Valentýn - svátek zamilovaných

První máj a Valentýn jsou romantické svátky, které mají v Čechách již svou pevně zakořeněnou tradici. Ačkoliv je u nás první máj oblíbenější, nezůstává Valentýn pozadu.

V nabídce naleznete balonky ve tvaru srdce, balonky s potisky, organzy a další dekorace vhodné i pro valentýnskou party či oslavu. Originálním překvapením je i dárek zabalený v balonku, kterým překvapíte svou milovanou polovičku. Na naší prodejně v Praze vám rádi balonky nafoukneme heliem. Efekt poletujících balonků je stále velmi oblíbený a efektní. 

V den svatého Valentýna, tedy 14. února, poskytujeme na naší prodejně slevu 20% na všechny valentýnské balonky!

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Foliový balonek srdce Miluji tě lásko - červené 45 cm
  Foliový balonek v červené barvě s českým nápisem MILUJI TĚ, LÁSKO! ve tvaru srdce. Novinka na českém trhu! Jsme jediní, kdo tyto balonky nabízí. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 45 cm. ..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek srdce Miluji tě lásko - růžové 45 cm
  Foliový balonek v růžové barvě s českým nápisem MILUJI TĚ, LÁSKO! ve tvaru srdce. Novinka na českém trhu! Jsme jediní, kdo tyto balonky nabízí. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 45 cm. ..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek srdce Miluji tě lásko - stříbrné 45 cm
  Foliový balonek ve stříbrné barvě s českým nápisem MILUJI TĚ, LÁSKO! ve tvaru srdce. Novinka na českém trhu! Jsme jediní, kdo tyto balonky nabízí. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 45 cm. ..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek srdce Miluji tě lásko - zlaté 45 cm
  Foliový balonek ve zlaté barvě s českým nápisem MILUJI TĚ, LÁSKO! ve tvaru srdce. Novinka na českém trhu! Jsme jediní, kdo tyto balonky nabízí. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 45 cm. ..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek srdce Star Wars Darth Vader 43 cm
  Foliový balonek s motivem oblíbeného hrdiny Darth Vader z kultovní serie filmů Star Wars. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 43 cm. ..
  Bez DPH: 51 Kč 62 Kč 65 Kč
 • Latexový balonek s potiskem Srdíčka 2
  Kulatý latexový balonek o průměru 30 cm se srdíčky 2. Potisk srdíčka - tenká. Balonek je vhodný i pro nafukování héliem. Cena za jeden kus. ..
  Bez DPH: 4 Kč 5 Kč 5 Kč
 • Nápis valentýnský I love you
  Valentýnský banner "I love you", kterým můžete překvapit svou drahou polovičku nebo použít jako dekoraci. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 59 Kč 71 Kč 75 Kč
 • Samostojné lampiony se srdíčky 3 ks
  Lampiony rozložíte a umístíte na vhodný povrch, následne do něj umístíte čajovou svíčku a je vše hotovo. Jsou vhodné jako dekorace stolů, příjezdových cest a dalších míst pro vaše slavnostní chvíle. Balení: 3 ks...
  Bez DPH: 67 Kč 81 Kč 85 Kč
 • Valentýnská sada s balonky a nápisem
  Dekorační valentýnská sada s balonky a bannerem obsahuje 17x balonky v červené, růžové a tmavě růžové barvě s potiskem, 2x dekorační destička, 1x girlanda, 2x páska a návod. Balení: 20 ks...
  Bez DPH: 133 Kč 161 Kč 169 Kč
 • Závěsná dekorace srdce propíchnutné šípem
  Tato závěsná dekorace perfetkně doplní každou valentýnskou party, ale i svatbu. Hodí se také jako dekorace pro milovníky Valentýna, případně na narozeninovou oslavu. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 54 Kč 66 Kč 69 Kč
 • Závěsné spirály se srdíčky
  Krásné závěsné spirály se srdíčky v různém barevném provedení, ideální jako valentýnská dekorace na tématickou party nebo na holčičí oslavu narozenin. Balení: 4 ks...
  Bez DPH: 54 Kč 66 Kč 69 Kč
 • Andělská křídla bílá - malá 42 x 38 cm
  Andělská křídla - malá 42 x 38 cm. Andělská křídla jsou z jemného peří, které udělají z každého skutečného andílka. Jednoduše se křídla nasadí na ramena pomocí přišité gumy. Mají menší rozměry, jsou tedy spíše vhodné pro děti...
  Bez DPH: 93 Kč 113 Kč 119 Kč
 • Balonek s LED světelným řetězem 45cm
  Průhledný fóliový balonek se svítícím LED řetězem na baterie.  Vhodné na nafukování héliem. Baretie jsou součástí balení. Velikost balonku: 45 cm.Led světélka: barevnáDélka řetězu: 200cm + 30 cm přívodObsah balonku: 50L Návod:1 - Balonek roztáhněte rukou na všechny strany.2 - Nafoukněte balonek h..
  Bez DPH: 106 Kč 128 Kč 135 Kč
 • Balonky bílé s potiskem srdce a Love 33cm, 6 ks
  Balonek se svatebním motivem srdíčka + nápis Love. Velikost: 13" (33 cm)Objem: 17, 4 lBalení: 6 ks..
  Bez DPH: 31 Kč 37 Kč 39 Kč
 • Bílý nápis LOVE na špejli
  Bílý nápis LOVE na špejli, vhodný na každou party či do fotokoutku. Balení: 2 ks...
  Bez DPH: 12 Kč 14 Kč 15 Kč
 • Brčka se rty - 6 ks
  Brčka ozdobená papírovými rty. 6 ks v balení. ..
  Bez DPH: 26 Kč 31 Kč 33 Kč
 • Chodící balonek srdíčko
  Balonek AirWalkers Červené srdíčko. Pro docílení efektu chodícího balonku je potřeba jej naplnit heliem. Balonek poté vypadá jako by chodil. Balonek plněný vzduchem vydrží beze změny týden (nedocílíte ovšem efektu chodícího balonku). Balonek naplněný heliem vypadá jako by opravdu chodil, ale heli..
  Bez DPH: 117 Kč 142 Kč 149 Kč
 • Cylindr - růžový
  Uvnitř cylindru je guma, takže cylindr může být použit jak pro děti tak pro dospělé ..
  Bez DPH: 114 Kč 138 Kč 145 Kč
 • Dekorační rozeta červená 15 cm - 5 ks
  Dekorační závěsná rozeta v červené barvě. Rozety jednoduše roztáhnete a připevníte konce k sobě. Pak už je stačí jen připevnit kam budete potřebovat a dozdobit tak interiér každé party nebo oslavy narozenin. Rozměr: 15,2 cm. Balení: 5 ks...
  Bez DPH: 46 Kč 56 Kč 59 Kč
 • Dekorační sada valentýn
  Dekorační sada na valentýn nebo jakoukoliv jinou oslavu zamilovaných. Pomůže vám pohodlně vyzdobít místnost a připravit tak skvělou atmosféru. Balení obsahuje 6x košíček na cupcake, 6x zapichovátka, 1x konfety (8ks), 6x balonek, 1x stuha, 1x serpentina, 3x rozeta, 1x girlada ve tvaru srdce s nápisy..
  Bez DPH: 258 Kč 313 Kč 329 Kč
 • Diamantové konfety červené srdce
  Diamantové konfety červené srdce vhodné jako slavnostní dekorace stolů, svícnů na různé party. Velikost: 12 mm. Balení: 1 ks. ..
  Bez DPH: 46 Kč 56 Kč 59 Kč