Party hry a kreativita

Pořádáte-li party , dětskou nebo dospělou oslavu nebo třeba sportovní odpoledne, neměli byste zapomenout na radost a zábavu všech hostů. Nabízíme široké množství party her a kreativních pomůcek. Kreativní pomůcky a výtvarné party hračky jsou skvělou možností, jak hosty zabavit a odměnit drobnými maličkostmi. Výtvarných potřeb a kreativních pomůcek pro dětskou tvořivost je bezpočet. Vybírejte ty bezpečné pomůcky od prověřených dodavatelů.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Bublifuk Disney - Mickey Mouse club house - 60ml
  Bublifuk Disney - Mickey Mouse club house - 60 ml má vaše dítko rádo Mickyho? Pak neváhejte a potěšte ho rovnou dvakrát. ..
  Bez DPH: 14 Kč 17 Kč
 • Bublifuková pistole Frozen
  Bublifuková pistole na ruční pohon s balením 60 ml bublifuku. ..
  Bez DPH: 79 Kč 95 Kč
 • Bublifuková pistole Mimoni
  Bublifuková pistole na ruční pohon včetně balení značkového bublifuku 60 ml ..
  Bez DPH: 79 Kč 95 Kč
 • Medaile pro vítěze 12ks
  Medajle pro vítěze s nápisem WINNER a hvězdičkou. Jsou připevněny ke stuze v národní trikoloře. Děti je mohou dostat jako výhru při různých dětských akcích nebo oslavách narozenin, kde se konají různé soutěže nebo sporotvní klání. Balení: 12 ks. ..
  Bez DPH: 107 Kč 129 Kč
 • Party hračky Mimoni 24 ks
  Zábavný party set hraček s oblíbenými Mimoni. V balení naleznete hopíky, malé káči, bludiště s kuličkou a vystřelovací mini frisbee. Na party nebo oslavě narozenin tak bude o zábavu postaráno. Balení: 24 ks (4 druhy hraček po šesti kusech)...
  Bez DPH: 68 Kč 82 Kč
 • Plastové mince Dolary Casino 144 ks
  Zlaté plastové mince se znakem dolaru, které se skvěle hodí na pirátskou nebo gangsterskou tématickou party. Lze je použít například při hledání pokladu na dětské party nebo jen jako dekoraci, kterou rozmístíte po stolech. Balení: 144 ks...
  Bez DPH: 141 Kč 170 Kč 189 Kč
 • Set - párty hraček 48 ks
  Party set hraček pro děti na různé oslavy narozenin, party a další společenské události. Balíček obsahuje: 8x pálka s bodovým terčem na chytání, 8x káča, 8x vystřelovací hra s kuličkou, 8x hra s kuličkami, 8x létající vrtulka, 8x hod kuličky do kalíšku . Ideální jako zábava na party nebo jako drobná..
  Bez DPH: 162 Kč 196 Kč
 • Alkoholová ruleta
  Alkoholová ruleta 2 je hra na párty, u které se nudit určitě nebudete. Nejlépe se hraje ve více lidech při popíjení s kamarády. Do panáků se nalije několik druhu alkoholu, podle vkusu. Dá se hrát ostřejší verze s tekutinami jako mléko či voda a alkohol, normální verze s panáky různého alkoholu, ne..
  Bez DPH: 189 Kč 229 Kč
 • Balonky 8 cm Vodní bomby - mix barev - 100 ks
  Balonky o průměru 8 cm (3”). Vhodné na vodní bomby. Mix barev. Balení: 100 ks ..
  Bez DPH: 19 Kč 23 Kč
 • Bílá maska k domalování
  Papírová maska k domalování. Masku můžete vymalovat dle své fantazie a tak si připravit originální dpolněk pro karneval, party nebo oslavu. Rozměry masky: 23 x 19 cm. ..
  Bez DPH: 27 Kč 33 Kč
 • Kouzelné malování - různé motivy
  Různé motivy veselých zvířat. 1. Do kouzelné tužky nalejte vodu. 2.Malujte na obrázek, který se za chvilku sám objeví. 3.Za několik minut obrázek zmizí. 4.A můžete malovat znovu a znovu… ..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Kuličkové obrázky na blistru - mix motivů
  Vytvořte si nalepením barevných kuliček nevšední plastický obrázek. Velikost obrázku 10 x 15cm. Vhodné od 6 let. ..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Kuličky skleněné 40 ks
  Kuličky skleněné 40 ks Pravidla hry kuličky: 1. Nejdřív každý hodí jednu kuličku od čáry hodu k důlku (rozhoz k důlku). Kdo je blíž, rozhodne, kdo začne v první hře. 2. První hází všechny své kuličky (po jedné nebo i více najednou) z čáry hodu k důlku a snaží se jej zasáhnout. Pak udělá to samé j..
  Bez DPH: 36 Kč 44 Kč
 • Květiny
  Vyrobte si svou vlastní květinovou dekoraci. Sada obsahuje modelovací drátky, okvětní lístky, listy. 3D motýlky a oboustranné lepící pásky Různé druhy. ..
  Bez DPH: 65 Kč 79 Kč
 • Magické vodní bomby 101 ks
  Magické vodní balónky, vodní bomby jsou každoroční letní hit. Díky integrovanému nástavci na přívod vody přímo z kohoutku dokážete všech 111 různobarevných balónků napustit vodou během jedné minuty a díky rychlouzávěru jste zároveň připraveni na pravou letní “koulovačku“. Balonky jsou dodávány včet..
  Bez DPH: 120 Kč 145 Kč
 • Minifotbalek
  Minifotbálek pro party hraní. Stolní minifotbálek 53 x 33 x 10 cm Ozvláštněte svou domácí party stolním fotbálkem...
  Bez DPH: 404 Kč 489 Kč
 • Modelovací balonky s pumpičkou 10 ks
  Balónky jsou vhodné pro dekoratéry, klauny, a pro každého, kdo chce vykouzlit úsměv na dětské tváři. Balení obsahuje 10 ks balonků včetně pumpičky a jednoduchého návodu...
  Bez DPH: 46 Kč 56 Kč
 • Narozeninový dort - malování vodou
  Kouzelný obrázek narozeninového dortu. Namočte štětec do vody, přetřete a obrázek se hezky vybarví. Po uschnutí barvičky opět zmizí a můžete malovat znovu. ..
  Bez DPH: 29 Kč 35 Kč
 • Party hra BINGO
  Bingo - společenská hra Jedinečná zábavná společenská hra pro malé i velké, ve které jsou tahána namátkově zvolená čísla. Hráči označují tato čísla na hracích kartách tak dlouho, dokud není vyplněn určitý obrazec. Zahrajte si oblíbené bingo s Vašimi přáteli. Pravidla hry: Organizátor na začátku ozná..
  Bez DPH: 240 Kč 290 Kč
 • Party hračky Tlapková patrola, 24 ks
  Zábavný party set hraček s oblíbenými postavičkami z Tlapkové patroly...
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Párty nudle červené
  Párty nudle červené, jinak také špagety nesmí chybět na žádné oslavě nebo party. Užijete si spoustu srandy!..
  Bez DPH: 46 Kč 56 Kč