Námořnická party

Pozvěte přátele na party v námořnickém stylu! Slavit můžete kdekoliv a vy i přátelé si můžete užít atmosféru přímořského prostředí nejen u vás doma, ale i na pláži, restauraci nebo diskotéce. V nabídce máme široké množství party produktů s tématem námořnická party včetně balonků. K balonkům si nezapomeňte objednat helium, abyste dosáhli efektu létání.

Heliové balonky vám můžeme dovézt až na vaši akci díky službě Balon Kurýr, nebo si je můžete vyzvednout na naší prodejně v Praze 8.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Pirátská sada 5 ks
  Pirátská sada. Balení obsahuje bambitku, pirátský hák, náučnici, náhrdelník a pásku přes oko. ..
  Bez DPH: 74 Kč 89 Kč
 • Pirátská sada exkluziv
  Party pirátská sada exkluziv bude nepostradatelná na každé tématick party s piráty či námořníky. Perfektně se hodí jako doplněk ke kostýmům pirátů, ať už pro kluky nebo pro holky. Balení: - pirátská pistole- páska přes oko- pirátský šátek- dukáty s mošnou- prsten s lebkou..
  Bez DPH: 79 Kč 95 Kč
 • Pirátské mince - zlaťáky 72 ks
  Zlaté plastové pirátské mince, které se perfektně hodí pro tématickou party s piráty. Lze je ale také použít na další tématické party nebo jako doplněk ke kostýmu, či dekorace interiéru. Balení: 72 ks...
  Bez DPH: 120 Kč 145 Kč
 • Balonky s potiskem Mořský svět
  Nafukovací balónek s obrázkem mořských živočichů dodáváme v bílé a modré barvě. Vhodné na tématické oslavy nebo do restaurací s mořskými specialitami...
  Bez DPH: 4 Kč 5 Kč
 • Barevná brčka 40ks /jednobarevná
  Barevná brčka - dodáváme v několika barvách - do poznámky k objednávce uveďte preferovanou barvu. Balení 40 ks, velikost cca 21cm ..
  Bez DPH: 17 Kč 20 Kč
 • Barevná brčka široká 20ks /jednobarevná
  Barevná brčka - dodáváme v několika barvách - do poznámky k objednávce uveďte preferovanou barvu. Balení 20 ks, velikost cca 20cm Vhodná převážně do nápojů. :) Ale lze je použít i na vytváření netradičních šperků, košíčků atd. ..
  Bez DPH: 12 Kč 15 Kč
 • Barva na obličej 18ml - modrá - Sea blue
  Barva na obličej světle modrá (sea) - množství 18 ml Velice kvalitní barva na obličej, která je vodou ředitelná. Snadno se nanáší, výborně drží a neotírá se a lze ji snadno omývat. Splňuje nejvyšší kosmetické atesty. Je koncentrovaná, takže vystačí na mnoho použití. ..
  Bez DPH: 90 Kč 109 Kč
 • Barva na obličej 18ml - modrá - Sky blue
  Barva na obličej světle modrá - množství 18 ml Velice kvalitní barva na obličej, která je vodou ředitelná. Snadno se nanáší, výborně drží a neotírá se a lze ji snadno omývat. Splňuje nejvyšší kosmetické atesty. Je koncentrovaná, takže vystačí na mnoho použití. ..
  Bez DPH: 90 Kč 109 Kč
 • Barva na obličej 18ml - tyrkysová - Turquoise
  Barva na obličej tyskysová - množství 18 ml Velice kvalitní barva na obličej, která je vodou ředitelná. Snadno se nanáší, výborně drží a neotírá se a lze ji snadno omývat. Splňuje nejvyšší kosmetické atesty. Je koncentrovaná, takže vystačí na mnoho použití. ..
  Bez DPH: 90 Kč 109 Kč
 • Bordeaux metalický balonek 30 cm
  Kulaté metalické nafukovací balónky o průměru 29 - 30 cm cm, v balení 1 ks, vhodné pro nejrůznější dekorace i nafukování héliem. Luxusní metalický vzhled za výhodnou cenu. Průměr: 29 - 30 cm Obv..
  Bez DPH: 3 Kč 4 Kč
 • Dekorační rozeta, tmavě modrá 15,2 cm, 5 ks
  Dekorační závěsná rozeta ve tmavě modré barvě. Rozety jednoduše roztáhnete a připevníte konce k sobě. Pak už je stačí jen připevnit kam budete potřebovat a dozdobit tak interiér každé party nebo oslavy narozenin. Rozměr: 15, 2 cm. Balení: 5 ks...
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Dekorační sada Námořnická 12 ks
  Dekorační námořnická sada pro perfektní doladění každé tématické party nebo karnevalu. Dekorace není závěsná, ale jednoduše jí upevníte například oboustrannou lepící páskou nebo jen tak rozmístit po stolech. Balení: 12 ks. - 1x dekorace 27, 9 cm- 3x dekorace 22, 8 cm- 8x dekorace 17, 7 cm..
  Bez DPH: 41 Kč 49 Kč
 • Foliový balonek Námořní kotva 76 cm
  Foliový balonek s obrázkem námořní kotvy, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 76 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafou..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Kelímky na zmrzlinu Námořnické 8 ks
  Papírové kelímky na zmrzlinu Námořnické. 8 ks v balení, včetně lžiček...
  Bez DPH: 69 Kč 84 Kč
 • Papírové krabičky na popcorn - modré proužky 6 ks
  Papírové krabičky na drobné pozornosti, sladkosti nebo popcorn v modré barvě s proužky budou ideální dekorací každé party nebo narozeninové oslavy. Snadno se skládají a po použití je stačí vyhodit, bez nutnosti mytí. Balení: 6 ks. Rozměry: 7, 5 x 7, 5 x 12, 5 cm...
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Papírové lampiony Námořnické, 3 ks
  Klasické papírové party lampiony ve stylu Námořníci budou perfektním doplňkem vaší tématické party, narozeninové oslavy nebo třeba venkovního grilování s přáteli. Vytváří příjemnou atmosféru. Balení: 3 ks. K lampionům doporučujeme přikoupit led světélko, pro bezpečné svícení, naleznete jej na htt..
  Bez DPH: 111 Kč 134 Kč 149 Kč
 • Papírový lampion - modrý, 25 cm
  Papírový závěsný lampion v modré barvě bude ideálním doplňkem každé narozeninové oslavy, zahradní party nebo karnevalu. Skvělého efekktu docílíte vložením led světélka do lampionu https://balonkypraha.cz/led-svetelko-do-balonku. Rozměry: 25 cm...
  Bez DPH: 30 Kč 36 Kč
 • Party papírové kelímky námořnická party, 8 ks
  Party papírové kelímky, které se hodí na jakoukoliv oslavu. Zejména však na tématickou party v námořnickém stylu. Počet: 8 ks..
  Bez DPH: 32 Kč 39 Kč
 • Party papírové talíře v námořnickém stylu, velikost 17 cm
  Party papírové talíře, které se hodí na jakoukoliv oslavu. Zejména však na tématickou party v námořnickém stylu. Velikost: 17 cm..
  Bez DPH: 41 Kč 49 Kč
 • Party papírové talíře v námořnickém stylu, velikost 26 cm
  Party papírové talíře, které se hodí na jakoukoliv oslavu. Zejména však na tématickou party v námořnickém stylu. Velikost: 26 cm..
  Bez DPH: 57 Kč 69 Kč
 • Party papírové ubrousky v námořnickém stylu 16 ks
  Party papírové ubrousky, které se hodí na jakoukoliv oslavu. Zejména však na tématickou party v námořnickém stylu. Počet: 16 ks..
  Bez DPH: 45 Kč 54 Kč