Narozeninová jubilea

Říká se, že se narozeniny od určitého věku neslaví. Možná je to pravda, i když proč možnost party. Přesto alespoň "kulatiny" nebo životní jubilea by se slavit měla. Setkat se s blízkými, pobavit se, něco popít a dát si dobroty, to má rád přeci každý.

Na eshopu BalonkyPraha.cz naleznete produkty pro narozeninová jubilea a to od 18 do 70 let, jako jsou balonky, šerpy nebo party nádobí.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Konfety metalické Happy Birthday
  Metalické konfety s nápisem Happy Birthday, vhodné jak pro děti, tak pro dospělé na jejich narozeninové oslavy či party. Balení: 14 gr mix barev...
  Bez DPH: 35 Kč 42 Kč
 • Balonek Happy Birthday Relax 45cm
  Foliový balonek s obrázkem smrťáka a nápisem - Relax, jsem tu jen kvůli dortu. Happy Birthday Velikost balonku 45 cm. Balonek lze naplnit héliem i vzduchem. Balonky plníme i na naší prodejně v Praze. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky ..
  Bez DPH: 50 Kč 60 Kč
 • Balonek Happy Birthday růžový 47 cm
  Foliový balonek s nápisem Happy Birthday. Barva: růžová. Rozměry: 47 cm. Ceník pro plnění balonku heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr...
  Bez DPH: 65 Kč 79 Kč
 • Balonek Hvězda Happy Birthday růžová 51cm
  Foliový balonek ve tvaru hvězdy s nápisem Happy Birthday se může hodit na dívčí oslavu narozenin. Můžete ho použít například jako dekorace perostoru, nebo ho darovat jako dárek. Balonek je vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Ceník pro plnění balonku heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/roz..
  Bez DPH: 74 Kč 89 Kč
 • Balonek Hvězda holografický Happy Birthday barevný
  Fóliový balonek Happy Birthday - hvězdičky Velikost 47 cmBalonek je vhodný pro nafukování héliem.Po nafouknutí vydrží létat 7 - 14 dní...
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Balonek Pivo - Na narozeniny 85 cm
  Foliový balonek ve tvaru tupláku s pivem a nápisem - na zdraví k narozeninám. Velikost balonku 85 cm. Balonek lze naplnit héliem i vzduchem. Balonky plníme i na naší prodejně v Praze. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi na..
  Bez DPH: 120 Kč 145 Kč
 • Balonek s potiskem čísla 18 - 33 cm
  Nafukovací balonek s potiskem čísla 18, celoplošný potisk, mix barev, velikost 13”..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek s potiskem čísla 20 - 33 cm
  Latexový nafukovací balonek s číslem 20. Celoplošný potisk. Velikost 33 cm Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme na naší prodejně v Praze, v blízkosti Palmovky...
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek sklenka Martiny - Jsi jen o kousek starší 87cm
  Foliový balonek ve sklenky martiny Velikost balonku 87 cm. Balonek lze naplnit héliem i vzduchem. Balonky plníme i na naší prodejně v Praze. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme přímo na naší prodejně v Praze v b..
  Bez DPH: 112 Kč 135 Kč
 • Chodící balonek srdíčko
  Balonek AirWalkers Červené srdíčko. Pro docílení efektu chodícího balonku je potřeba jej naplnit heliem. Balonek poté vypadá jako by chodil. Balonek plněný vzduchem vydrží beze změny týden (nedocílíte ovšem efektu chodícího balonku). Balonek naplněný heliem vypadá jako by opravdu chodil, ale heli..
  Bez DPH: 123 Kč 149 Kč
 • Foliový balonek Červená hvězda 90 cm
  Foliovy balonek hvězda Červená je vhodná například jako dekorace vánočního nebo silvestrovského večírku. Barva: Červená Velikost: 90 cm Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme na naší prodejně v Praze, v blízkosti ..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek Penis 60 cm
  Fóliový balonek ve tvaru penisu, bude oroginálním dárkem pro budoucí nevěstu. Velikost: 60 cm Možnost nafukování vzduchem nebop héliem...
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek srdce zlaté 45 cm
  Foliový balonek ve tvaru srdce ve zlaté barvě. Ideální jako dárek pro oslavence nebo například jako pozornost na Valentýna. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm. Ceník pro plnění balonků helie..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Narozeninová brož - 18 narozeniny růžová
  Narozeninová brož - Birthday girl 18 LET, růžová. ..
  Bez DPH: 41 Kč 49 Kč
 • Neolemovaná smetanová organza, široká 0,36 x 9 m
  Organza smetanová, velikost 0.38 x 9 metrů. Balení: 1 ks.Vhodná pro svatební i sváteční dekorace a slavnostní stolování. Typ: neolemovaná..
  Bez DPH: 48 Kč 58 Kč
 • Ozdobný nápis na dort Happy Birthday 22,5cm
  Ozdobný zápich na dort, nebo do cupcake. balení obsahuje 1 ks. Velikost 22,5 cm Barva Černá..
  Bez DPH: 82 Kč 99 Kč
 • Papírové kelímky barevné, 8 ks
  Papírové barevné kelímky jsou velmi dobrou volbou na jakoukoliv párty nebo oslavu kde chcete mít mnoho barev. Při oslavě nebude hrozit žádné pořezaní od rozbité sklenice apod. Zároveň při úklidu budete spokojeni s menším množstvím nádobí, které budete muset mýt. Poček: 8 ks..
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Papírové talíře barevné 22 cm
  Papírové barevné talíře jsou velmi dobrou volbou na jakoukoliv párty nebo oslavu kde chcete mít mnoho barev. Vytvoří vám parádní atmosféru u jídelního stolu a je dobré ještě nakombinovat spolu s kelímky. Velikost: 22 cm...
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Papírové talíře Happy Birthday s barevnými putníky, 22 cm
  Papírové talíře Happy Birthday s barevnými puntíčky, další způsob jak oslavenci poblahopřát k narozeninám. Zároveň skvěle a prakticky dozdobí váš stůl na oslavu. Doporučujeme zkombinovat spolu s kelímky, ubrousky a ubrusem. Velikost: 22 cm..
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Papírové talířky barevné puntíky, 17 cm
  Papírové talířky s puntíčky můžete použít na oslavu nebo dětskou párty. Sladit je můžete s ostatními puntíkatými věcmí jako balonek, ubrus, kelímky, girlandou dále máme např. balící papír, nebo dárkovou tašku. Velikost: 17 cm..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Papírové talířky s barevnými puntíky 17 cm
  Papírové talířky s puntíky jsou velmi dobrou volbou na jakoukoliv párty nebo oslavu kde chcete mít mnoho barev. Vytvoří vám parádní atmosféru u jídelního stolu a je dobré ještě nakombinovat spolu s kelímky. Velikost: 17 cm..
  Bez DPH: 41 Kč 49 Kč