Party se zvířátky

Dekorace a doplňky pro párty inspirovanou zvířátky, safari, džunglí nebo zoo. Na tuto party se skvěle hodí chodící balonky. Ty se nafouknou heliem a létají těsně nad zemí. Přidělané nožičky pak ještě umocňují efekt chození. Mezi dětmi slaví velký úspěch.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Balonek s potiskem 30 cm - gepard
  Balonek s potiskem gepardího vzoru. Dostupný v různých barvách. Velikost: 12" (30 cm) Objem: 14, 4 l..
  Bez DPH: 4 Kč 5 Kč
 • Balonek s potiskem 30 cm - tygr
  Balonek s potiskem tygřího vzoru. Dostupný v různých barvách. Velikost: 12" (30 cm) Objem: 14, 4 l..
  Bez DPH: 4 Kč 5 Kč
 • Balonek s potiskem 30 cm - zebra
  Balonek s potiskem zebřích pruhů. Dostupný v různých barvách. Velikost: 12" (30 cm) Objem: 14, 4 l..
  Bez DPH: 4 Kč 5 Kč
 • Balonek s potiskem motýlci - 30 cm
  Balonek s potiskem motýlci. Dostupný v různých barvách. Velikost: 12" (30 cm) Objem: 14, 4 l..
  Bez DPH: 4 Kč 5 Kč
 • Chodící balonek - Žirafa
  Chodící balonek Žirafa - 70 cm Pro docílení ”chodícího efektu” je potřeba naplnit balónek heliem, které jej nadnáší. Nožičky naopak působí jaké zátěž, díky které balónek nevzlétne, ale zůstává stát na zemi. Tažením za provázek Vás pak následuje jako věrný přítel. Balonek plněný vzduchem vydrží bez..
  Bez DPH: 156 Kč 189 Kč
 • Chodící balonek Hello Kitty 39 x 59 cm
  Balonek AirWalkers Hello Kitty. Pro docílení efektu chodícího balonku je potřeba jej naplnit heliem. Balonek poté vypadá jako by chodil. Jeho velikost je 39 x 59 cm. Balonek plněný vzduchem vydrží beze změny týden (nedocílíte ovšem efektu chodícího balonku). Balonek naplněný heliem vypadá jako by..
  Bez DPH: 206 Kč 249 Kč
 • Chodící balonek Tučňák
  Chodící balonek Tučňák - 40 cm Balonek je třeba naplnit héliem, pro docílení chodícího efektu. Nožičky naopak působí jaké zátěž, díky které balónek nevzlétne, ale zůstává stát na zemi. Taháním za stuhu, balonek působý jako by chodil. Balonek plněný vzduchem vydrží beze změny týden (nedocílíte ovšem..
  Bez DPH: 120 Kč 145 Kč
 • Chodící balonek Žába
  Balonek je třeba naplnit héliem, pro docílení chodícího efektu. Nožičky naopak působí jaké zátěž, díky které balónek nevzlétne, ale zůstává stát na zemi. Taháním za stuhu, balonek působý jako by chodil. Chodící balónek Vám rádi nafoukneme zdarma heliem přímo na naší prodejně. Balonek plněný vzduch..
  Bez DPH: 107 Kč 129 Kč
 • Party papírové talíře Zvířátka z džungle 23 cm
  Party papírové talíře s obrázkem zvířátek z džungle ve velmi hezkém barevném provedení. Potěší i ty nejmenší děti. Talíře budou ideální dekorací každé narozeninové oslavy nebo tématické party. Navíc budou nepostradatelným pomocníkem. Rozměry: 23 cm. Balení: 8 ks...
  Bez DPH: 29 Kč 35 Kč 59 Kč
 • Set - párty hraček 48 ks
  Party set hraček pro děti na různé oslavy narozenin, party a další společenské události. Ideální jako zábava na party nebo jako drobná pozornost pro děti do balíčků. Balíček obsahuje: 8x pálka s bodovým terčem na chytání, 8x káča, 8x vystřelovací hra s kuličkou, 8x hra s kuličkami, 8x létající vrtu..
  Bez DPH: 147 Kč 178 Kč 196 Kč
 • Balonek 26 cm, zelený
  Kulatý nafukovací balónek zelený o průměru 26 cm Průměr: 27 cm Obvod: 82 cm Objem: 8,6 l Doba vznášení: 10 hod. (helium) Balení: 1 ks Pokud hledáte výhodnější balení, nabízíme také balení po 100 ks. Tyto balonky naleznete ve stejné kategorii. ..
  Bez DPH: 2 Kč 2 Kč
 • Balonek limetkově zelený, 26 cm
  Kulatý nafukovací balónek limetkově zelený o průměru 26 cm Průměr: 26 cm Obvod: 82 cm Objem: 8,6 l Doba vznášení: 10 hod. (helium) Balení: 1 ks Pokud hledáte výhodnější balení, nabízíme také balení po 100 ks. Tyto balonky naleznete ve stejné kategorii. ..
  Bez DPH: 2 Kč 2 Kč
 • Balonek s potiskem Motýli 1
  Pastelový balonek s potiskem motýli - oboustranný tisk. Dodáváno v mixu barev. Velikost 30 cm. Balení 1 ks...
  Bez DPH: 4 Kč 5 Kč
 • Balonek s potiskem Safari
  Pastelový balonek s potiskem Safari, ideálně se hodí na tématickou party nebo oslavu.  Velikost 26 cm...
  Bez DPH: 4 Kč 5 Kč
 • Balonek světle zelený 30 cm
  Kulatý nafukovací balónek limetkový o průměru 30 cm Průměr: 30 cm Obvod: 94 cm Objem: 14,4 l Doba vznášení: 14 hod. (helium) Možnost potisku: sítotisk, ofset Balení: 1 ks ..
  Bez DPH: 3 Kč 3 Kč
 • Chodící balonek Francouzský buldoček
  Balonek je třeba naplnit héliem, pro docílení chodícího efektu. Nožičky naopak působí jaké zátěž, díky které balónek nevzlétne, ale zůstává stát na zemi. Taháním za stuhu, balonek působý jako by chodil. Chodící balónek Vám rádi nafoukneme zdarma heliem přímo na naší prodejně. Balonek plněný vzduch..
  Bez DPH: 128 Kč 155 Kč
 • Chodící balonek Ovečka
  Chodící balonek Ovečka - 60 cm -  Pro docílení ”chodícího efektu” je potřeba naplnit balónek heliem, které jej nadnáší. Nožičky naopak působí jaké zátěž, díky které balónek nevzlétne, ale zůstává stát na zemi. Tažením za provázek Vás pak následuje jako věrný přítel. Balonek plněný vzduchem vydrží ..
  Bez DPH: 136 Kč 165 Kč
 • Foliový balon zelený Happy Birthday
  Foliový kulatý balonek zelený Happy Birthday. Balonek je vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Rozměry: 46 cm...
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Modelovací balonky s pumpičkou 10 ks
  Balónky jsou vhodné pro dekoratéry, klauny, a pro každého, kdo chce vykouzlit úsměv na dětské tváři. Balení obsahuje 10 ks balonků včetně pumpičky a jednoduchého návodu...
  Bez DPH: 46 Kč 56 Kč
 • Napichovátka Zvířátka 20 ks
  Napichovátka s motivem zvířátek, které se svěle hodí do kombinace s dalšími produkty na party se zvířátky. Balení: 20 ks...
  Bez DPH: 19 Kč 23 Kč 39 Kč
 • Papírové party konfety - 5 g
  Konfety v tvaru trojuhelníků a kroužků, vhodné pro veškeré oslavy narozenin i jiné party. Barva: pastelový mix barev 5 g..
  Bez DPH: 29 Kč 35 Kč