Ledové království - FROZEN Party

Oscarově oceněná hudební pohádka Frozen - Ledové království, je milována dětmi po celém světě. Holčičky chtějí být královnou Elsou nebo princeznou Annou, kluci zase Kristoffem či princem Hansem. V pohádce také vystupuje všemi milovaný, vtipný a veselý sněhulák Olaf; který mluví lidskou řečí. Jeho protikladem je pak Kristoffův sob Sven, rozumný a věrný pomocník.

Děti party s tímto tématem milují. U nás naleznete opravdu široké množství party dekorací a doplňků, především pak obří foliové balonky plněné heliem, které vydrží nafouknuté až 14 dní. Po té je můžete znovu nafouknout, jak heliem, tak klasicky vzduchem. Také nabízíme party nádobí, ozdobné girlandy, korunky, masky a další.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Balonky 30 cm - tmavě modrá 100 ks
  Tmavě modré nafukovací balonky o průměru 30 cm v pastelových a krystalových barvách, vhodné pro potisk. Průměr: 30 cm Obvod: 94 cm Objem: 14,4 l Doba vznášení: 14 hod. (helium) Možnost potisku: sítotisk, ofset Balení: 100 ks..
  Bez DPH: 156 Kč 189 Kč 199 Kč
 • Brčka Ledové Království - Frozen
  Brčka Ledové Království - Frozen ideálním doplňkem ke kelímkům na oslavy a party. Počet: 6 ks..
  Bez DPH: 35 Kč 43 Kč 45 Kč
 • Bublifuk Ledové Království
  Bublifuk 60 ml,z oblíbené pohádky Ledové království.  Kdo by neznal Annu a Elzu nejoblíbenější princezny dnešní doby. Pro každou malou i velkou princeznu...
  Bez DPH: 13 Kč 16 Kč 17 Kč
 • Chodící balonek Elsa Frozen 88 cm x 144 cm
  Chodící foliový balonek princezna Elsa z oblíbené pohádky Frozen - Ledové Království. Je vhodný k naplnění heliem a nafouknutý vydrží 24 hodin beze změny, pak z něj helium postupně uniká. Balonek je možné opětovně dofukovat. Rozměry: 88 cm x 144 cm. ..
  Bez DPH: 334 Kč 404 Kč 425 Kč
 • Dortové svíčky Frozen 4 ks
  Dortové svíčky s hrdiny oblíbené pohádky Frozen. Anna, Elsa a Olaf budou zdobit narozeninový dort oslavence. Svíčky jsou přidělané na plastových tyčkách, aby se daly snadno připevnit na dort. Balení: 4 ks...
  Bez DPH: 47 Kč 57 Kč 60 Kč
 • Foliová bublina Frozen Ledové království 56 cm
  Balónová bublina  Disney Frozen - Ledové království - 56cm kulatý balón ze speciální microfolie, vhodné pro plnění vzduchem i heliem 56cm Vyzdobte si vaší událost tímto fóliovým balonkem. Na každé akci budou vaše děti nadšení z této animované filmové postavičky, především pak tyto dvě pohádkové p..
  Bez DPH: 102 Kč 123 Kč 130 Kč
 • Foliový balonek Elsa Frozen 60 cm
  Foliový balonek Elza Frozen, figurka Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. ..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek Frozen - Ledové království 43 cm
  Kulatý foliový balonek s Annou a Elsou z Frozen - Ledové Království. Balonek bude ideální dekorací dětské party nebo jako originální dárek pro každého fanouška Frozen. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 43 cm..
  Bez DPH: 51 Kč 62 Kč 65 Kč
 • Foliový balonek Frozen - Ledové království Happy Birthday 43 cm
  Kulatý foliový balonek s obrázkem Anny a Elsy z oblíbené pohádky Frozen - Ledové Království. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Ideální doplněk na dětskou narozeninovou party nebo jako originální dárek. Rozměry..
  Bez DPH: 51 Kč 62 Kč 65 Kč
 • Foliový balonek Olaf 58 x 104 cm
  Foliový balonek jako postavička Olafa z oblíbené pohádky Frozen - Ledové Království. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 58 x 104 cm. ..
  Bez DPH: 86 Kč 104 Kč 110 Kč
 • Foliový balonek ovál Frozen - Anna a Elsa 63 x 78 cm
  Oválný foliový balonek s obrázkem Anny a Elsy. Z jedné strany je princezna Anna, z druhé pak královna Elsa. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem, v krásném holografickém provedení. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 63 x 78 cm. ..
  Bez DPH: 90 Kč 109 Kč 115 Kč
 • Foliový holografický balonek Frozen - Anna a Elsa 43 cm
  Kulatý foliový balonek s obrázkem Anny a Elsy, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem, v krásném holografickém provedení. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko.  Rozměry: 43 cm. ..
  Bez DPH: 51 Kč 62 Kč 65 Kč
 • Foliový zpívající balonek Frozen - Ledové Království 71 cm
  Foliový balonek s Annou a Elsou z oblíbené pohádky Frozen - Ledové Království. Balonek po zmáčknutí začne hrát ústřední melodii "Najednou" (Let It Go). Plní se heliem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Ideálně se hodí jako dekorace tematické party s ..
  Bez DPH: 192 Kč 233 Kč 245 Kč
 • Frozen sada dárečků 24 ks
  Frozen sada dárečků pro perfektní oslavu narozenin nebo tématickou party ve stylu Frozen - Ledové Království. Sada obsahuje 6 x krasohled, 6 x prstýnek, 6 x sponku do vlasů, 6 x formičku na led nebo jiné dobroty. Dárečky můžete rozdat dětem přímo na party, nebo je nasypat do naší party Frozen piňat..
  Bez DPH: 125 Kč 151 Kč 159 Kč
 • Kelímek s brčkem Frozen - Ledové království
  Kelímek s brčkem Frozen - Ledové království, opakovatelně omyvatelný, pevný plast. ..
  Bez DPH: 104 Kč 125 Kč 132 Kč
 • Konfety Ledové království Frozen 34g
  Krásné konfety s motivy oblíbených hrdinů z pohádky Frozen - Ledové Království. Anna, Elsa a Olaf budou skvělým dekoračním doplňkem každé party. Konfety jednodušše rozsypejte po stole. Balení: 34 gr (tři pytlíčky s různým druhem konfet)...
  Bez DPH: 46 Kč 56 Kč 59 Kč
 • Korunky Frozen 4 ks
  Jestli je něco, co nesmí chybět na narozeninové oslavě nebo tématické party, pak jsou to korunky pro opravdové princezny s Annou a Elsou. Na dvou korunkách je vyobrazena Anna, na dalších dvou je pak Elsa. Balení: 4 ks...
  Bez DPH: 93 Kč 113 Kč 119 Kč
 • Kostým Princezna Anna Frozen Fever 3 - 4 roky
  Karnevalový kostým Princezna Anna je vhodným doplňkem pro karneval, nebo narozeninovou party. Kostým obsahuje vše potřebné pro malou princeznu. Tématika vychází z nejnovějšího filmu Frozen Fever Obash balení: Šaty a vesta Velikost: 3 - 4 roky..
  Bez DPH: 226 Kč 274 Kč 498 Kč
 • Kostým Princezna Anna Frozen Fever 5 - 6 let
  Karnevalový kostým Princezna Anna je vhodným doplňkem pro karneval, nebo narozeninovou party. Kostým obsahuje vše potřebné pro malou princeznu. Tématika vychází z nejnovějšího filmu Frozen Fever Obash balení: Šaty a vesta Velikost: 5 - 6 let..
  Bez DPH: 226 Kč 274 Kč 498 Kč
 • Kostým Princezna Anna Frozen Fever 7 - 8 let
  Karnevalový kostým Princezna Anna je vhodným doplňkem pro karneval, nebo narozeninovou party. Kostým obsahuje vše potřebné pro malou princeznu. Tématika vychází z nejnovějšího filmu Frozen Fever Obash balení: Šaty a vesta Velikost: 7 - 8 let..
  Bez DPH: 226 Kč 274 Kč 498 Kč
 • Latexový balonek Frozen - Ledové království 30 cm
  Latexový balonek celopotištěný s motivem Frozen - Ledové království. Balonek obsahuje obrázky: Anna, Elsa a Olaf - Mix barev Vyzdobte si párty tímto balonkem. Vaše děti budou nadšení z této pohádkové postavičky.Latexový balonek Ledové království s motivem Frozen je vhodný jako dekorace na dětskou n..
  Bez DPH: 12 Kč 14 Kč 15 Kč