Western party

Party jako na divokém západě a vše co pro dekoraci potřebujete. Uspořádejte si párty nebo oslavu ve westernovém stylu!

 

V této kategorii nabízíme potřebné party dekorace a doplňky pro tématickou party ve stylu Western, jako je party nádobí, čepičky, trumpetky, veselé girlandy a další.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Chodící balonek Kravička
  ..
  Bez DPH: 107 Kč 129 Kč
 • Odznak Sheriff
  Jako správnému Sheriffovi vám nesmí chybět odznak Sheriffa...
  Bez DPH: 36 Kč 44 Kč
 • Papírové kelímky Western, 8 ks
  Papírové kelímky Western se hodí na tématické oslavě nebo jakékoliv jiné párty. Je dobré zkombinovat přímo s ubrousky, ubrus a talířky. Při oslavě nebude hrozit žádné pořezaní od rozbité sklenice apod. Zároveň při úklidu budete spokojeni s menším množstvím nádobí, které budete muset mýt. Počet: 8 ..
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Papírové talíře Western 22 cm
  Papírové talíře Western určitě přijdou vhod na tématické oslavě nebo jakékoliv jiné párty. Je dobré zkombinovat přímo s ubrousky, ubrus a kelímky. Velikost: 22 cm..
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Papírové ubrousky Western
  Papírové ubrousky Western se hodí jako praktický a dekorační doplňek na jakýkoliv stůl. Je dobré zkombinovat přímo s ubrusem, talířky a kelímky. Balení: 16 ks...
  Bez DPH: 45 Kč 54 Kč
 • Party pozvánky Western, 8 ks
  Stylové pozvánky na Westernovou zábavu! Vytvořte Westernové prostředí, máme pro vás talířky, kelímky, ubrousky a ubrus. Počet: 8 ks ..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Plastový ubrus Western
  Plastový ubrus Western se hodí jako praktický doplňek na jakýkoliv stůl. Je dobré zkombinovat přímo s ubrousky, talířky a kelímky. Slouží skvěle jako dekorace a také ochrání váš stůl před veškerými skvrnami. Je lehce omyvatelný, stačí jej pouze otřít vlhkým hadříkem a je opět připraven k použití. ..
  Bez DPH: 99 Kč 120 Kč