Muffin party

Muffiny a cupcaky jsou velmi oblíbenou sladkostí podávanou na party či oslavách narozenin. Jde vlastně o malé dortíčky, krásně nazdobené a velmi chutné. Cupcaky se dokonce objevují i jako inovace dortů, ať už těch narozeninových nebo třeba i svatebních.

Pokud plánujete na své party tuto dobrotu podávat, určitě se inspirujte i dalšími doplňky, které nabízíme.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Balonek Muffin Happy Birthday 89 cm
  Foliový balonek ve tvaru Muffinu s nápisem Happy Birthday o velikosti 89cm. Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně U Libeňského pivovaru 18, Praha 8, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo ..
  Bez DPH: 120 Kč 145 Kč
 • Balonek tmavě růžový, 30 cm
  Kulaté nafukovací balónky o průměru 30 cm, v balení 1 ks, vhodné pro nejrůznější dekorace, potisk i nafukování héliem. Průměr: 30 cm Obvod: 94 cm Objem: 14,5 l Doba vznášení: 14 hod. (helium) Bal..
  Bez DPH: 2 Kč 3 Kč
 • Balonová bublina Happy Birthday s muffiny 56 cm
  Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně U Libeňského pivovaru 18, Praha 8, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Balonek můžete nafouknout vzduchem nebo heliem, rádi Vám jej hel..
  Bez DPH: 93 Kč 112 Kč
 • Cup cake košíčky a dekorace - princess
  Cap cake košíčky a dekorace - Fruit, balení 24 x košíčky na muffiny a 24 x dekorace na párátku. Vhodné například pro skvělou zahradní nebo narozeninovou party. ..
  Bez DPH: 71 Kč 86 Kč 95 Kč
 • Dortové svíčky Muffin 4 ks
  Krásné svíčky s obrázky muffinů pro narozeninový dort nebo jako dekorace na tématickou party. Jsou přidělané na plastových tyčkách, aby se daly snadno připevnit na dort. Balení: 4 ks...
  Bez DPH: 50 Kč 60 Kč
 • Konfety metalické Happy Birthday
  Metalické konfety s nápisem Happy Birthday, vhodné jak pro děti, tak pro dospělé na jejich narozeninové oslavy či party. Balení: 14 gr mix barev...
  Bez DPH: 35 Kč 42 Kč
 • Košíčky na muffiny, s puntíky - 6 ks
  Natáčky na muffiny, s puntíky. Balení obsahuje 6 ks. Rozměry: 5 x 7,5 x 5 cm ..
  Bez DPH: 25 Kč 30 Kč 33 Kč
 • Latexové balonky Muffin 30 cm
  Latexové balonky - Muffin, 30 cm.Barevné latexové balonky s obrázky muffinů (cupcakes) a dárečků. Celoplošný potisk. Cena za jeden kus. Dodáváme v různých barvách. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme na naší prode..
  Bez DPH: 8 Kč 10 Kč
 • Papírové party kelímky Muffin 8 ks
  Party papírové kelímky s motivem muffin. Balení obsahuje 8 ks. Objem: 266 ml Vhodné na každou dětskou party. ..
  Bez DPH: 32 Kč 39 Kč
 • Papírové party ubrousky Muffin 20 ks
  Klasické papírové ubrousky s obrázky muffinů jsou vhodné pro dětskou party nebo tématické oslavy narozenin. Balení: 20 ks. Rozměry: 33 x 33 cm...
  Bez DPH: 45 Kč 54 Kč
 • Papírové talířky Muffin 18 cm
  Stylové papírové party talířky s obrázky muffinů. Vhodné pro dětskou tématickou party nebo narozeniny. Balení: 8 ks. Rozměry: 18 cm...
  Bez DPH: 41 Kč 49 Kč
 • Party brčka, Muffin 8 ks
  Zábavná party brčka s obrázky muffinů jsou skvělým doplňkem každé narozeninové oslavy nebo party. Balení: 8 ks...
  Bez DPH: 37 Kč 45 Kč
 • Party čepičky Muffin 6 ks
  Party papírové čepičky s obrázkem muffinů jsou vždy skvělým doplňkem každé dětské party nebo narozeninové oslavy. Balení: 6 ks...
  Bez DPH: 41 Kč 49 Kč
 • Party frkačky Muffin 6 ks
  Party frkačky s obrázkem muffinů nesmí chybět na žádné správné narozeninové oslavě. Budou zábavou jak pro děti, tak pro dospělé. Balení: 6 ks...
  Bez DPH: 48 Kč 58 Kč
 • Party papírové talíře Muffin 23 cm
  Stylové papírové party talířky s obrázky muffinů. Vhodné pro dětskou tématickou party nebo narozeniny. Balení: 8 ks. Rozměry: 23 cm.  ..
  Bez DPH: 44 Kč 53 Kč
 • Set - párty hraček 48 ks
  Party set hraček pro děti na různé oslavy narozenin, party a další společenské události. Balíček obsahuje: 8x pálka s bodovým terčem na chytání, 8x káča, 8x vystřelovací hra s kuličkou, 8x hra s kuličkami, 8x létající vrtulka, 8x hod kuličky do kalíšku . Ideální jako zábava na party nebo jako drobná..
  Bez DPH: 162 Kč 196 Kč
 • Balonek 26 cm - bílý
  Kulaté nafukovací balónky o průměru 26 cm, vhodné pro nejrůznější dekorace i nafukování héliem. Nejprodávanější velikost balónků v naší nabídce. Průměr: 26 cm Obvod: 82 cm Objem: ..
  Bez DPH: 2 Kč 2 Kč
 • Balonek 26 cm, tmavě růžový
  Kulaté nafukovací balónky o průměru 26 cm, vhodné pro nejrůznější dekorace i nafukování héliem. Nejprodávanější velikost balónků v naší nabídce. Průměr: 26 cm Obvod: 82 cm Objem: ..
  Bez DPH: 2 Kč 2 Kč
 • Balonek 26 cm. růžový
  Kulaté nafukovací balónky o průměru 26 cm, vhodné pro nejrůznější dekorace i nafukování héliem. Nejprodávanější velikost balónků v naší nabídce. Průměr: 26 cm Obvod: 82 cm Objem: ..
  Bez DPH: 2 Kč 2 Kč
 • Balonek bílý, 30 cm
  Kulatý nafukovací balónek bílý o průměru 30 cm Průměr:30 cm Obvod: 94 cm Objem: 14,4 l Doba vznášení: 14 hod. (helium) Možnost potisku: sítotisk, ofset Balení: 1 ks Pokud hledáte v&yacu..
  Bez DPH: 2 Kč 3 Kč
 • Balonek fialový 30 cm
  Kulatý nafukovací balónek fialový o průměru 30 cm Průměr: 30 cm Obvod: 94 cm Objem: 14,4 l Doba vznášení: 14 hod. (helium) Možnost potisku: sítotisk, ofset Balení: 1 ks Pokud hledáte výhodně..
  Bez DPH: 2 Kč 3 Kč