Havajská party

Havajské party jsou velmi oblíbenými, především na firemních večírcích, výjimkou ale nejsou ani party doma či v barech. Pro Havaj, jakožto jeden ze států USA, jsou typické palmy, kokosy, květinové věnce. 

Pokud budete plánovat party v havajském stylu, u nás neleznete vše, co budete potřebovat: balonky, girlandy, květiny do vlasů, květinové věnce dokonce i papouška na rameno.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Balonek s potiskem 30 cm - motýlci
  Balonek s potiskem motýlci. Dostupný v různých barvách. Velikost: 12" (30 cm) Objem: 14, 4 l..
  Bez DPH: 4 Kč 5 Kč
 • Balonek zelený, 30 cm
  Kulaté nafukovací balónky o průměru 30 cm, v balení 1 ks, vhodné pro nejrůznější dekorace, potisk i nafukování héliem. Průměr: 30 cm Obvod: 94 cm Objem: 14,5 l Doba vznášení: 14 hod. (helium) Bal..
  Bez DPH: 2 Kč 3 Kč
 • Růžový metalický balonek, 30 cm
  Kulaté metalické nafukovací balónky o průměru 29 - 30 cm cm, v balení 1 ks, vhodné pro nejrůznější dekorace i nafukování héliem. Luxusní metalický vzhled za výhodnou cenu. Průměr: 29 - 30 cm Obv..
  Bez DPH: 3 Kč 4 Kč
 • Balonek s puntíky červený, 30 cm
  Červený pastelový balonek s puntíky ve velikosti 30 cm. Skvělá dekorace pro první narozeniny, leteckou party nebo party s puntíky. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme na naší prodejně v Praze, v blízkosti Palmovky..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Dekorace na havajskou party 12 ks
  Dekorace na havajskou party. Pomocí této dekorace můžete vyzdobit prostor a připravit místnost na pořádnou party v havajském stylu! Rozměr: 1 x 27,9 cm, 3 x 22 cm, 8x 17 cm Balení: 12 ks..
  Bez DPH: 65 Kč 79 Kč
 • Dekorační rozety, barevné 15,2 cm, 5 ks
  Dekorační závěsná rozeta. Rozety jednoduše roztáhnete a připevníte konce k sobě. Pak už je stačí jen připevnit kam budete potřebovat a dozdobit tak interiér každé party nebo oslavy narozenin. Balení: 5 ks. Rozměr: 15,2 cm..
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Dekorativní rybářská síť 180 x 240 cm
  Dekorativní rybářská síť vhodná například na havajskou party nebo další party s letním tématem. Lze jí také použít jako dekoraci do bytu, kdy si na ní například kolíčky můžete připevnit fotografie nebo své výtvory. Rozměry: 180 x 240 cm...
  Bez DPH: 103 Kč 124 Kč
 • Foliový balonek - Letadlo červené 60 cm
  Foliový balon Červené dopravní Letadlo - 60 cm Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem. Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku...
  Bez DPH: 41 Kč 49 Kč
 • Foliový balonek Havajská maska 84 cm
  Foliový balonek s obrázkem Zvonilky, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 84 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek Námořní kotva 76 cm
  Foliový balonek s obrázkem námořní kotvy, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 76 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafou..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek palma 74 x 83 cm
  Foliový balonek s motivem palmy bude ideálním doplňkem každé letní nebo havajské party. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 74 x 83 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám ..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek sklenka koktejlu
  Foliový balonek ve tvaru sklenky koktejlu k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Ideální jako dekorace na narozeninové oslavy, havajské nebo letní party. Rozměry: 51 x 89 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na htt..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Girlanda barevná, 17 cm x 4 m
  Papírová girlanda v různobarevném provedení s klasickými motivy. Touto girlandou nezkazíte dekoraci na žádné party, ať už se bude jednat o party pro děti nebo pro dospělé. Zaručeně upoutá pozornost všech zúčastněných. Rozměry:  17 cm x 4 m...
  Bez DPH: 32 Kč 39 Kč
 • Girlanda barevná, velikost 4 m
  Papírová girlanda v různobarevném provedení s klasickými motivy. Touto girlandou nezkazíte dekoraci na žádné party, ať už se bude jednat o party pro děti nebo pro dospělé. Zaručeně upoutá pozornost všech zúčastněných. Rozměry: 14 - 17 cm x 4 m...
  Bez DPH: 36 Kč 44 Kč
 • Girlanda květinová 4 m
  Květinová papírová girlanda bude vhodnou dekorací na narozeninové oslavě, tématické party nebo karnevalu, či jarní slavnosti. Snadno nastavitelná délka. Na obou koncích zakončena provázkem pro snadnou manipulaci a přichycení. Rozměry: 4 m...
  Bez DPH: 37 Kč 45 Kč
 • Girlanda látkové květy Ibišek
  Girlanda látkové květy Ibišek, které vám pomohou vyzdobit místnost na party v havajském stylu. Počet květů: 24 ks Balení: 1 ks..
  Bez DPH: 51 Kč 62 Kč
 • Girlanda Motýlek 3 metry
  Papírová party girlanda motýlek, délka 3 m Vhodné na oslavy narozenin či tématické párty...
  Bez DPH: 41 Kč 49 Kč
 • Girlanda Motýlek 4 metry
  Papírová party girlanda motýlek, délka 4 m Vhodné na oslavy narozenin či tématické párty...
  Bez DPH: 41 Kč 49 Kč
 • Girlanda řetěz v barvách duhy 3, 9 m
  Krásně barevná girlanda, je možné ji využít například na narozeninovou party, nebo na různé zahradní party, či karnevaly. Svými pestrými barvami přiláká pozornost každého. Rozměry: 3, 9 m...
  Bez DPH: 44 Kč 53 Kč 59 Kč
 • Girlanda s lampiony barevná, délka 3, 6 m
  Růžová girlanda s lampiony. Sada obsahuje 8 ks různobarevných lampionů a stužku ve stejné barvě pro zavěšení. Girlanda bude perfektním doplňkem každé narozeninové oslavy, party nebo zahradní party.  Skvělého efektu docílíte vložením led světélka do lampionu https://balonkypraha.cz/led-svetelko-do-b..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Girlanda s lampiony, délka 3, 6 m
  Růžová girlanda s lampiony. Sada obsahuje 8 ks různobarevných lampionů a stužku ve stejné barvě pro zavěšení. Girlanda bude perfektním doplňkem každé narozeninové oslavy, party nebo zahradní party. Skvělého efektu docílíte vložením led světélka do lampionu https://balonkypraha.cz/led-svetelko-do-bal..
  Bez DPH: 89 Kč 107 Kč 119 Kč