Ledové království - FROZEN Party

Oscarově oceněná hudební pohádka Frozen - Ledové království, je milována dětmi po celém světě. Holčičky chtějí být královnou Elsou nebo princeznou Annou, kluci zase Kristoffem či princem Hansem. V pohádce také vystupuje všemi milovaný, vtipný a veselý sněhulák Olaf; který mluví lidskou řečí. Jeho protikladem je pak Kristoffův sob Sven, rozumný a věrný pomocník.

Děti party s tímto tématem milují. U nás naleznete opravdu široké množství party dekorací a doplňků, především pak obří foliové balonky plněné heliem, které vydrží nafouknuté až 14 dní. Po té je můžete znovu nafouknout, jak heliem, tak klasicky vzduchem. Také nabízíme party nádobí, ozdobné girlandy, korunky, masky a další.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Balonek Frozen Ledové království 30 cm
  Latexový balonek celopotištěný s motivem Frozen - Ledové království. Balonek obsahuje obrázky: Anna, Elsa a Olaf - Mix barev Vyzdobte si párty tímto balonkem. Vaše děti budou nadšení z této pohádkové postavičky.Latexový balonek Ledové království s motivem Frozen je vhodný jako dekorace na dětskou n..
  Bez DPH: 12 Kč 15 Kč
 • Balonek průhledný s ornamenty 2 - 36 cm
  Balónek průhledný s ornamenty 2 16“Crystal Clear s bílým potiskem, pěti stranný tisk. Velikost: 41 cm ..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonky 30 cm - tmavě modrá 100 ks
  Tmavě modré nafukovací balonky o průměru 30 cm v pastelových a krystalových barvách, vhodné pro potisk. Průměr: 30 cm Obvod: 94 cm Objem: 14,4 l Doba vznášení: 14 hod. (helium) Možnost potisku: sítotisk, ofset Balení: 100 ks..
  Bez DPH: 160 Kč 194 Kč
 • Balonky latexové Frozen - Ledové království 6 ks
  Balení obsahuje 6 balónků tyrkysové barvy s potiskem postaviček z filmu Ledové království. ..
  Bez DPH: 64 Kč 77 Kč
 • Brčka Ledové Království - Frozen
  Brčka Ledové Království - Frozen ideálním doplňkem ke kelímkům na oslavy a party. Počet: 6 ks..
  Bez DPH: 37 Kč 45 Kč
 • Bublifuk Ledové Království
  Bublifuk 60 ml,z oblíbené pohádky Ledové království.  Kdo by neznal Annu a Elzu nejoblíbenější princezny dnešní doby. Pro každou malou i velkou princeznu...
  Bez DPH: 14 Kč 17 Kč
 • Bublifuková pistole Frozen
  Bublifuková pistole na ruční pohon, zábava pro děti na jakékoliv party.  Balení: 60 ml...
  Bez DPH: 79 Kč 95 Kč
 • Chodící balonek Elsa Frozen 88 cm x 144 cm
  Chodící foliový balonek princezna Elsa z oblíbené pohádky Frozen - Ledové Království. Je vhodný k naplnění heliem a nafouknutý vydrží 24 hodin beze změny, pak z něj helium postupně uniká. Balonek je možné opětovně dofukovat. Rozměry: 88 cm x 144 cm. ..
  Bez DPH: 351 Kč 425 Kč
 • Dortové svíčky Frozen 4 ks
  Dortové svíčky s hrdiny oblíbené pohádky Frozen. Anna, Elsa a Olaf budou zdobit narozeninový dort oslavence. Svíčky jsou přidělané na plastových tyčkách, aby se daly snadno připevnit na dort. Balení: 4 ks...
  Bez DPH: 50 Kč 60 Kč
 • Foliová bublina Frozen Ledové království 56 cm
  Balónová bublina  Disney Frozen - Ledové království - 56cm kulatý balón ze speciální microfolie, vhodné pro plnění vzduchem i heliem 56cm Vyzdobte si vaší událost tímto fóliovým balonkem. Na každé akci budou vaše děti nadšení z této animované filmové postavičky, především pak tyto dvě pohádkové p..
  Bez DPH: 107 Kč 130 Kč
 • Foliový balonek Anna Frozen, figurka
  Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 20 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. ..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek Disney Ledové království - Frozen HB 43cm
  Kulatý foliový balonek s obrázkem Anny a Elsy z oblíbené pohádky Frozen - Ledové Království. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Ideální doplněk na dětskou narozeninovou party nebo jako originální dárek. Rozměry..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Foliový balonek Disney Ledové království Frozen 43cm
  Kulatý foliový balonek s Annou a Elsou z Frozen - Ledové Království. Balonek bude ideální dekorací dětské party nebo jako originální dárek pro každého fanouška Frozen. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 43 cm..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Foliový balonek Elsa Frozen 60 cm
  Foliový balonek Elza Frozen, figurka Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. ..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek Frozen Anna a Elsa, ovál 63 x 78 cm
  Oválný foliový balonek s obrázkem Anny a Elsy. Z jedné strany je princezna Anna, z druhé pak královna Elsa. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem, v krásném holografickém provedení. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 63 x 78 cm. ..
  Bez DPH: 95 Kč 115 Kč
 • Foliový balonek Frozen, holografický 43 cm
  Kulatý foliový balonek s obrázkem Anny a Elsy, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem, v krásném holografickém provedení. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 43 cm. ..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Foliový balonek Frozen, Olaf figurka 58 x 104 cm
  Foliový balonek jako postavička Olafa z oblíbené pohádky Frozen - Ledové Království. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 58 x 104 cm. ..
  Bez DPH: 91 Kč 110 Kč
 • Foliový balonek modrý s puntíky 45 cm
  Foliový balonek v modré barvě s puntíky. Ideálně se hodí jako dekorace na puntíkatou party nebo jen jako originální dárek. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm...
  Bez DPH: 27 Kč 33 Kč
 • Frozen dekorační plakáty na párty 5 ks
  Dekorační plakáty na party s motivy Anny, Elsy, Olafa a dalších hrdinů z pohádky Frozen - Ledové království. Plakáty potěší i jako originální dárek nebo jako doplněk do dětského pokoje. Jsou z lehkého materiálu pro snadnou aplikaci. Balení: 5 ks. Velikost:150 cm x 82 cm, 111, 7 cm x 40, 6 cm, 25, ..
  Bez DPH: 90 Kč 109 Kč
 • Frozen sada dárečků 24 ks
  Frozen sada dárečků pro perfektní oslavu narozenin nebo tématickou party ve stylu Frozen - Ledové Království. Sada obsahuje 6 x krasohled, 6 x prstýnek, 6 x sponku do vlasů, 6 x formičku na led nebo jiné dobroty. Dárečky můžete rozdat dětem přímo na party, nebo je nasypat do naší party Frozen piňat..
  Bez DPH: 131 Kč 159 Kč
 • Kelímek s brčkem Frozen - Ledové království
  Kelímek s brčkem Frozen - Ledové království, opakovatelně omyvatelný, pevný plast. ..
  Bez DPH: 109 Kč 132 Kč