Medvídek Pu

Medvídek Pú, původem z velké Británie, je hlavní postava dětských pohádek. Jde o medvídka, který má ale lisdské vlastnosti. Díky své roztomilosti a milé povaze je milován dětmi po celém světe i dnes. Největší popularitu získal díky filmovému zpracování z dílen studia Disney. Kromě Medvídka Pú se v příbězích objevují ještě Kryštůfek Robin, Prasátko, Ijáček, Tygr, Králík a Sova.

V naší nabídce naleznete především obří foliové balonky plněné heliem a potřeby pro party stolování.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Balonek oranžový, 30 cm
  Kulaté nafukovací balónky o průměru 30 cm, v balení 1 ks, vhodné pro nejrůznější dekorace, potisk i nafukování héliem. Průměr: 30 cm Obvod: 94 cm Objem: 14,5 l Doba vznášení: 14 hod. (helium) Bal..
  Bez DPH: 2 Kč 3 Kč
 • Foliová bublina Medvídek Pú a přátelé 56 cm
  Balónová bublina -Medvídek Pú a přátelé, 56cm Kulatý balón ze speciální microfolie. Dlouhá životnost, vhodné pro plnění heliem.  ..
  Bez DPH: 112 Kč 135 Kč
 • Foliový balonek Medvídek Pú 51 x 81cm
  Foliový balonek s obrázkem Medvídka Pú a Prasátka, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 51 x 81 cm. ..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Narozeninový banner Medvídek Pů
  Banner Medvídek Pů je velmi do na narozeninové oslavy nebo jako derokace na tématické party. Délka 2,4 m..
  Bez DPH: 70 Kč 85 Kč
 • Papírové ubrousky Medvídek Pů 20 ks
  Papírové ubrousky s obrázkem Medvídka Pů. Vhodné na narozeninové,tématické nebo dětské oslavy. Balení: 20 ks..
  Bez DPH: 45 Kč 54 Kč
 • Party brčka Medvídek Pů, 6 ks
  Party brčka Medvídek Pů jsou skvělým doplňkem na narozeninové oslavy nebo tematické party. Doporučujeme zakoupit přímo s kelímky Medvídek Pů. Počet: 6 ks s ozdobou z papíru..
  Bez DPH: 37 Kč 45 Kč
 • Party papírové talíře Medvídek Pů 23 cm
  Papírové talířky Medvídek Pů Velikost: 23cm Počet: 8 ks Papírové party talířky pro Vaši party s robátky...
  Bez DPH: 44 Kč 53 Kč
 • Party ubrus Medvídek Pů 120 x 180 cm
  Jemný plastikový party ubrus který je lehce omyvatelný, voděodolný, možno použít opakovaně. Nesmí chybět na tématické party Medvídka Pů. Také je vhodný na narozeninové nebo dětské oslavy. Zachrání váš stůl od nechtěných skvrn. Při zašpinění stačí ubrus jednoduše otřít hadříkem a je připraven znovu ..
  Bez DPH: 71 Kč 86 Kč
 • Plastové kelímky Medvídek Pů 8 ks
  Plastové kelímky Medvídek Pů Počet: 8 ks Objem: 200 ml Vhodné na narozeninové,tématické nebo dětské oslavy...
  Bez DPH: 37 Kč 45 Kč
 • Sada ozdobných napichovátek, Medvídek - 6 ks
  Sada ozdobných napichovátek Medvídek, 6 ks. Vhodné nejen na ozdobení jednohubek, ale také muffinů nebo minidortíků. ..
  Bez DPH: 26 Kč 31 Kč
 • Balonek červený 26 cm
  Kulaté nafukovací balónky o průměru 26 cm, vhodné pro nejrůznější dekorace i nafukování héliem. Nejprodávanější velikost balónků v naší nabídce. Průměr: 26 cm Obvod: 82 cm Objem: ..
  Bez DPH: 2 Kč 2 Kč
 • Balonek červený, 30 cm
  Kulatý nafukovací balónek červený o průměru 30 cm Průměr:30 cm Obvod: 94 cm Objem: 14,4 l Doba vznášení: 14 hod. (helium) Možnost potisku: sítotisk, ofset Balení: 1 ks Pokud hledáte výhodněj..
  Bez DPH: 2 Kč 3 Kč
 • Balonek oranžový 26 cm
  Kulaté nafukovací balónky o průměru 26 cm, vhodné pro nejrůznější dekorace i nafukování héliem. Nejprodávanější velikost balónků v naší nabídce. Průměr: 26 cm Obvod: 82 cm Objem: ..
  Bez DPH: 2 Kč 2 Kč
 • Dekorační rozeta oranžová s bílými proužky 40 cm
  Dekorační závěsná rozeta v oranžové barvě s bílými proužky bude ideálním doplňkem každé narozeninové oslavy, zahradní party nebo karnevalu. Rozměry: 40 cm. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 37 Kč 45 Kč
 • Dekorační rozeta žlutá s bílými proužky 40 cm
  Dekorační závěsná rozeta ve žluté barvě s bílými proužky bude ideálním doplňkem každé narozeninové oslavy, zahradní party nebo karnevalu. Rozměry: 40 cm. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 37 Kč 45 Kč
 • Dekorační závěsná koule oranžová, 30 cm
  Dekorační závěsná koule v oranžové barvě, se perfektně hodí na dekoraci každé narozeninové oslavy, party nebo zahradní party. Lze ji také využít jako dekoraci karnevalů nebo jako bytovou dekoraci. Kouli jednoduše roztáhnete a konce slepíte k sobě. Balení: 1 ks. Rozměry: 30 cm...
  Bez DPH: 48 Kč 58 Kč
 • Dekorační závěsná koule žlutá, 30 cm
  Dekorační závěsná koule ve žluté barvě, se perfektně hodí na dekoraci každé narozeninové oslavy, party nebo zahradní party. Lze ji také využít jako dekoraci karnevalů nebo jako bytovou dekoraci. Kouli jednoduše roztáhnete a konce slepíte k sobě. Balení: 1 ks. Rozměry: 30 cm...
  Bez DPH: 48 Kč 58 Kč
 • Foliový balonek Medvídek Pú 100 cm
  Foliový balonek s obrázkem Medvídka Pú a Prasátka, kterým vykouzlíte úsměv každému dítěti. Může být dekorací na dětské oslavě či party nebo jako dárek pro oslavence. Vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 51..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Girlanda glitrová 6 ks, 213 cm
  Girlanda glitrová je ideální pro výzdobu barevné party nebo jiné oslavy. Lze zavěsit do dvěří a vytvořit např. závěs nebo využít jako závěsnou dekorci. Velikost: 213 cm. Balení: 6 ks...
  Bez DPH: 198 Kč 239 Kč
 • Girlanda glitrová kolečka 6 ks, 213 cm
  Girlanda glitrová je ideální pro výzdobu barevné party nebo jiné oslavy. Lze zavěsit do dvěří a vytvořit např. závěs nebo využít jako závěsnou dekorci. Velikost: 213 cm. Balení: 6 ks...
  Bez DPH: 97 Kč 117 Kč 129 Kč
 • Girlanda Medvídek 4m
  Papírová party girlanda medvídek 4 m. Vhodná pro dekoraci karnevalů a oslav.  ..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč