Party pinaty

Party piňata je nádoba v různých tvarech (auto, koníček, hvězda), která se naplní nejrůznějšími věcmi. Většinou to bývají sladkosti.  Visí na dlouhém provazu, za který se popotahuje tak, aby se neustále pohybovala. Na různých oslavách pak děti se zavázan.

 

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Party piňata Frozen modrá
  Party piňata Frozen v modré barvě je výbornou party hrou pro vaši party ve stylu Frozen - Ledové Království. Před příchodem hostů ji naplňte dárečky nebo bonbóny, zavěste ji a zábava může začít. Dodáváme i s návodem v českém jazyce...
  Bez DPH: 112 Kč 135 Kč
 • Barevná tyč na rozbijení piňaty
  Barevná tyč na rozbijení piňaty, kterou se oslavenec snaží trefit a rozbít piňatu. Poté co piňatu rozbije vypadnou z ní dárky, které se pro oslavence připravili a vložili dovnitř. Rozměr: 76,2 cm. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 152 Kč 184 Kč
 • Páska přes oči k pinatě
  Páska přes oči k pinatě, která na takové akci nesmí chybět! Oslavenec si pásku nasadí na hlavu, nic nevidí a snaží se piňatu trefit. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 35 Kč 42 Kč
 • Piňata Auto 55 x 23 x 18 cm
  Piňata Auto je skvělou volbou na narozeninovou oslavu, piňatu stačí naplnit sladkostmi, zavěsit a pak už si pouze užít srandu, která při snaze trefit ji bude. Piňata může být použita na Mexický způsob - tedy trefováním poslepu, nebo taháním za jednotlivé provázky ve spodní části piňaty. Rozměr: 55..
  Bez DPH: 293 Kč 354 Kč
 • Piňata Duhový koníček 39 x 13 x 55 cm
  Piňata Duhový koníček je skvělou volbou na narozeninovou oslavu, piňatu stačí naplnit sladkostmi, zavěsit a pak už si pouze užít srandu, která při snaze trefit ji bude. Piňata může být použita na Mexický způsob - tedy trefováním poslepu, nebo taháním za jednotlivé provázky ve spodní části piňaty. ..
  Bez DPH: 293 Kč 354 Kč
 • Piňata Hvězda metalická 45 x 44 x 9 cm
  Piňata Hvězda metalická je skvělou volbou na narozeninovou oslavu, piňatu stačí naplnit sladkostmi, zavěsit a pak už si pouze užít srandu, která při snaze trefit ji bude. Piňata může být použita na Mexický způsob - tedy trefováním poslepu, nebo taháním za jednotlivé provázky ve spodní části piňaty...
  Bez DPH: 326 Kč 394 Kč
 • Piňata Jednorožec 39 x 13 x 55 cm
  Piňata Jednorožec je skvělou volbou na narozeninovou oslavu, piňatu stačí naplnit sladkostmi, zavěsit a pak už si pouze užít srandu, která při snaze trefit ji bude. Piňata může být použita na Mexický způsob - tedy trefováním poslepu, nebo taháním za jednotlivé provázky ve spodní části piňaty. Rozm..
  Bez DPH: 302 Kč 365 Kč
 • Piňata Meloun 36 x 9 x 42 cm
  Piňata Meloun je skvělou volbou na narozeninovou oslavu, piňatu stačí naplnit sladkostmi, zavěsit a pak už si pouze užít srandu, která při snaze trefit ji bude. Piňata může být použita na Mexický způsob - tedy trefováním poslepu, nebo taháním za jednotlivé provázky ve spodní části piňaty. Rozměr: ..
  Bez DPH: 293 Kč 354 Kč
 • Piňata Mini Jednorožec 20 x 18 x 6 cm
  Piňata Jednorožec je skvělou volbou na narozeninovou oslavu, piňatu stačí naplnit sladkostmi, zavěsit a pak už si pouze užít srandu, která při snaze trefit ji bude. Piňata může být použita na Mexický způsob - tedy trefováním poslepu, nebo taháním za jednotlivé provázky ve spodní části piňaty. Rozm..
  Bez DPH: 165 Kč 199 Kč
 • Piňata Plameňák 55 x 23 x 18 cm
  Piňata Flamingo je skvělou volbou na narozeninovou oslavu, piňatu stačí naplnit sladkostmi, zavěsit a pak už si pouze užít srandu, která při snaze trefit ji bude. Piňata může být použita na Mexický způsob - tedy trefováním poslepu, nebo taháním za jednotlivé provázky ve spodní části piňaty. Rozměr..
  Bez DPH: 293 Kč 354 Kč
 • Piňata Sluníčko 40 x 40 x 9 cm
  Piňata Sluníčko je skvělou volbou na narozeninovou oslavu, piňatu stačí naplnit sladkostmi, zavěsit a pak už si pouze užít srandu, která při snaze trefit ji bude. Piňata může být použita na Mexický způsob - tedy trefováním poslepu, nebo taháním za jednotlivé provázky ve spodní části piňaty. Rozměr..
  Bez DPH: 293 Kč 354 Kč
 • Piňata Sova 40 x 16 x 42 cm
  Piňata Sova je skvělou volbou na narozeninovou oslavu, piňatu stačí naplnit sladkostmi, zavěsit a pak už si pouze užít srandu, která při snaze trefit ji bude. Piňata může být použita na Mexický způsob - tedy trefováním poslepu, nebo taháním za jednotlivé provázky ve spodní části piňaty. Rozměr: 40..
  Bez DPH: 326 Kč 394 Kč