Svatební nafukovací balonky

Balonky jsou spojovány především s party a oslavami, ale hodí se samozřejmě i na svatby. Můžete jimi dekorovat uličku pro nevěstu a ženicha nebo je použít jako efektivní dekoraci pro svatební party, či rozlučku se svobodou.

V nabídce máme desítky druhů balonků, jak klasických, tak foliových. Balonky vám rádi nafoukneme a dovezeme přímo na místo konání svatby naším Balon Kurýrem. Pokud hledáte balonky různých barev, doporučujeme také prohlédnout kategorii Balonky.

Balonky umíme také potisknout vámi zvoleným motivem. Další naše speciality jsou pak dekorace z balonků, jako například slavobrány, girlandy, bukety nebo balonkové dárky.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Balonek latexový s potiskem hvězdy - černý
  Balonek s potiskem zlatých hvězdiček. Barva: černá Velikost: 13” Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme na naší prodejně v Praze, v blízkosti Palmovky...
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek latexový s potiskem hvězdy - perleťový
  Perleťový balonek s potiskem zlatých hvězdiček. Velikost: 13” Barva: metalická bílá Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme na naší prodejně v Praze, v blízkosti Palmovky...
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek průhledný s ornamenty 2 - 36 cm
  Balónek průhledný s ornamenty 2 16“Crystal Clear s bílým potiskem, pěti stranný tisk. Velikost: 41 cm Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme na naší prodejně v Praze, v blízkosti Palmovky...
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek s potiskem 30 cm - gepard
  Balonek s potiskem gepardího vzoru. Dostupný v různých barvách. Velikost: 12" (30 cm) Objem: 14, 4 l..
  Bez DPH: 4 Kč 4 Kč 5 Kč
 • Balonek s potiskem 30 cm - motýlci
  Balonek s potiskem motýlci. Dostupný v různých barvách. Velikost: 12" (30 cm) Objem: 14, 4 l..
  Bez DPH: 4 Kč 5 Kč
 • Balonek s potiskem 30 cm - tygr
  Balonek s potiskem tygřího vzoru. Dostupný v různých barvách. Velikost: 12" (30 cm) Objem: 14, 4 l..
  Bez DPH: 4 Kč 4 Kč 5 Kč
 • Balonek s potiskem 30 cm - zebra
  Balonek s potiskem zebřích pruhů. Dostupný v různých barvách. Velikost: 12" (30 cm) Objem: 14, 4 l..
  Bez DPH: 4 Kč 4 Kč 5 Kč
 • Obří nafukovací balon - stříbrná 1 ks
  Obří kulaté balónky o průměru 80cm, 31” v pastelových barvách. Obří nafukovací balónky snadno upoutají pozornost – dobře viditelný reklamní potisk! ..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč
 • Balonek - Vezmeš si mě? Ano!
  Balonek bílé barvy - Vezmeš si mne? Ano! Velikost: 30 cm Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme na naší prodejně v Praze, v blízkosti Palmovky...
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek 26 cm - bílý
  Kulaté nafukovací balónky o průměru 26 cm, vhodné pro nejrůznější dekorace i nafukování héliem. Nejprodávanější velikost balónků v naší nabídce. Průměr: 26 cm Obvod: 82 cm Objem: ..
  Bez DPH: 2 Kč 2 Kč
 • Balonek 48 cm bílý
  Velký nafukovací balonek ve velikosti 48 cm, vhodný pro nafukování vzduchem i héliem. Barva - bílá Balení obsahuje 1 ks. Objem balonku - 57L..
  Bez DPH: 12 Kč 14 Kč
 • Balonek latexový bílý metalický s ornamenty 33 cm
  Balónek latexový bílý metalický s ornamenty 36 cm/14” Vhodný ke svatbám   Tento bílý nafukovací balonek je vhodný jako doplněk ke svatebnímu stolu, ke svatebnímu obřadu, hostinu či na jinou výzdobu. Dá se použít i při různých veselých akcích. Latexový balonek s ornamenty se nabízí jako perfektní ..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek latexový průhledný s motýlky 33 cm
  Balónek latexový průhledný s motýlky 41 cm/16” Vhodný ke svatbám   Tento průhledný nafukovací balonek je vhodný jako doplněk ke svatebnímu stolu, ke svatebnímu obřadu, hostinu, oslavu či na jinou výzdobu. Dá se zkrátka použít při různých veselých akcích. Latexový  balonek s motýlky se nabízí jako..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek latexový průhledný s motýlky a ornamenty 35 cm
  Balónek latexový průhledný s motýlky a ornamenty 36 cm/14”  Vhodný na svatby   ~~Tento průhledný nafukovací balonek je vhodný jako doplněk ke svatebnímu stolu, ke svatebnímu obřadu, hostinu, oslavu či na jinou výzdobu. Dá se zkrátka použít při různých veselých akcích. Latexový  balonek s motýlky ..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek latexový průhledný s ornamenty 36 cm
  Balónek latexový průhledný s ornamenty 41 cm/16” Vhodný ke svatbám Tento průhledný nafukovací balonek je vhodný jako doplněk ke svatebnímu stolu, ke svatebnímu obřadu, hostinu, oslavu či na jinou výzdobu. Dá se zkrátka použít při různých veselých akcích. Latexový  balonek s ornamenty se nabízí jak..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek latexový průhledný s růžemi 35 cm
  Balónek latexový průhledný s růžemi 36 cm/14” Vhodný ke svatbám, dotvoří romantický dojem. ..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek latexový průhledný s růžemi a ornamenty 35 cm
  Balónek latexový průhledný s růžemi a ornamenty 36 cm/14” Vhodný ke svatbám Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme přímo na naší prodejně v Praze v ..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek latexový průhledný se srdíčkem a holubicemi 33 cm
  Balónek latexový průhledný se srdíčkem a holubicemi 36 cm/14” Vhodný ke svatbám Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme přímo na naší prodejně v Praz..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek latexový růžový metalický s motýlky a ornamenty 32 cm
  Balónek latexový růžový metalický s motýlky a ornamenty 36 cm/14” Vhodný ke svatbám Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme přímo na naší prodejně v ..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek latexový zlatý metalický se srdíčkem a holubicemi 33 cm
  Balónek latexový zlatý metalický se srdíčkem a holubicemi 36 cm/14” Vhodný ke svatbám Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme přímo na naší prodejně ..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek s potiskem 30 cm - damašek
  Balonek s potiskem damašek. Dostupný v různých barvách. Velikost: 12" (30 cm) Objem: 14, 4 l..
  Bez DPH: 4 Kč 5 Kč