Mickey Mouse party

Kelímky, talířky, ubrousky, dekorace, balonky všechno na téma Mickey Mause.
 

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Bublifuk Disney - Mickey Mouse club house - 60ml
  Bublifuk Disney - Mickey Mouse club house - 60 ml. Má vaše dítko rádo Mickyho? Pak neváhejte a potěšte ho rovnou dvakrát...
  Bez DPH: 14 Kč 17 Kč
 • Chodící balonek Mickey Mouse 53 x 76 cm
  Chodící balonek Mickey Mouse, je nutné nafouknout heliem, po nafouknutí bude vypadat, jakoby chodil. Díky závažím umístěným v nohou se nemusíte bát, že by ulétl. Balonek plněný vzduchem vydrží beze změny týden (nedocílíte ovšem efektu chodícího balonku). Balonek naplněný heliem vypadá jakoby opra..
  Bez DPH: 186 Kč 225 Kč
 • Chodící balonek Mickey Mouse 96 x 132 cm
  Chodící foliový balonek Mickey Mouse, jako postavička, kterou milují všechny děti. Je vhodný k naplnění heliem a nafouknutý vydrží 24 hodin beze změny, pak z něj helium postupně uniká. Balonek je možné opětovně dofukovat. Rozměry: 96 x 132 cm...
  Bez DPH: 247 Kč 299 Kč
 • Dvojitá foliová bublina Mickey Mouse 61cm
  Dvojitá balónová bublina -Mickey Mouse 61cm Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně U Libeňského pivovaru 18, Praha 8, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. ..
  Bez DPH: 229 Kč 277 Kč
 • Foliová bublina Mickey 56 cm
  Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně U Libeňského pivovaru 18, Praha 8, takto nafouknutý balónek vydrží létat až několik týdnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. ..
  Bez DPH: 107 Kč 130 Kč
 • Fóliová bublina Mickey a Minnie I Love You 56 cm
  Fóliová bublina Mickey a Minnie - I Love You, velikost 56 cm. Dárek pro Vaši lásku k Valentýnu, výročí nebo narozeninám Tento balónek lze nafukovat héliem. Balonek Vám můžeme nafouknou na naší prodejně v Praze. ..
  Bez DPH: 115 Kč 139 Kč
 • Foliová bublina Mickey Park 56 cm
  Balónová bublina -Mickey Park 56cm Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně U Libeňského pivovaru 18, Praha 8, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. ..
  Bez DPH: 107 Kč 130 Kč
 • Foliová bublina Mickey první narozeniny 56 cm
  Foliový balonek (bublina) s myšákem Mickey a nápisy HAPPY BIRTHDAY a 1st BIRTHDAY jako ideální dárek pro malého chlapečka k prvním narozeninám. Bude také skvělou dekorací první narozeninové party. Balonek je vhodný k plnění heliem i vzduchem,. Vydrží nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofu..
  Bez DPH: 112 Kč 135 Kč
 • Foliový balonek - Mickey Mouse
  Foliový balonek s obrázkem obličeje myšáka Mickeyho, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 69 x 53 cm. ..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Foliový balonek postava Mickey Mouse 55 x 78 cm
  Foliový balonek s postavičkou Mickey Mouse, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 55 x 78 cm. ..
  Bez DPH: 95 Kč 115 Kč
 • Papírové ubrousky Baby Mickey 20 ks
  Papírové ubrousky Baby Mickey pro oslavu prvních narozeniny nebo barození nového přírůstku do rodiny, balení obsahuje 20 ks ubrousků.  ..
  Bez DPH: 45 Kč 54 Kč
 • Party kelímky Baby Mickey 8 ks
  Plastové party kelímky Baby Mickey pro Vaši oslavu prvních narozenin nebo vítání nového přírůstku. Balení 8 ks, obsah 220 ml..
  Bez DPH: 37 Kč 45 Kč
 • Party papírové talíře Baby Mickey 20 cm
  Party talířky baby mickey 20 cm 8 ks v balení  ..
  Bez DPH: 31 Kč 38 Kč
 • Party papírové talíře Baby Mickey 23 cm
  Baby Mickey party talířky ve velikosti 23 cm jsou vhodné například pro oslavu narození či prvních narozenin dítěte. Neztratí se ale ani při druhých nebo třetích narozeninách. Velikost: 23 cm Barva: modrá Balení: 8 ks..
  Bez DPH: 44 Kč 53 Kč
 • Foliový balonek Mickey a Minnie Love 43 cm
  Foliový balonek s obrázkem myšáka Mickeyho a mišky Minnie ve tvaru srdce, který vám pomůže například doladit dekoraci na dětskou oslavu, valentýnký večer, party nebo se může stát parádním darem. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně do..
  Bez DPH: 57 Kč 69 Kč
 • Foliový balonek Mickey Mouse Farmář 99 cm
  Foliový balonek s postavičkou Mickey Mouse, může být skvělou dekorací na tématické party Mickey nebo Minnie Mause. Také je možnost darovat ho oslavenci jako dárek.  Vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: cca..
  Bez DPH: 82 Kč 99 Kč
 • Foliový balonek srdce Mickey 45 cm
  Foliový balonek s obrázkem myšáka Mickeyho ve tvaru srdce, který vám pomůže například doladit dekoraci na dětskou oslavu, valentýnký večer, party nebo se může stát parádním darem. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes br..
  Bez DPH: 57 Kč 69 Kč
 • Foliový holografický balonek Mickey 45 cm
  Foliový balonek s obrázkem myšáka Mickeyho, který je holografický (lesklý). Pomůže vám například doladit dekoraci na dětskou oslavu, party nebo se stane parádním dárkem. je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozm..
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
 • Latexový balonek Baby Mickey 30 cm
  Latexový balonek s obrázkem postavičky Baby Mickey v různém barevném provedení. Balonek vydrží nafouknutý 12 až 15 hodin. Rozměry: 30 cm. ..
  Bez DPH: 12 Kč 15 Kč
 • Latexový balonek Mickey Mouse 30 cm
  Latexový balonek s obrázkem postavičky Mickey Mouse v různém barevném provedení. Balonek vydrží nafouknutý 12 až 15 hodin. Rozměry: 30 cm. ..
  Bez DPH: 12 Kč 15 Kč
 • Mickey Mouse latexové balonky 6ks
  Latexové balonky s potiskem Mickey mouse a jeho kamarádů, vhodné k naplnění heliem i klasicky vzduchem. Balení: 6 ksRozměry: 27,5 cm..
  Bez DPH: 74 Kč 89 Kč