Divoký západ, western party

Party jako na divokém západě a vše co pro dekoraci potřebujete. Uspořádejte si párty nebo oslavu ve westernovém stylu!

 

V této kategorii nabízíme potřebné party dekorace a doplňky pro tématickou party ve stylu Western, jako je party nádobí, čepičky, trumpetky, veselé girlandy a další.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Balonky 30 cm - hnědé 100 ks
  Hnědé nafukovací balonky o průměru 30 cm v pastelových a krystalových barvách, vhodné pro potisk. Průměr: 30 cm Obvod: 94 cm Objem: 14,4 l Doba vznášení: 14 hod. (helium) Možnost potisku: sítotisk, ofset Balení: 100 ks..
  Bez DPH: 156 Kč 189 Kč 199 Kč
 • Chodící balonek Kravička
  Chodící balonek Kravička - 55 cm Balonek je třeba naplnit héliem, pro docílení chodícího efektu. Nožičky naopak působí jaké zátěž, díky které balónek nevzlétne, ale zůstává stát na zemi. Taháním za stuhu, balonek působý jako by chodil. Balonek plněný vzduchem vydrží beze změny týden (nedocílíte ovš..
  Bez DPH: 101 Kč 123 Kč 129 Kč
 • Foliový balonek bílý kůň 60 cm
  Foliový balonek ve tvaru bílého koně. Bude perfektním dárkem pro oslavence nebo skvělou dekorací na tematickou party či oslavu narozenin. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 60 cm. ..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek černý kůň 60 cm
  Foliový balonek ve tvaru černého koně. Bude perfektním dárkem pro oslavence nebo skvělou dekorací na tematickou party či oslavu narozenin. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 60 cm. ..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek Kravička 110 cm
  Foliový balonek ve tvaru kravičky, který lze využít jako srandovní výzdobu nebo jako vtipný dárek. Vhodný na jakékoliv narozeninové oslavy nebo party. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze je opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: cca 110 x 80 cm. Balení: 1 ks...
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč 79 Kč
 • Foliový balonek světle hnědý kůň 60 cm
  Foliový balonek ve tvaru hnědého koně. Bude perfektním dárkem pro oslavence nebo skvělou dekorací na tematickou party či oslavu narozenin. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 60 cm...
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč 55 Kč
 • Foliový balonek tmavě hnědý kůň 60 cm
  Foliový balonek ve tvaru hnědého koně. Bude perfektním dárkem pro oslavence nebo skvělou dekorací na tematickou party či oslavu narozenin. Balonek je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 60 cm. ..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč 55 Kč
 • Nesfouknutelné svíčky
  Nesfouknutelné svíčky v balení po 10 ks. V balení vždy po 2 kusech od každé barvy, tedy modré, zelené, žluté, růžové a fialové. Svíčky se po sfouknutí opět samovolně zapálí...
  Bez DPH: 20 Kč 24 Kč 25 Kč
 • Odznak Sheriff
  Jako správnému Sheriffovi vám nesmí chybět odznak Sheriffa...
  Bez DPH: 35 Kč 42 Kč 44 Kč
 • Papírové kelímky Western 8 ks
  Papírové kelímky Western se hodí na tématické oslavě nebo jakékoliv jiné párty. Je dobré zkombinovat přímo s ubrousky, ubrus a talířky. Při oslavě nebude hrozit žádné pořezaní od rozbité sklenice apod. Zároveň při úklidu budete spokojeni s menším množstvím nádobí, které budete muset mýt. Počet: 8 ..
  Bez DPH: 46 Kč 56 Kč 59 Kč
 • Papírové party ubrousky Western 16 ks
  Papírové ubrousky Western se hodí jako praktický a dekorační doplňek na jakýkoliv stůl. Je dobré zkombinovat přímo s ubrusem, talířky a kelímky. Balení: 16 ks...
  Bez DPH: 42 Kč 51 Kč 54 Kč
 • Papírové talíře Western 22 cm
  Papírové talíře Western určitě přijdou vhod na tématické oslavě nebo jakékoliv jiné párty. Je dobré zkombinovat přímo s ubrousky, ubrus a kelímky. Velikost: 22 cm..
  Bez DPH: 46 Kč 56 Kč 59 Kč
 • Party pozvánky Western 8 ks
  Stylové pozvánky na Westernovou zábavu! Vytvořte Westernové prostředí, máme pro vás talířky, kelímky, ubrousky a ubrus. Počet: 8 ks..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč 55 Kč
 • Plastový party ubrus Western 137 x 213 cm
  Plastový ubrus Western se hodí jako praktický doplňek na jakýkoliv stůl. Je dobré zkombinovat přímo s ubrousky, talířky a kelímky. Slouží skvěle jako dekorace a také ochrání váš stůl před veškerými skvrnami. Je lehce omyvatelný, stačí jej pouze otřít vlhkým hadříkem a je opět připraven k použití. ..
  Bez DPH: 78 Kč 94 Kč 99 Kč
 • Barva na obličej Snazaroo - hnědá - Light Brown 18 ml
  Velice kvalitní barva na obličej, která je vodou ředitelná. Snadno se nanáší, výborně drží, neotírá se a lze ji snadno omývat. Splňuje nejvyšší kosmetické atesty. Je koncentrovaná, takže vystačí na mnoho použití Značka: Snazaroo Objem: 18 ml..
  Bez DPH: 86 Kč 104 Kč 109 Kč