití. Zde opravdu platí, že za málo peněz, hodně muziky. Jde o velmi efektní a nápaditou formu prezentace. Reklamní balonky přitahují pozornost a jsou velmi dobře přijímány veřejností. Ať už se bude jednat o promo dárek nebo si z balonků například necháte sestavit dekorace na firemní akce, můžete si být jisti, že balonky s vaším potiskem budou mít úspěch a účinek.
Naše balonky patří na trhu k těm nejlepším. Jsou špičkové kvality, vyráběné z přírodního kaučuku, zdravotně nezávadné. Navíc jsou také šetrné k přírodnímu prostředí, jelikož jsou 100% biologicky rozložitelné.

Objednání potisku a technologický postup

Pokud jste se rozhodli pro potisk balonků vašim logem, ale nedokážete si představit, jak by vše vypadalo, stačí nám na email zaslat logo, či text. Rádi vám připravíme návrh potisku a zpracujeme také cenovou kalkulaci dle vaší poptávky. To vše zcela bezplatně a bez povinnosti objednání.
Potisk na balonky provádíme metodou sítotisku. Tato metoda vytváří tučné, čisté, detailní a dobře čitelné vzory. Balonek je při tisku nafouknutý, díky tomu jsou loga a texty kvalitní a syté. Dodací lhůta je 5 – 10 pracovních dní, rádi ale vyhovíme vašemu individuálnímu přání.

Nabídka reklamního potisku balonků

  • jednobarevný tisk z jedné strany, jednobarevný tisk ze dvou stran
  • dvoubarevný tisk z jedné strany, dvoubarevný tisk ze dvou stran
  • osmibarevný potisk
  • potisk balonku z pěti stran

Ceník reklamního potisku balonků

Cena balonku s reklamním potiskem se odvíjí od typu a velikosti zvoleného balonku, počtu potištěných stran, počtu užitých barev, a především od počtu kusů. V tomto případě tedy nelze stanovit pevnou cenu. Nicméně doporučujeme objednávku potisku balonků od tisíce kusů a více, ceny jsou pak ještě příznivější. Samozřejmě ale provedeme potisk i na menší počet kusů.
Rádi vám pomůžeme vybrat z mnoha tvarů a kvalitních barev ten nejlepší potisk. Nezávazně a zdarma vám vytvoříme jak návrh potisku, tak cenovou kalkulaci.
Určitě nás neváhejte kontaktovat emailem info@balonkypraha.cz, či telefonicky na +420 774 008 656.

50 ks balónků s potiskem (jednou barvou / jedna strana balónku) - 420 Kč bez DPH

Potisk balonků

Ceník potisku Fóliových balonků – VČETNĚ BALONKU 45 cm bez omezení barevnosti

Balonek 45 cm

Počet od

1/0

Velikost tisku 21x29 cm

1/1

Velikost tisku

21x29 cm

1 ks + 1 zdarma

240,00

250,00

3 ks

150,00

160,00

5 ks

80,00

90,00

10 ks

69,00

77,28

20 ks

66,21

76,21

30 ks

64,52

75,66

50 ks

62,36

74,00

100 ks

59,85

68,75

200 ks

55,52

65,78

500 ks

45,25

55,76

Změna síta (jiný obrázek na druhou stranu) – 150 Kč
Změna barvy (jiná barva na druhou stranu) – 150 Kč
Objednávky do 1 500 Kč + doprava 89 Kč
Cena za uvedené množství uvedena za 1 ks bez DPH 21%