Mikuláš, anděl a čert

Mikuláš naděluje v předvečer 5. prosince a patří k nejoblíbenějším českým tradicím, především mezi dětmi. V minulosti, byl svatý Mikuláš oblíben veřejností, díky jeho štědrosti k potřebným a byl považován jako zastánce všech slabších. Dnes je jeho jméno spojeno i s andělem a čerty, které ho doprovází při mikulášské nadílce.

Veškeré potřebné doplňky ke kostýmům pro sv. Mikuláše, anděla i čerty naleznete, jako každý rok, opět u nás. V nabídce máme také balonky s mikulášskou a vánoční tématikou, které vám nafoukneme heliem přímo na naší prodejně v Praze.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Andělská křídla - malá
  Andělská křídla - malá 42 x 38 cm. Andělská křídla jsou z jemného peří, které udělají z každého skutečného andílka. Jednoduše se křídla nasadí na ramena pomocí přišité gumy. Mají menší rozměry, jsou tedy spíše vhodné pro děti...
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Andělská křídla bílá - velká 80 x 60 cm
  Andělská křídla – velká Andělská křídla jsou vyrobena z bílého prachového peří, čistě bílá, bez třpytek a netřepí se, vypadají tedy velmi reálně. Jednoduše se křídla nasadí na ramena pomocí přišité gumy. Mají větší rozměry, jsou tedy vhodné spíše pro dospělé. Rozměry: 80 x 60 cm (šířka x výška) P..
  Bez DPH: 211 Kč 255 Kč
 • Andělská svatozář
  Čelenka svatozář je nezbytná ke kostýmům andělů na oslavy Mikuláše, ale také na Halloween party, narozeninové oslavy, karnevaly i různá představení.  Univerzální velikost. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 32 Kč 39 Kč
 • Bílé kšandy
  Bílé kšandy vám dodají na vzhledu jako obávanému bossovi podsvětí.Vhodné na gangsterské, silvestrovské nebo 60 leté party. Univerzální velikost, nastavitelná délka. Maximální délka v klidu: 103 cm Šířka jedné šle: 2,5 cm..
  Bez DPH: 123 Kč 149 Kč
 • Bílé rukavičky
  Bílé látkové rukavičky, vhodné jako doplněk ke kostýmu, nebo společenskému oděvu. Anděl nebo Mikuláš...
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Bílé rukavičky - dlouhé
  Bílé dlouhé rukavičky vhodný doplněk k andělovi nebo party ze 60 let...
  Bez DPH: 97 Kč 117 Kč
 • Čertovské rohy - červené s peřím
  Čertovské rohy - plyšové s peřím ..
  Bez DPH: 32 Kč 39 Kč
 • Čertovské rohy a vidle - červené s černým peřím
  Čertovské rohy v červené barvě s flitry, ozdobené černým peřím. Součástí balení jsou i malé čertovské vidle. Vhodné na Mikuláše i tematické party či oslavy. ..
  Bez DPH: 65 Kč 79 Kč
 • Čertovské rohy na sponce červené
  Malé Čertovské rohy v červené barvě oživí každý kostým čerta a čertice. Rohy jsou připevněné na sponce, pro neviditelné připevnění do vlasů. Materiál: plast. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Čertovské rohy plastové na čelence
  Čertovské rohy na praktické čelence, kterou jednoduše schováte do vlasů nebo paruky. Materiál: plast. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 32 Kč 39 Kč
 • čertovské vidle malé
  Červené vidle se objevují především v čertovských pohádkách. Mají je po ruce vždy čerti anebo přímo sám Lucifer. Proto se hodí ke kostýmům čertů, na párty s ďábelským tématem i na opravdu strašidelný převlek na Halloween. Délka: 50 cm..
  Bez DPH: 29 Kč 35 Kč
 • Čertovské vidle velké 120 cm
  Plastové čertovské vidle jako doplněk pro Váš kostým čerta, ďábla, nebo halloweenskou dekoraci. Délka 120 cm. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 41 Kč 49 Kč
 • Čertovský kostým kalhoty s ocasem
  Čertovské kalhoty s ocasem. Čert s těmito kalhoty, si může být jistý, že děti neuvidí žádný pásek a rozhodně se budou příjemně bát. Velikost: Univerzální cca 52/56 Materiál: Plyš Barva: Černá Divadelní kvalita..
  Bez DPH: 736 Kč 890 Kč
 • Čertovský ocas velký
  Čertovský ocas v délce 64 cm včetně opasku, ocas má v sobě drát pro možnost vymodelování. Barva černá. Velikost: 64 cm. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 81 Kč 98 Kč
 • Kostým Anděl - šaty a opasek
  Karnevalový kostým v divadelní kvalitě od českého výrobce s tradicí. Andělské šaty sice představují nevinnost, ale co když je oblékne zlobivá holka? Mýtická postava anděla Vás sice nasměruje z rozcestí na cestu pravdy a lásky, ale zřešit může i on. Materiál: Kostým Anděl je vyroben z materiálu..
  Bez DPH: 955 Kč 1 155 Kč
 • Kostým Anděl Lux
  Karnevalový kostým v divadelní kvalitě od českého výrobce s tradicí. Andělské šaty sice představují nevinnost, ale co když je oblékne zlobivá holka? Mýtická postava anděla Vás sice nasměruje z rozcestí na cestu pravdy a lásky, ale zřešit může i on. Materiál: Kostým Anděl II je vyroben z materi..
  Bez DPH: 933 Kč 1 129 Kč
 • Kostým čerta - Vesta chlupatá
  Čertovský kostým by nebyl důvěryhodný, bez klasické teplé chlupaté vesty, přeci čertovy musí být u nás trochu zima. Velikost: Univerzální cca 52/56 Barva: Černá Materiál: Plyš Divadelní kvalita..
  Bez DPH: 826 Kč 999 Kč
 • Kostým Lucifer červený
  Červený čertovský kostým s rohy. Červený plášť s kapucí, rohy a provazem. Evropská velikost L..
  Bez DPH: 458 Kč 554 Kč
 • Kostým Mikuláš - jednoduchý
  Mikulášský kostým kde najdete vše co potřebujete. Košili s ornátem, mitru a šerpu.  Univerzální velikost, odpovídá evropskélu značení L Kostým není divadelní kvality Ke kostýmu doporučujeme dokoupit paruku a vousi pro Mikuláše...
  Bez DPH: 544 Kč 658 Kč
 • Křídla - černá
  Tato andělská křídla jsou vyrobena z černého peří se stříbrným zdobením. Hodí se ke kostýmům padlých andělů, temných víl i temných labutích princezen. Dnes jsou navíc moderním doplňkem při tanečních vystoupeních nebo na přehlídkách spodního prádla a plavek po vzoru Victoria´s Secret. Nasazují se r..
  Bez DPH: 140 Kč 169 Kč
 • Křídla - červená
  Tato křídla jsou vyrobena z červeného prachového peří. Červená barva je pro všechny dívky, které chtějí kostýmu dodat na ďábelskosti a modernosti. Hodí se ke kostýmům padlých andělů, víl, čertic i kněžen. Dnes jsou navíc moderním doplňkem při tanečních vystoupeních nebo na přehlídkách spodního prád..
  Bez DPH: 140 Kč 169 Kč