Narozeniny - Barevné puntíky

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Balící papír s barevnými puntíčky 76 x 152 cm
  Balící papír s barevnými puntíčky můžete použít nejen na Vánoce, ale také k zabalení dárku pro oslavence nebo jako výzdobu. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, talířky, girlandou, nebo dárkovou tašku. Rozměr: 76 x 152 cm..
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Balonek s potiskem puntíků
  Kulatý latexový balonek v pastelových barvách s celoplošným potiskem puntíků, bude ideální dekorací každé party nebo oslavy narozenin. Hodí se také jako neobvyklý dárek pro oslavence. Balení: 1 ks. Rozměry: 30 cm (12"). Dodáváme v mixu pastelových barev...
  Bez DPH: 4 Kč 5 Kč
 • Dárková taška s puntíky
  Dárková taška s puntíčky je vhodná k zabalení dárku pro oslavence nebo jako výzdobu. Možnost kombinace s dalšími produkty s puntíčky jako balonek, ubrus, talířky, girlandou, nebo balící papír...
  Bez DPH: 57 Kč 69 Kč
 • Dekorační party sada barevná, 9 ks
  Závěsná dekorační party sada v mixu barev. Sada obsahuje 9 kusů závěsných dekorací, jako rozety, pompomy, girlandy a další. Bude perfektní dekorací každé narozeninové oslavy nebo jakékoliv party. Rozměry:1. rozeta: 20 cm2. rozeta: 30 cmpompom: 24 cm1. girlanda: 90 cm2. girlanda: 3, 6 m Balení: 9 k..
  Bez DPH: 187 Kč 227 Kč 249 Kč
 • Dortové svíčky barevné s tečkami
  Dortové svíčky barevné s tečkami - 6ks 6ks, 8cm, včetně držáčků Ideální na narozeninové dorty,poháry a nmoho dasšího. ..
  Bez DPH: 17 Kč 20 Kč
 • Dortové svíčky, nápis Happy Birthday
  Narozeninové svíčky na dort. Barevná písmenka ”Happy Birthday” s hvězdičkami Balení:13 ks svíček Velikost: 7 cm ..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Foliový balon Happy Birthday
  Foliový balon Happy Birthday, ůže být dárkem pro oslavence, nebo může být použit jako dekorace na narozeninovou party. Velikost: 43 cm. ..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Foliový balon Happy Birthday barevný
  Foliový kulatý balonek Happy Birthday barevný, který se výborně hodí na oslavu, která hraje všemi barvami! Balonek je vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Velikost : 46 cm..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Foliový balon Happy Birthday s barevnými puntíky
  Foliový kulatý balon Happy Birthday s barevnými puntíky, kterým můžete vyzdobit místnost nebo obdarovat oslavence na jakékoliv party. Balonek je vhodný pro plnění vzduchem i heliem. Velikost: 46 cm ..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek Happy Birthday s puntíky
  Foliový balonek Happy Birthday s puntíky, skvělý na dívčí narozeninové osvlay a party. Vhodný jako dárek nebo jako výzdoba místnosti. Velikost: 45 cm. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Girlanda s lampiony barevná 360 cm
  Růžová girlanda s lampiony. Sada obsahuje 8 ks různobarevných lampionů a stužku ve stejné barvě pro zavěšení. Girlanda bude perfektním doplňkem každé narozeninové oslavy, party nebo zahradní party.  Skvělého efektu docílíte vložením led světélka do lampionu. Rozměry: 3, 6 m. Balení: 8 ks...
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Konfety Happy Birthday vlnky a proužky 34 gr
  Konfety Happy Birthday. V balení naleznete mix konfet, rozdělených do tří pytlíčků. Kkonfety budou skvělým dekoračním doplňkem každé party. Konfety jednodušše rozsypejte po stole. Balení: 34 gr...
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Latexový balonek červený s černými puntíky 36 cm, 1 ks
  Klasický latexový balonek v červené barvě s černými puntíky bude ideální dekorací každé narozeninové oslavy nebo jakékoliv jiné party. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek vydrží plně nafouknutý 16 až 18 hodin. Rozměry: 36 cm (14"). ..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Papírové kelímky barevné puntíčky, 8 ks
  Papírové kelímky s puntíčky můžete použít na oslavu nebo dětskou párty. Sladit je můžete s ostatními puntíkatými věcmí jako balonek, ubrus, talířky, girlandou dále máme např. balící papír, nebo dárkovou tašku. Při oslavě nebude hrozit žádné pořezaní od rozbité sklenice apod. Zároveň při úklidu bude..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Papírové kelímky modré s puntíky 6 ks
  Papírové party kelímky v modré barvě s bílými puntíky budou ideálním a praktickým doplňkem každé party nebo oslavy narozenin. Jsou také skvělou alternativou ke klasickým plastovým kelímkům. Balení: 6 ks Obsah: 270 ml..
  Bez DPH: 22 Kč 27 Kč
 • Papírové lampiony Happy Birthday 3 ks
  Závěsné papírové lampiony v klasickém skládaném stylu, budou perfektní dekorací každé narozeninové party, ať už doma nebo například v baru. Pro ještě lepší efekt doporučujeme vložit do lampionu speciální LED světélko. Rozměry: 24 cm. Balení: 3 ks...
  Bez DPH: 125 Kč 151 Kč
 • Papírové lampiony puntíky a barvy 3ks
  Papírové lampiony puntíky a barvy skvělá výzdoba na jakoukoliv party nebo narozeninovou oslavu. Velikost: 24 cm. Počet: 3 ks...
  Bez DPH: 144 Kč 174 Kč
 • Papírové talíře Happy Birthday s barevnými putníky, 22 cm
  Papírové talíře Happy Birthday s barevnými puntíčky, další způsob jak oslavenci poblahopřát k narozeninám. Zároveň skvěle a prakticky dozdobí váš stůl na oslavu. Doporučujeme zkombinovat spolu s kelímky, ubrousky a ubrusem. Velikost: 22 cm..
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Papírové talířky barevné puntíky, 17 cm
  Papírové talířky s puntíčky můžete použít na oslavu nebo dětskou párty. Sladit je můžete s ostatními puntíkatými věcmí jako balonek, ubrus, kelímky, girlandou dále máme např. balící papír, nebo dárkovou tašku. Velikost: 17 cm..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Papírové talířky s barevnými puntíky 17 cm
  Papírové talířky s puntíky jsou velmi dobrou volbou na jakoukoliv párty nebo oslavu kde chcete mít mnoho barev. Vytvoří vám parádní atmosféru u jídelního stolu a je dobré ještě nakombinovat spolu s kelímky. Velikost: 17 cm..
  Bez DPH: 41 Kč 49 Kč
 • Papírové ubrousky Happy Birthday barevné puntíky
  Papírové ubrousky s nápisem Happy Birthday!, se hodí na jakoukoliv oslavu narozenin. Svou barevností oživý stůl a dodají oslavě mnoho barev.  Doporučuji zkombinovat s kelímky, talířky a ubrusem. Balení: 16 ks...
  Bez DPH: 45 Kč 54 Kč