Perličky na vlasci

Perlové girlandy jsou vhodné jako dekorace svátečních a svatebních stolů a dekorací. Využívají se například jako doplňek ke stolové šerpě, dekoraci skleněných svícnů atd.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Perličky na vlasci bílé perleťové 5 x 130 cm
  Perlové girlandy, bílé, délka 1,3 m. Balení: 1 balení obsahuje 5 kusů. Jsou vhodné jako dekorace svátečních a svatebních stolů a dekorací. Využívají se například jako doplněk ke stolové šerpě, dekoraci skleněných svícnů atd. ..
  Bez DPH: 39 Kč 47 Kč 49 Kč
 • Perličky na vlasci černé 5 x 130 cm
  Perlové girlandy, černé, délka 1,3 m. Balení: 1 balení obsahuje 5 kusů. Jsou vhodné jako dekorace svátečních a svatebních stolů a dekorací. Využívají se například jako doplněk ke stolové šerpě, dekoraci skleněných svícnů atd...
  Bez DPH: 41 Kč 49 Kč
 • Perličky na vlasci červené 5 x 130 cm
  Perlové girlandy, červené, délka 1,3 m. Balení: 1 balení obsahuje 5 kusů. Jsou vhodné jako dekorace svátečních a svatebních stolů a dekorací. Využívají se například jako doplněk ke stolové šerpě, dekoraci skleněných svícnů atd. ..
  Bez DPH: 39 Kč 47 Kč 49 Kč
 • Perličky na vlasci krémové 5 x 130 cm
  Perlové girlandy, krémové, délka 1,3 m. Balení: 1 balení obsahuje 5 kusů. Jsou vhodné jako dekorace svátečních a svatebních stolů a dekorací. Využívají se například jako doplněk ke stolové šerpě, dekoraci skleněných svícnů atd. ..
  Bez DPH: 39 Kč 47 Kč 49 Kč
 • Perličky na vlasci levadnulové 5 x 130 cm
  Perlové girlandy, levandulové, délka 1,3 m. Balení: 1 balení obsahuje 5 kusů. Jsou vhodné jako dekorace svátečních a svatebních stolů a dekorací. Využívají se například jako doplněk ke stolové šerpě, dekoraci skleněných svícnů atd...
  Bez DPH: 41 Kč 49 Kč
 • Perličky na vlasci lila 5 x 130 cm
  Perlové girlandy, lila, délka 1,3 m. Balení: 1 balení obsahuje 5 kusů. Jsou vhodné jako dekorace svátečních a svatebních stolů a dekorací. Využívají se například jako doplněk ke stolové šerpě, dekoraci skleněných svícnů atd. ..
  Bez DPH: 41 Kč 49 Kč
 • Perličky na vlasci švestkové 5 x 130 cm
  Perlové girlandy, švestkové, délka 1,3 m. Balení: 1 balení obsahuje 5 kusů. Jsou vhodné jako dekorace svátečních a svatebních stolů a dekorací. Využívají se například jako doplněk ke stolové šerpě, dekoraci skleněných svícnů atd. ..
  Bez DPH: 39 Kč 47 Kč 49 Kč
 • Perličky na vlasci tyrkysové - mint 5 x 130 cm
  Perlové girlandy, tyrkysové – mint, délka 1,3 m. Balení: 1 balení obsahuje 5 kusů. Jsou vhodné jako dekorace svátečních a svatebních stolů a dekorací. Využívají se například jako doplňek ke stolové šerpě, dekoraci skleněných svícnů atd. ..
  Bez DPH: 39 Kč 47 Kč 49 Kč