Girlandy Lampionové

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Girlanda s lampiony barevná, délka 3, 6 m
  Růžová girlanda s lampiony. Sada obsahuje 8 ks různobarevných lampionů a stužku ve stejné barvě pro zavěšení. Girlanda bude perfektním doplňkem každé narozeninové oslavy, party nebo zahradní party.  Skvělého efektu docílíte vložením led světélka do lampionu https://balonkypraha.cz/led-svetelko-do-b..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Girlanda s lampiony bílá, délka 365 cm
  Bílá girlanda s lampiony. Sada obsahuje 8 ks lampionů a stužku ve stejné barvě pro zavěšení. Girlanda bude perfektním doplňkem každé narozeninové oslavy, party nebo zahradní party. Skvělého efektu docílíte vložením led světélka do lampionu https://balonkypraha.cz/led-svetelko-do-balonku. Balení: 8 ..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Girlanda s lampiony černá, délka 3, 6 m
  Černá girlanda s lampiony. Sada obsahuje 8 ks lampionů a stužku ve stejné barvě pro zavěšení. Girlanda bude perfektním doplňkem každé narozeninové oslavy, party nebo zahradní party. Skvělého efektu docílíte vložením led světélka do lampionu https://balonkypraha.cz/led-svetelko-do-balonku. Balení: 8..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Girlanda s lampiony červená, délka 3, 6 m
  Červená girlanda s lampiony. Sada obsahuje 8 ks lampionů a stužku ve stejné barvě pro zavěšení. Girlanda bude perfektním doplňkem každé narozeninové oslavy, party nebo zahradní party. Skvělého efektu docílíte vložením led světélka do lampionu https://balonkypraha.cz/led-svetelko-do-balonku. Balení:..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Girlanda s lampiony fialová, délka 3, 6 m
  Fialová girlanda s lampiony. Sada obsahuje 8 ks lampionů a stužku ve stejné barvě pro zavěšení. Girlanda bude perfektním doplňkem každé narozeninové oslavy, party nebo zahradní party. Skvělého efektu docílíte vložením led světélka do lampionu https://balonkypraha.cz/led-svetelko-do-balonku. Balení:..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Girlanda s lampiony růžová, délka 3, 6 m
  Růžová girlanda s lampiony. Sada obsahuje 8 ks lampionů a stužku ve stejné barvě pro zavěšení. Girlanda bude perfektním doplňkem každé narozeninové oslavy, party nebo zahradní party. Skvělého efektu docílíte vložením led světélka do lampionu https://balonkypraha.cz/led-svetelko-do-balonku. Balení: ..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Girlanda s lampiony stříbrná, délka 3, 6 m
  Stříbrná girlanda s lampiony. Sada obsahuje 8 ks lampionů a stužku ve stejné barvě pro zavěšení. Girlanda bude perfektním doplňkem každé narozeninové oslavy, party nebo zahradní party. Skvělého efektu docílíte vložením led světélka do lampionu https://balonkypraha.cz/led-svetelko-do-balonku. Balení..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Girlanda s lampiony světle modrá, délka 3, 6 m
  Světle modrá girlanda s lampiony. Sada obsahuje 8 ks lampionů a stužku ve stejné barvě pro zavěšení. Girlanda bude perfektním doplňkem každé narozeninové oslavy, party nebo zahradní party. Skvělého efektu docílíte vložením led světélka do lampionu https://balonkypraha.cz/led-svetelko-do-balonku. Ba..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Girlanda s lampiony tmavě modrá, délka 3, 6 m
  Tmavě modrá girlanda s lampiony. Sada obsahuje 8 ks lampionů a stužku ve stejné barvě pro zavěšení. Girlanda bude perfektním doplňkem každé narozeninové oslavy, party nebo zahradní party.  Skvělého efektu docílíte vložením led světélka do lampionu https://balonkypraha.cz/led-svetelko-do-balonku. R..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Girlanda s lampiony zlatá, délka 3, 6 m
  Zlatá girlanda s lampiony. Sada obsahuje 8 ks lampionů a stužku ve stejné barvě pro zavěšení. Girlanda bude perfektním doplňkem každé narozeninové oslavy, party nebo zahradní party. Skvělého efektu docílíte vložením led světélka do lampionu https://balonkypraha.cz/led-svetelko-do-balonku. Balení: 8..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Girlanda s lampiony, délka 3, 6 m
  Růžová girlanda s lampiony. Sada obsahuje 8 ks různobarevných lampionů a stužku ve stejné barvě pro zavěšení. Girlanda bude perfektním doplňkem každé narozeninové oslavy, party nebo zahradní party. Skvělého efektu docílíte vložením led světélka do lampionu https://balonkypraha.cz/led-svetelko-do-bal..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Havajská kytičková girlanda s lampiony
  Havajská kytičková girlanda s lampiony, se skvěle hodí na dekorace na tématickou party ve stylu havajských oslav. Délka 365 cm..
  Bez DPH: 112 Kč 135 Kč