Létající lampiony štěstí

Létající lampion štěstí nebo také lampion přání je v podstatě malý horkovzdušný balón. Svůj původ mají lampiony štěstí v Asii, kde je lidé vypouští při různých slavnostech, nebo speciálních příležitostech. Traduje se, že pokud na lampion napíšete své přání nebo tajné touhy, donese je lampion až do nebes a pomůže je vyplnit. Tím však kouzelná moc lampionu nekončí. Lampion sebou odnáší také neštěstí, zlé duchy.

BalonkyPraha.cz vám nabízí velké množství létajících lampionů a vždy skladem.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Létající lampion přání - bílý
  Létající lampión přání hořák je součástí balení, kompletní produkt Návod k použití Na povrch nerozloženého lampionu štěstí napište svá přání, která by vám měl lampion vyplnit. Létající lampion rozložte a doprostřed drátěného kříže létajícího lampionu připevněte přiložený hořák.  Většina lampionů ..
  Bez DPH: 23 Kč 28 Kč 29 Kč
 • Létající lampion přání - červený
  Létající lampion červený, kompletní produkt Návod k použití Na povrch nerozloženého lampionu štěstí napište svá přání, která by vám měl lampion vyplnit. Létající lampion rozložte a doprostřed drátěného kříže létajícího lampionu připevněte přiložený hořák.  Většina lampionů má systém přidělávání h..
  Bez DPH: 23 Kč 28 Kč 29 Kč
 • Létající lampion přání - fialový
  Létající lampión přání hořák je součástí balení, kompletní produkt Návod k použití: Na povrch nerozloženého lampionu štěstí napište svá přání, která by vám měl lampion vyplnit. Létající lampion rozložte a doprostřed drátěného kříže létajícího lampionu připevněte přiložený hořák.  Většina lampion..
  Bez DPH: 23 Kč 28 Kč 29 Kč
 • Létající lampion přání - modrý
  Létající lampión přání - modrý hořák je součástí balení, kompletní produkt Návod k použití: Na povrch nerozloženého lampionu štěstí napište svá přání, která by vám měl lampion vyplnit. Létající lampion rozložte a doprostřed drátěného kříže létajícího lampionu připevněte přiložený hořák.  Většina..
  Bez DPH: 23 Kč 28 Kč 29 Kč
 • Létající lampion přání - oranžový
  Létající lampion, oranžový. Kompletní produkt.   Návod k použití Na povrch nerozloženého lampionu štěstí napište svá přání, která by vám měl lampion vyplnit. Létající lampion rozložte a doprostřed drátěného kříže létajícího lampionu připevněte přiložený hořák.  Většina lampionů má systém přidělá..
  Bez DPH: 23 Kč 28 Kč 29 Kč
 • Létající lampion přání - růžový
  Létající lampion růžový, kompletní produkt Návod k použití Na povrch nerozloženého lampionu štěstí napište svá přání, která by vám měl lampion vyplnit. Létající lampion rozložte a doprostřed drátěného kříže létajícího lampionu připevněte přiložený hořák.  Většina lampionů má systém přidělávání ho..
  Bez DPH: 23 Kč 28 Kč 29 Kč
 • Létající lampion přání - tmavě růžový
  Létající lampion, tmavě růžový. Kompletní produkt. Návod k použití Na povrch nerozloženého lampionu štěstí napište svá přání, která by vám měl lampion vyplnit. Létající lampion rozložte a doprostřed drátěného kříže létajícího lampionu připevněte přiložený hořák.  Většina lampionů má systém přiděl..
  Bez DPH: 23 Kč 28 Kč 29 Kč
 • Létající lampión přání - zelený
  Létající lampión přání - hořák je součástí balení, kompletní produkt Návod k použití Na povrch nerozloženého lampionu štěstí napište svá přání, která by vám měl lampion vyplnit. Létající lampion rozložte a doprostřed drátěného kříže létajícího lampionu připevněte přiložený hořák.  Většina lampion..
  Bez DPH: 23 Kč 28 Kč 29 Kč
 • Létající lampion přání - žlutý
  Létající lampion žlutý, kompletní produkt. Návod k použití Na povrch nerozloženého lampionu štěstí napište svá přání, která by vám měl lampion vyplnit. Létající lampion rozložte a doprostřed drátěného kříže létajícího lampionu připevněte přiložený hořák.  Většina lampionů má systém přidělávání ho..
  Bez DPH: 23 Kč 28 Kč 29 Kč
 • Létající lampion Srdce bílé
  Létající lampión přání ve tvaru srdce.Hořák je součástí balení, kompletní produkt.   Létající lampióny přání jsou romantickou čínskou tradicí plnou pokory, víry a magického efektu Létající přání – lampión plný symbolických poselství a snůLétající lampión přání funguje na principu horkovzdušného b..
  Bez DPH: 28 Kč 33 Kč 35 Kč
 • Létající lampion Srdce červené
  Létající lampión přání ve tvaru srdce, červený.Hořák je součástí balení, kompletní produkt.   Létající lampióny přání jsou romantickou čínskou tradicí plnou pokory, víry a magického efektu Létající přání – lampión plný symbolických poselství a snůLétající lampión přání funguje na principu horkovz..
  Bez DPH: 28 Kč 33 Kč 35 Kč
 • Létající lampion žlutý Happy New year
  Létající lampion žlutý Happy New year Vhodný na každou Silvestrovskou oslavu!..
  Bez DPH: 28 Kč 33 Kč 35 Kč