Western party

Tématická party pro dospělé ve stylu westeru neboli divokého západu. Veškeré tématické nadobí, které vám pomůže vytvořit atmosféru a další dekorační produkty.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Chodící balonek Kravička
  Chodící balonek Kravička - 55 cm Balonek je třeba naplnit héliem, pro docílení chodícího efektu. Nožičky naopak působí jaké zátěž, díky které balónek nevzlétne, ale zůstává stát na zemi. Taháním za stuhu, balonek působý jako by chodil. Balonek plněný vzduchem vydrží beze změny týden (nedocílíte ovš..
  Bez DPH: 101 Kč 123 Kč 129 Kč
 • Girlanda střapce bílé 2 m
  Girlanda střapce je skvělým doplňkem na dekoraci vaší party nebo narozeninové oslavy, díky čisté bílé barvě případně i svatby. Na girlandě je uchyceno 12 střapců. Barva: bílá. Velikost: 2 m. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč 55 Kč
 • Girlanda střapce černo zlaté - 150 cm
  Girlanda střapce je skvělým doplňkem na dekoraci vaší party nebo narozeninové oslavy. Na girlandě je uchyceno 12 střapců. Rozměry: 30 cm x 1,5 m. Barva: černá a zlatá. Velikost: 1,5 m...
  Bez DPH: 54 Kč 66 Kč 69 Kč
 • Odznak Sheriff
  Jako správnému Sheriffovi vám nesmí chybět odznak Sheriffa...
  Bez DPH: 35 Kč 42 Kč 44 Kč
 • Papírové kelímky Western 8 ks
  Papírové kelímky Western se hodí na tématické oslavě nebo jakékoliv jiné párty. Je dobré zkombinovat přímo s ubrousky, ubrus a talířky. Při oslavě nebude hrozit žádné pořezaní od rozbité sklenice apod. Zároveň při úklidu budete spokojeni s menším množstvím nádobí, které budete muset mýt. Počet: 8 ..
  Bez DPH: 46 Kč 56 Kč 59 Kč
 • Papírové party ubrousky Western 16 ks
  Papírové ubrousky Western se hodí jako praktický a dekorační doplňek na jakýkoliv stůl. Je dobré zkombinovat přímo s ubrusem, talířky a kelímky. Balení: 16 ks...
  Bez DPH: 42 Kč 51 Kč 54 Kč
 • Papírové talíře Western 22 cm
  Papírové talíře Western určitě přijdou vhod na tématické oslavě nebo jakékoliv jiné párty. Je dobré zkombinovat přímo s ubrousky, ubrus a kelímky. Velikost: 22 cm..
  Bez DPH: 46 Kč 56 Kč 59 Kč
 • Party pozvánky Western 8 ks
  Stylové pozvánky na Westernovou zábavu! Vytvořte Westernové prostředí, máme pro vás talířky, kelímky, ubrousky a ubrus. Počet: 8 ks..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč 55 Kč
 • Plastový party ubrus Western 137 x 213 cm
  Plastový ubrus Western se hodí jako praktický doplňek na jakýkoliv stůl. Je dobré zkombinovat přímo s ubrousky, talířky a kelímky. Slouží skvěle jako dekorace a také ochrání váš stůl před veškerými skvrnami. Je lehce omyvatelný, stačí jej pouze otřít vlhkým hadříkem a je opět připraven k použití. ..
  Bez DPH: 78 Kč 94 Kč 99 Kč