Western party

Party jako na divokém západě a vše co pro dekoraci potřebujete. Uspořádejte si párty nebo oslavu ve westernovém stylu!

 

V této kategorii nabízíme potřebné party dekorace a doplňky pro tématickou party ve stylu Western, jako je party nádobí, čepičky, trumpetky, veselé girlandy a další.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Chodící balonek Kravička
  Chodící balonek Kravička - 55 cm Balonek je třeba naplnit héliem, pro docílení chodícího efektu. Nožičky naopak působí jaké zátěž, díky které balónek nevzlétne, ale zůstává stát na zemi. Taháním za stuhu, balonek působý jako by chodil. Balonek plněný vzduchem vydrží beze změny týden (nedocílíte ovš..
  Bez DPH: 107 Kč 129 Kč
 • Girlanda střapce černo zlaté 1,5 m
  Girlanda střapce je skvělým doplňkem na dekoraci vaší party nebo narozeninové oslavy. Na girlandě je uchyceno 12 střapců. Rozměry: 30 cm x 1,5 m. Barva: černá a zlatá. Velikost: 1,5 m...
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
 • Odznak Sheriff
  Jako správnému Sheriffovi vám nesmí chybět odznak Sheriffa...
  Bez DPH: 36 Kč 44 Kč
 • Papírové kelímky Western, 8 ks
  Papírové kelímky Western se hodí na tématické oslavě nebo jakékoliv jiné párty. Je dobré zkombinovat přímo s ubrousky, ubrus a talířky. Při oslavě nebude hrozit žádné pořezaní od rozbité sklenice apod. Zároveň při úklidu budete spokojeni s menším množstvím nádobí, které budete muset mýt. Počet: 8 ..
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Papírové talíře Western 22 cm
  Papírové talíře Western určitě přijdou vhod na tématické oslavě nebo jakékoliv jiné párty. Je dobré zkombinovat přímo s ubrousky, ubrus a kelímky. Velikost: 22 cm..
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Papírové ubrousky Western
  Papírové ubrousky Western se hodí jako praktický a dekorační doplňek na jakýkoliv stůl. Je dobré zkombinovat přímo s ubrusem, talířky a kelímky. Balení: 16 ks...
  Bez DPH: 45 Kč 54 Kč
 • Party pozvánky Western, 8 ks
  Stylové pozvánky na Westernovou zábavu! Vytvořte Westernové prostředí, máme pro vás talířky, kelímky, ubrousky a ubrus. Počet: 8 ks..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Plastový ubrus Western
  Plastový ubrus Western se hodí jako praktický doplňek na jakýkoliv stůl. Je dobré zkombinovat přímo s ubrousky, talířky a kelímky. Slouží skvěle jako dekorace a také ochrání váš stůl před veškerými skvrnami. Je lehce omyvatelný, stačí jej pouze otřít vlhkým hadříkem a je opět připraven k použití. ..
  Bez DPH: 99 Kč 120 Kč