Vánoční dekorace

Vánoční dekorace, to jsou girlandy, ozdoby, světelné řetězy, skleněné ozdoby ale i svícny a další elegantní produkty pro vytvoření té správné vánoční atmosféry.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Konfety hvězdičky - zlaté a stříbrné
  Balení obsahuje zlaté a stříbrné konfety ve tvaru hvězdiček. ..
  Bez DPH: 21 Kč 25 Kč
 • Adventní proutěný věnec 44 x 14 cm
  Adventní proutěný věnec na 4 svíčky, zdobený hvězdičkami jistě ozdobý váš domov a vykouzlí nezaměnitelnou atmosféru adventu. Velikost 44 x 14 cm. Brava: Bílá nebo šedá - do poznámky k objednávce uveďte barvu věnce...
  Bez DPH: 246 Kč 297 Kč 457 Kč
 • Balonek zelený 26 cm
  Kulatý nafukovací balónek zelený o průměru 26 cm Průměr: 27 cm Obvod: 82 cm Objem: 8,6 l Doba vznášení: 10 hod. (helium) Balení: 1 ks Pokud hledáte výhodnější balení, nabízíme také balení po 100 ks. Tyto balonky naleznete ve stejné kategorii. ..
  Bez DPH: 2 Kč 2 Kč
 • Barevné LED světélko do balonku nebo lampionu
  Led svítící balonky (led diody s možností opakovaného využití). Výdrž 24 hodin, vysoká svítivost. Barevné led světélko mění barvy v celé škále barev na obrázku.Nelze navolit pouze jednu barvu. Originální svítící barevné LED zařízení, které vložíte do klasického balonku a balonek se tak rozzáří mno..
  Bez DPH: 12 Kč 15 Kč
 • Bílá dekorační lucerna na čajovou svíčku
  Bílá dekorační lucerna na jednu čajovou svíčku se zavěšením může být vhodnou dekorací svatby či vánoční výzdoby. rozměrem: 7,7 x 7,7 x 14,5 cm. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 143 Kč 174 Kč
 • Bílá stuha s černými puntíky 25 mm x 25 m
  Saténová stuha, bílá s černými tečkami, šířka 25 milimetrů, délka 25 metrů. Balení: 1 ks. Stuha je vhodná pro dekorování dárků, svíček, slavnostních stolů a dalších svátečních příležitostí. ..
  Bez DPH: 74 Kč 89 Kč
 • Dekorace anděl bílý 17 cm
  Anděl bílý vhodný jako dekorace, která podpoří vaší vánoční atmosféru. Velikost: 17 cm. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Dekorace závěsná vločka 11cm 10ks
  Papír dekorace Vločka z bílého perleťového papíru, průměr 11 centimetrů. Balení: 1 balení obsahuje 10 kusů. Dekorace je vhodná k zavěšení, na stůl i jako pomůcka pro dekoraci dárků. ..
  Bez DPH: 48 Kč 58 Kč 65 Kč
 • Dekorace závěsná vločka 13 cm - 10 ks
  Závěsná dekorace vločka ve velikosti 9 cm, 10 ks v balení. Ozdobí Váš interiér, okna nebo Vánoční stromeček. Materiál perleťový papír. ..
  Bez DPH: 48 Kč 58 Kč 65 Kč
 • Dekorační dřevěná ozdoba - andělská křídla 2 ks
  Dřevěná andělská křídla v bílé barvě pro dekoraci místnosti nebo například vánočního stromku. Velikost: 6 x 7 cm. Balení 2 ks...
  Bez DPH: 32 Kč 38 Kč 59 Kč
 • Dekorační rozeta Sněhová vločka 25 cm
  Dekorační rozeta ve tvaru sněhové vločky krásně dozdobí vaši slavnostní dekoraci. Velice se hodí pro dekoraci vánočních večírků a party. Velikost 25 cm. Materiál: papír..
  Bez DPH: 25 Kč 30 Kč 33 Kč
 • Dekorační rozeta Sněhová vločka 45 cm
  Dekorační rozeta ve tvaru sněhové vločky krásně dozdobí vaši slavnostní dekoraci. Velice se hodí pro dekoraci vánočních večírků a party. Velikost 45 cm. Materiál: papír..
  Bez DPH: 29 Kč 35 Kč 39 Kč
 • Dekorační skleněná koule čirá - 10 cm
  Skleněné ozdoby čiré, průměr 10 cm. Pevnější sklo snášející další manipulaci. Balení: 1ks Vhodné jako dekorace Vánočních stromků a interiérů, svatebních aranží a dalších svátečních příležitostí. TIP: Čirou kouli si můžete upravit dle vlastních představ, můžete ji naplnit lístky růží, pomocí lepidla ..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Dekorační skleněná koule čirá - 15 cm
  Skleněné ozdoby čiré, průměr 8 cm. Pevnější sklo snášející další manipulaci. Balení: 1ks Vhodné jako dekorace Vánočních stromků a interiérů, svatebních aranží a dalších svátečních příležitostí. TIP: Čirou kouli si můžřete upravit dle vlastních představ, můžete ji naplnit lístky růží, pomocí lepidla ..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Dekorační skleněná koule čirá - 4 cm
  Skleněné ozdoby čiré, průměr 4 cm. Pevnější sklo snášející další manipulaci. Balení: 1ks Vhodné jako dekorace Vánočních stromků a interiérů, svatebních aranží a dalších svátečních příležitostí. TIP: Čirou kouli si můžřete upravit dle vlastních představ, můžete ji naplnit lístky růží, pomocí lepidla ..
  Bez DPH: 17 Kč 20 Kč
 • Dekorační skleněná koule čirá - 6 cm
  Skleněné ozdoby čiré, průměr 6 cm. Pevnější sklo snášející další manipulaci. Balení: 1ks Vhodné jako dekorace Vánočních stromků a interiérů, svatebních aranží a dalších svátečních příležitostí. TIP: Čirou kouli si můžřete upravit dle vlastních představ, můžete ji naplnit lístky růží, pomocí lepidla ..
  Bez DPH: 21 Kč 25 Kč
 • Dekorační sníh
  Dekorační sníh pro nejrůznější sváteční dekorace. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 36 Kč 44 Kč
 • Dekorační větvičky se světýlky - světlá
  Dekorační větvičky s LED světýlky jsou vhodné na dekoraci stolu, kdy dodají a podpoří zejména vánoční atmosféru. Vhodné nejen na vánoční svátky, ale také jako doplnšěk v domácnosti. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 165 Kč 199 Kč
 • Dekorační větvičky se světýlky - tmavé
  Dekorační větvičky s LED světýlky jsou vhodné na dekoraci stolu, kdy dodají a podpoří zejména vánoční atmosféru. Vhodné nejen na vánoční svátky, ale také jako doplnšěk v domácnosti. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 165 Kč 199 Kč
 • Dřevěná ozdoba Andílek 2 ks
  Dřevění andílci v bílé barvě vhodné pro dekoraci. Velikost: 10 x 6 cm. Balení: 2 ks...
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Dřevěné jmenovky ke svatebnímu stolu - 6 ks
  Dřevěné jmenovky ke svatebnímu stolu, které na stole vypadají velmi hezky se hodí na jakoukoliv svatbu. Balení: 6 ks..
  Bez DPH: 53 Kč 64 Kč