Tlapková patrola Párty

Párty ve stylu Tlapková patrola je pro děti skvělou volbou.

Pro tuto příležitost máme v nabídce party náddobí a další. Nezapomeňte, že na naší prodejně v Praze vám balonky rádi naplníme heliem, případně dovezeme v rámci naší služby Balon Kurýr.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Foliový balonek červený s puntíky 45 cm
  Foliový balonek v červené barvě s puntíky. Ideálně se hodí jako dekorace na puntíkatou party nebo jen jako originální dárek. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm. Ceník pro plnění balonků heli..
  Bez DPH: 27 Kč 33 Kč
 • Balonek s puntíky červený, 30 cm
  Červený pastelový balonek s puntíky ve velikosti 30 cm. Skvělá dekorace pro první narozeniny, leteckou party nebo party s puntíky. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme na naší prodejně v Praze, v blízkosti Palmovky..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Dekorační rozeta, červená 15,2 cm, 5 ks
  Dekorační závěsná rozeta v červené barvě. Rozety jednoduše roztáhnete a připevníte konce k sobě. Pak už je stačí jen připevnit kam budete potřebovat a dozdobit tak interiér každé party nebo oslavy narozenin. Rozměr: 15,2 cm. Balení: 5 ks...
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Foliový balon Tlapková patrola 43 cm
  Foliový balon Tlapková patrola, vhodné pro nafouknutí heliem. Parádní jako dárek, nebo je možn použít jako dekoraci na tématické party Tlapková patrola. Velikost: 43 cm Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme přímo n..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Foliový balonek Červená hvězda 90 cm
  Foliovy balonek hvězda Červená je vhodná například jako dekorace vánočního nebo silvestrovského večírku. Barva: Červená Velikost: 90 cm Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme na naší prodejně v Praze, v blízkosti ..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek Chase, Tlapková patrola, 58 x 78 cm
  Foliový balonek Chase, Tlapková patrola, kterým můžete obdarovat kluka i holku. Pomocí brčka je možné vysát helium a užít si tak spoustu srandy. Rozměry: 58 x 78 cm Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme přímo na n..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Foliový balonek kruh červený 45 cm
  Foliový balonek ve tvaru kruhu v červené barvě. Ideální jako dárek pro oslavence nebo například jako součást balonkového buketu. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm. Ceník pro plnění balonků ..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Létající lampion přání - červený
  Létající lampion červený, kompletní produkt Návod k použití Na povrch nerozloženého lampionu štěstí napište svá přání, která by vám měl lampion vyplnit. Létající lampion rozložte a doprostřed drátěného kříže létajícího lampionu připevněte přiložený hořák.  Většina lampionů má systém přidělávání h..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Narozeninové svíčky Tlapková patrola, 4 ks
  Pro oslavence narozeninové svíčky Tlapková patrola, by neměli chybět při tématické dětské party ve stylu Tlapková patrola. Počet: 4 ks v balení..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Papírové kelímky Tlapková patrola
  Party papírové kelímky Tlapková patrola, jsou nutností při tématické dětské party ve stylu Tlapková patrola.  Počet: 8 ks v balení..
  Bez DPH: 32 Kč 39 Kč
 • Papírové ubrousky červené 20 ks
  Klasické papírové ubrousky v červené barvě, budou perfektním doplňkem party stolování nebo slavnostní tabule. Rozměry: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks...
  Bez DPH: 32 Kč 39 Kč
 • Papírové ubrousky Tlapková patrola
  Party papírové ubrousky Tlapková patrola, jsou nutností při tématické dětské party ve stylu Tlapková patrola. Počet: 20 ks v balení..
  Bez DPH: 45 Kč 54 Kč
 • Papírový lampion válec - červený
  Papírový vaší party lampion 25x16cm Skládaný papírový lampion harmonikového tvaru jistě vykouzlíte krásnou atmosféru ..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Party banner Happy Birthday - Tlapková patrola, vel. 180 x 15 cm
  Party banner Happy Birthday - Tlapková patrola, vel. 180 x 15 cm Vhodné na narozeninové či tématické oslavy. ..
  Bez DPH: 70 Kč 85 Kč
 • Party brčka Tlapková patrola 8 ks
  Party brčka Tlapková patrola, by rozhodně neměli chybět při tématické dětské party ve stylu Tlapková patrola, děti si s nimi užijí moho srandy. Počet: 8 ks v balení..
  Bez DPH: 37 Kč 45 Kč
 • Party hračky Tlapková patrola, 24 ks
  Zábavný party set hraček s oblíbenými postavičkami z Tlapkové patroly...
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Party konfety Tlapková patrola 34 g
  Stylové metalické party konfety s Tlapkovou patrolou se skvěle hodí jako dekorace na tématickou party nebo dětskou oslavu narozenin. Můžete je jen tak rozsypat po stolech nebo vložit do balíčků. Balení: 34 gr...
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Party papírové masky Tlapková patrola, 8 ks
  Party papírové masky jako Tlapková patrola, potěší každého fanouška. Masky jsou vhodné pro kluky i pro slečny na jakoukoliv tématickou party, oslavu narozenin nebo karneval. Balení: 8 ks.  ..
  Bez DPH: 57 Kč 69 Kč
 • Party papírové talíře Tlapková patrola 18 cm
  Party papírové talíře Tlapková patrola, jsou nutností při tématické dětské party ve stylu Tlapková patrola. Velikost: 18 cm Počet: 8 ks v balení..
  Bez DPH: 41 Kč 49 Kč
 • Party papírové talíře Tlapková patrola 23 cm
  Party papírové talíře Tlapková patrola, jsou nutností při tématické dětské party ve stylu Tlapková patrola. Velikost: 23 cm Počet: 8 ks v balení..
  Bez DPH: 44 Kč 53 Kč
 • Party plastový ubrus Tlapková patrola 120 x 180 cm
  Plastový ubrus Tlapková patrola, je nutnost při tématické dětské party ve stylu Tlapková patrola nebo nanarozeninové party. Ochrání váš stůl před nebezpečnými skvrnami. Je lehce omyvatelný, stačí otřít vlhkým hadříkem a je připraven na další použití. Velikost: 120 x 180 cm...
  Bez DPH: 74 Kč 89 Kč