Party hry a kreativita

Pořádáte-li party , dětskou nebo dospělou oslavu nebo třeba sportovní odpoledne, neměli byste zapomenout na radost a zábavu všech hostů. Nabízíme široké množství party her a kreativních pomůcek. Kreativní pomůcky a výtvarné party hračky jsou skvělou možností, jak hosty zabavit a odměnit drobnými maličkostmi. Výtvarných potřeb a kreativních pomůcek pro dětskou tvořivost je bezpočet. Vybírejte ty bezpečné pomůcky od prověřených dodavatelů.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Frozen sada dárečků 24 ks
  Frozen sada dárečků pro perfektní oslavu narozenin nebo tématickou party ve stylu Frozen - Ledové Království. Sada obsahuje 6 x krasohled, 6 x prstýnek, 6 x sponku do vlasů, 6 x formičku na led nebo jiné dobroty. Dárečky můžete rozdat dětem přímo na party, nebo je nasypat do naší party Frozen piňat..
  Bez DPH: 131 Kč 159 Kč
 • Medaile pro vítěze 12ks
  Medajle pro vítěze s nápisem WINNER a hvězdičkou. Jsou připevněny ke stuze v národní trikoloře. Děti je mohou dostat jako výhru při různých dětských akcích nebo oslavách narozenin, kde se konají různé soutěže nebo sporotvní klání. Balení: 12 ks. ..
  Bez DPH: 107 Kč 129 Kč
 • Party hra Princezny
  Skvělá party hra pro dětskou party, trefte se na předem dané místo na mapě po slepu. Zábavná hra pro malé i větší princezny...
  Bez DPH: 103 Kč 125 Kč
 • Party hračky Mimoni 24 ks
  Zábavný party set hraček s oblíbenými Mimoni. V balení naleznete hopíky, malé káči, bludiště s kuličkou a vystřelovací mini frisbee. Na party nebo oslavě narozenin tak bude o zábavu postaráno. Balení: 24 ks (4 druhy hraček po šesti kusech)...
  Bez DPH: 68 Kč 82 Kč
 • Pirátské mince - zlaťáky 72 ks
  Zlaté plastové pirátské mince, které se perfektně hodí pro tématickou party s piráty. Lze je ale také použít na další tématické party nebo jako doplněk ke kostýmu, či dekorace interiéru. Balení: 72 ks...
  Bez DPH: 95 Kč 115 Kč
 • Plastové mince Dolary Casino 144 ks
  Zlaté plastové mince se znakem dolaru, které se skvěle hodí na pirátskou nebo gangsterskou tématickou party. Lze je použít například při hledání pokladu na dětské party nebo jen jako dekoraci, kterou rozmístíte po stolech. Balení: 144 ks...
  Bez DPH: 156 Kč 189 Kč
 • Set - párty hraček 48 ks
  Party set hraček pro děti na různé oslavy narozenin, party a další společenské události. Ideální jako zábava na party nebo jako drobná pozornost pro děti do balíčků. Balíček obsahuje: 8x pálka s bodovým terčem na chytání, 8x káča, 8x vystřelovací hra s kuličkou, 8x hra s kuličkami, 8x létající vrtu..
  Bez DPH: 162 Kč 196 Kč
 • Set party hraček pro princeznu - 48 ks
  Party set pro opravdovou princeznu. Balení obsahuje: 8x taštička, 8x samolepky, 8x prstýnek s diamantem, 8x korálkový řetízek, 8x náramek a 8x princeznovská korunka.  Perfektní set na tématickou party s princeznami. Hodí se také pro holčičky jako malá pozornost, případně dáreček do balíčku. Balení..
  Bez DPH: 162 Kč 196 Kč
 • Tapball - nafukovací míč na pálce Frozen
  Nafukovací igelitový míč s motivem Frozen, plastová pálka s labyrintem na rukojeti, guma. v balení 1 ks Na výběr fialová, modrá a růžová barva..
  Bez DPH: 36 Kč 43 Kč 79 Kč
 • Balonky 8 cm Vodní bomby - mix barev - 100 ks
  Balonky, které jsou vhodné na vodní bomby. Lze je využít při nejrůznějších akcích jako druh zábavy. Dodáváno v mixu barev. Velikost: 8 cm.  Balení: 100 ks...
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Dětské hodinky s hlavolamem 4 ks
  Dětské hodinky vhodné na dětskou oslavu nebo party. Balení: 4 ks...
  Bez DPH: 57 Kč 69 Kč
 • Figurka dinosaurus plastová 12 ks
  Figurky různých dinosaurů na správnou dinosauří party. Balení: 12 ks...
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Figurka jednorožce plastová 8 ks
  Plastové figurky jednorožce na správnou jednořožčí party. Balení: 8 ks...
  Bez DPH: 128 Kč 155 Kč
 • Foukačka s míčkem 4 ks
  Zábavná dětská foukací dýmka s míčkem. Fouknete míček do vzduchu a je pouze na vás zda míček chytnete! Balení: 4 ks...
  Bez DPH: 74 Kč 89 Kč
 • Kuličkové obrázky na blistru - mix motivů
  Vytvořte si nalepením barevných kuliček nevšední plastický obrázek. Velikost obrázku 10 x 15cm. Vhodné od 6 let. ..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Kuličky skleněné 40 ks
  Kuličky skleněné 40 ks Pravidla hry kuličky: 1. Nejdřív každý hodí jednu kuličku od čáry hodu k důlku (rozhoz k důlku). Kdo je blíž, rozhodne, kdo začne v první hře. 2. První hází všechny své kuličky (po jedné nebo i více najednou) z čáry hodu k důlku a snaží se jej zasáhnout. Pak udělá to samé j..
  Bez DPH: 36 Kč 44 Kč
 • Květiny dekorace na havajskou party
  Vyrobte si svou vlastní květinovou dekoraci. Sada obsahuje modelovací drátky, okvětní lístky, listy. 3D motýlky a oboustranné lepící pásky Různé druhy. ..
  Bez DPH: 65 Kč 79 Kč
 • Magické vodní bomby 101 ks
  Magické vodní balónky, vodní bomby jsou každoroční letní hit. Díky integrovanému nástavci na přívod vody přímo z kohoutku dokážete všech 111 různobarevných balónků napustit vodou během jedné minuty a díky rychlouzávěru jste zároveň připraveni na pravou letní “koulovačku“. Balonky jsou dodávány včet..
  Bez DPH: 120 Kč 145 Kč
 • Mini fotbálek o panáky pro dva
  Poražte svého soupeře v mini fotbálku a donuťte ho vypít svůj panák. Jedná se v podstatě o picí hru kde vítězí lepší fotbalista. V balení naleznete vše co potřebujete (fotbálek, branky, hráče, 2 míče, 2 panáky). S touto hro zazáříte na každé párty, oslavě či v hospodě. Hodí se jako skvěklý dárek pr..
  Bez DPH: 288 Kč 349 Kč
 • Minifotbalek
  Minifotbálek pro party hraní. Stolní minifotbálek 53 x 33 x 10 cm Ozvláštněte svou domácí party stolním fotbálkem...
  Bez DPH: 404 Kč 489 Kč
 • Modelovací balonky s pumpičkou 10 ks
  Balónky jsou vhodné pro dekoratéry, klauny, a pro každého, kdo chce vykouzlit úsměv na dětské tváři. Balení obsahuje 10 ks balonků včetně pumpičky a jednoduchého návodu...
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč