Party pinaty

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Party piňata Frozen, modrá
  Party piňata Frozen v modré barvě je výbornou party hrou pro vaši party ve stylu Frozen - Ledové Království. Před příchodem hostů ji naplňte dárečky nebo bonbóny, zavěste ji a zábava může začít. Dodáváme i s návodem v českém jazyce...
  Bez DPH: 112 Kč 135 Kč
 • Barevná tyč na rozbijení piňaty
  Barevná tyč na rozbijení piňaty, kterou se oslavenec snaží trefit a rozbít piňatu. Poté co piňatu rozbije vypadnou z ní dárky, které se pro oslavence připravili a vložili dovnitř. Rozměr: 76,2 cm. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 152 Kč 184 Kč
 • Páska přes oči k pinatě
  Páska přes oči k pinatě, která na takové akci nesmí chybět! Oslavenec si pásku nasadí na hlavu, nic nevidí a snaží se piňatu trefit. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 35 Kč 42 Kč
 • Piňata Auto 55 x 23 x 18 cm
  Piňata Auto je skvělou volbou na narozeninovou oslavu, piňatu stačí naplnit sladkostmi, zavěsit a pak už si pouze užít srandu, která při snaze trefit ji bude. Piňata může být použita na Mexický způsob - tedy trefováním poslepu, nebo taháním za jednotlivé provázky ve spodní části piňaty. Rozměr: 55..
  Bez DPH: 293 Kč 354 Kč
 • Piňata Duhový koníček 39 x 13 x 55 cm
  Piňata Duhový koníček je skvělou volbou na narozeninovou oslavu, piňatu stačí naplnit sladkostmi, zavěsit a pak už si pouze užít srandu, která při snaze trefit ji bude. Piňata může být použita na Mexický způsob - tedy trefováním poslepu, nebo taháním za jednotlivé provázky ve spodní části piňaty. ..
  Bez DPH: 293 Kč 354 Kč
 • Piňata Hvězda metalická 45 x 44 x 9 cm
  Piňata Hvězda metalická je skvělou volbou na narozeninovou oslavu, piňatu stačí naplnit sladkostmi, zavěsit a pak už si pouze užít srandu, která při snaze trefit ji bude. Piňata může být použita na Mexický způsob - tedy trefováním poslepu, nebo taháním za jednotlivé provázky ve spodní části piňaty...
  Bez DPH: 326 Kč 394 Kč
 • Piňata Jednorožec 39 x 13 x 55 cm
  Piňata Jednorožec je skvělou volbou na narozeninovou oslavu, piňatu stačí naplnit sladkostmi, zavěsit a pak už si pouze užít srandu, která při snaze trefit ji bude. Piňata může být použita na Mexický způsob - tedy trefováním poslepu, nebo taháním za jednotlivé provázky ve spodní části piňaty. Rozm..
  Bez DPH: 293 Kč 354 Kč
 • Piňata Meloun 36 x 9 x 42 cm
  Piňata Meloun je skvělou volbou na narozeninovou oslavu, piňatu stačí naplnit sladkostmi, zavěsit a pak už si pouze užít srandu, která při snaze trefit ji bude. Piňata může být použita na Mexický způsob - tedy trefováním poslepu, nebo taháním za jednotlivé provázky ve spodní části piňaty. Rozměr: ..
  Bez DPH: 293 Kč 354 Kč
 • Piňata Plameňák 55 x 23 x 18 cm
  Piňata Flamingo je skvělou volbou na narozeninovou oslavu, piňatu stačí naplnit sladkostmi, zavěsit a pak už si pouze užít srandu, která při snaze trefit ji bude. Piňata může být použita na Mexický způsob - tedy trefováním poslepu, nebo taháním za jednotlivé provázky ve spodní části piňaty. Rozměr..
  Bez DPH: 293 Kč 354 Kč
 • Piňata Sluníčko 40 x 40 x 9 cm
  Piňata Sluníčko je skvělou volbou na narozeninovou oslavu, piňatu stačí naplnit sladkostmi, zavěsit a pak už si pouze užít srandu, která při snaze trefit ji bude. Piňata může být použita na Mexický způsob - tedy trefováním poslepu, nebo taháním za jednotlivé provázky ve spodní části piňaty. Rozměr..
  Bez DPH: 293 Kč 354 Kč
 • Piňata Sova 40 x 16 x 42 cm
  Piňata Sova je skvělou volbou na narozeninovou oslavu, piňatu stačí naplnit sladkostmi, zavěsit a pak už si pouze užít srandu, která při snaze trefit ji bude. Piňata může být použita na Mexický způsob - tedy trefováním poslepu, nebo taháním za jednotlivé provázky ve spodní části piňaty. Rozměr: 40..
  Bez DPH: 326 Kč 394 Kč