Lampiony dekorační

Dekorační lampiony jsou skvělou alternativou nebo doplňkem ke klasickým svíčkám. Navodí příjemnou atmosféru a krásně doladí design interiéru.Do lampionů se vkládá čajová svíčka nebo led světélko.

V nabídce máme jak klasické závěsné lampiony, tak samostojné nebo plovoucí. K lampionům je u nás možné zakoupit i led světélko napájené micro baterií.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Kulatý lampion - zlatý, 25cm
  Zlatý kulatý lampion v průměru 25 cm, vyrobeno z rýžového papíru. Tvar zajišťuje pevná kovová konstukce. Vhodné pro osvětlení naším LED světélkem nebo pro žárovkou do max. 60W ..
  Bez DPH: 32 Kč 39 Kč
 • Lampiony samostojné se srdíčky
  Lampiony rozložíte a umístíte na vhodný povrch, následne do něj umístíte čajovou svíčku a je vše hotovo. Jsou vhodné jako dekorace stolů, příjezdových cest a dalších míst pro vaše slavnostní chvíle. Balení: 3 ks...
  Bez DPH: 70 Kč 85 Kč
 • Barevné LED světélko do balonku nebo lampionu
  Led svítící balonky (led diody s možností opakovaného využití). Výdrž 24 hodin, vysoká svítivost. Barevné led světélko mění barvy v celé škále barev na obrázku.Nelze navolit pouze jednu barvu. Originální svítící barevné LED zařízení, které vložíte do klasického balonku a balonek se tak rozzáří mno..
  Bez DPH: 12 Kč 15 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion bílý 35 cm
  Dekorativní závěsný lampion v bílé barvě s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru jak v interiérech, tak ve venkovních prostorech. K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin: https://balonkypra..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion bílý, 20 cm
  Dekorativní závěsný lampion v bílé barvě s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru, případně připevnit na lampionovou tyčku. K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin: https://balonkypraha.cz/le..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion černý 35 cm
  Černý dekorativní závěsný lampión papírový s kovovou konstrukcí průměr 35 cm. Vyrobeno z rýžového papíru. Do lampionu doporučujeme umístit naše LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin. ..
  Bez DPH: 39 Kč 47 Kč 52 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion levandulový 35 cm
  Dekorativní závěsný lampion v levandulové barvě s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru jak v interiérech, tak ve venkovních prostorech. K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin: https://bal..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion lila, 20 cm
  Dekorativní závěsný lampion v světle fialové barvě s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru, případně připevnit na lampionovou tyčku. K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin: https://balonkyp..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion mint 35cm
  Mintový dekorativní závěsný lampión papírový s kovovou konstrukcí průměr 35 cm. Vyrobeno z rýžového papíru. Do lampionu doporučujeme umístit naše LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin.   ..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion modrý 35 cm
  Dekorativní závěsný lampion v modré barvě s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru jak v interiérech, tak ve venkovních prostorech. K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin: https://balonkypr..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion růžový 35 cm
  Dekorativní závěsný lampion ve světle růžové barvě s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru, případně připevnit na lampionovou tyčku. K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin: https://balonkyp..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion šampaň 35 cm
  Dekorativní závěsný lampion v šampaň barvě s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru jak v interiérech, tak ve venkovních prostorech. K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin: https://balonkyp..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion šampaň, 20 cm
  Dekorativní závěsný lampion v šampaň barvě s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru, případně připevnit na lampionovou tyčku. K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin: https://balonkypraha.cz/..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion světle modrý, 20 cm
  Dekorativní závěsný lampion v modré barvě s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru, případně připevnit na lampionovou tyčku. K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin: https://balonkypraha.cz/l..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion, zelený - 35cm
  Limetkově zelený dekorativní závěsný lampión papírový s kovovou konstrukcí průměr 35 cm. Vyrobeno z rýžového papíru. Do lampionu doporučujeme umístit naše LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin. ..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč
 • Kulatý lampion - černý, 20 cm
  Černý kulatý lampion v průměru 20 cm, vyrobeno z rýžového papíru. Tvar zajišťuje pevná kovová konstukce. Vhodné pro osvětlení naším LED světélkem nebo pro žárovkou do max. 60W..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Kulatý lampion - fialový, 20 cm
  Fialový kulatý lampion v průměru 20 cm, vyrobeno z rýžového papíru. Tvar zajišťuje pevná kovová konstukce. Vhodné pro osvětlení naším LED světélkem nebo pro žárovkou do max. 40W ..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Kulatý lampion - mint, 20cm
  Mintový kulatý lampion v průměru 20 cm, vyrobeno z rýžového papíru. Tvar zajišťuje pevná kovová konstukce. Vhodné pro osvětlení naším LED světélkem nebo pro žárovkou do max. 60W ..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Kulatý lampion - růžový, 20cm
  Růžový dekorativní závěsný lampión papírový s kovovou konstrukcí průměr 20 cm. Vyrobeno z rýžového papíru. Do lampionu doporučujeme umístit naše LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin. ..
  Bez DPH: 22 Kč 26 Kč 29 Kč
 • Kulatý lampion - zelený, 20cm
  Zelený dekorativní závěsný lampión papírový s kovovou konstrukcí průměr 20 cm. Vyrobeno z rýžového papíru. Do lampionu doporučujeme umístit naše LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin. ..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Kulatý lampion - zlatý, 35cm
  Zlatý kulatý lampion v průměru 35 cm, vyrobeno z rýžového papíru. Tvar zajišťuje pevná kovová konstukce. Vhodné pro osvětlení naším LED světélkem nebo pro žárovkou do max. 60W ..
  Bez DPH: 39 Kč 47 Kč 52 Kč