Emoji party pro dospělé

Emoji party jinak také smajlíková se stává čím dál více oblíbenou, hodí se jako tématická oslava narozenin nebo klidně na firemní večírek.

Pro tuto příležitost máme v nabídce balonky, party nádobí, girlandy a další. Nezapomeňte, že na naší prodejně v Praze vám balonky rádi naplníme heliem, případně dovezeme v rámci naší služby Balon Kurýr.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Balící papír Emoji, 76 x 152 cm
  Zabalte dárky oslavenci, nebo klidně po stromeček ve stylovém balícím papíru se smajlíky! Lze ji využít při party ve stylu Emoji, kterou máme jak pro děti tak i pro dospělé!..
  Bez DPH: 70 Kč 84 Kč 99 Kč
 • Emoji foliový balonek - hovínko
  Emoji foliový balonek hovínko, se skvěle hodí na tématickou párty ve stylu Emoji. S tímto balonkem jistě nahodíte každému na párty úsměv na jeho tvář. Skvěle se hodí například jako výzdoby při oslavách, nebo party ve stylu Emoji, kterou máme jak pro děti tak i pro dospělé! Velikost: 81 cm..
  Bez DPH: 175 Kč 212 Kč 249 Kč
 • Emoji foliový balonek - mrkající s vyplazným jazykem
  Foliový kulatý balonek mrkající s vypláznutým jazykem, kterým můžete překvapit nejen oslavence. Skvěle se hodí například jako výzdoby při oslavách, nebo party ve stylu Emoji, kterou máme jak pro děti tak i pro dospělé! Velikost: 46 cm..
  Bez DPH: 67 Kč 81 Kč 95 Kč
 • Emoji foliový balonek - smajlík s teploměrem 43cm
  Foliový balonek jako smajlík s teploměrem se hodí například jako výzdoby při oslavách nebo jako dárek pro maroda. Velikost: 43 cm..
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Emoji foliový balonek - smajlík vysmátý s čepicí 43x50 cm
  Foliový balonek jako smajlík s čepicí se hodí například jako výzdoby při oslavách. Velikost: 43x50 cm..
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Emoji foliový balonek - vysmátý brečící smajlík
  Foliový balonek jako vysmátý brečící smajlík se hodí například jako výzdoby při oslavách, nebo party ve stylu Emoji, kterou máme jak pro děti tak i pro dospělé! Velikost: 46 cm..
  Bez DPH: 63 Kč 76 Kč 89 Kč
 • Emoji foliový balonek - vysmátý brečící smajlík 43cm
  Foliový balonek jako vysmátý brečící smajlík se hodí například jako výzdoby při oslavách. Velikost: 43 cm..
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Emoji foliový balonek - zamilovaný
  Foliový kulatý balonek zamilovaný smajlík, kterým můžete překvapit nejen oslavence. Skvěle se hodí například jako výzdoby při oslavách, nebo party ve stylu Emoji, kterou máme jak pro děti tak i pro dospělé! Velikost: 46 cm..
  Bez DPH: 67 Kč 81 Kč 95 Kč
 • Nápis Happy Birthday Emoji 1,82 m
  Nápis Happy Birthday se smajlíky je výborným tipem pro uvítání oslavence na párty...
  Bez DPH: 105 Kč 127 Kč 149 Kč
 • Papírové kelímky Emoji
  Papírové kelímky se smajlíky zaručí, že si jich na stole každý rychle všimne. Doporučujeme zkombinovat spolu s ubrousky a závěsnou dekorací. Při oslavě nebude hrozit žádné pořezaní od rozbité sklenice apod. Zároveň při úklidu budete spokojeni s menším množstvím nádobí, které budete muset mýt...
  Bez DPH: 70 Kč 84 Kč 65 Kč
 • Papírové talíře Emoji, 22 cm
  Papírové talířky Emoji, které se skvěle hodí na tématickou party ve stylu Emoji. Doporučuejem zakoupit spolu s kelímky, ubrousky, atd. na párty Emoji. Skvěle se hodí například jako výzdoby při oslavách, nebo party ve stylu Emoji, kterou máme jak pro děti tak i pro dospělé! Velikost: 22 cm..
  Bez DPH: 70 Kč 84 Kč 99 Kč
 • Papírové ubrousky Emoji
  Papírové ubrousky se smajlíky zaručí, že si jich na stole každý rychle všimne. Doporučujeme zkombinovat spolu s kelímky a závěsnou dekorací. Balení: 16 ks...
  Bez DPH: 63 Kč 76 Kč 65 Kč
 • Rekvizity do fotokoutku Emoji, 8 ks
  Vytvořte si vlastní fotokoutek na vaši party. Srandovní smajlíci jako rekvizity do fotokoutku, věříme, že fotky budou báječné! Skvěle se hodí například jako výzdoby při oslavách, nebo party ve stylu Emoji, kterou máme jak pro děti tak i pro dospělé! Počet: 8 ks..
  Bez DPH: 105 Kč 127 Kč 149 Kč
 • Závěsná dekorace Emoji, 7 ks
  Závěsná dekorace se smajlíky utvoří v místnosti skvělou atmosféru. Je vhodné zkombinovat s kelímky a ubrousky, které mají stejný motiv smajlíků. Balení: 7 ks...
  Bez DPH: 175 Kč 212 Kč 249 Kč