Lampiony

Tato kategorie vám nabízí dětmi i dospělými tolik oblíbené svítící lampiony. Vraťte se do dětství a vypusťte svá přání do světa prostřednictvím létajícího lampionu. V nabídce máme rozmanitou škálu barev jak létajících, tak i nelétajících lampionů. Pokud nechcete dávat svým dětem pravé svíčky, máme v nabídce, speciálně do lampionů, i svíčky na baterie

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Kulatý lampion - zlatý, 25cm
  Zlatý kulatý lampion v průměru 25 cm, vyrobeno z rýžového papíru. Tvar zajišťuje pevná kovová konstukce. Vhodné pro osvětlení naším LED světélkem nebo pro žárovkou do max. 60W ..
  Bez DPH: 32 Kč 39 Kč
 • Lampiony samostojné se srdíčky
  Lampiony rozložíte a umístíte na vhodný povrch, následne do něj umístíte čajovou svíčku a je vše hotovo. Jsou vhodné jako dekorace stolů, příjezdových cest a dalších míst pro vaše slavnostní chvíle. Balení: 3 ks...
  Bez DPH: 70 Kč 85 Kč
 • Závěsný lampion Frozen - Anna a Elsa nebo Olaf
  Závěsný lampion s motivy známých hrdinů z pohádky Frozen - Ledové Království budou skvělou dekorací na party nebo dětskou oslavu. Na lampionu naleznete obrázek Anny a Elsy nebo Olafa. Stačí připsat k objednávce poznámku, jaký motiv si přejete. Balení obsahuje i držáček na svíčku a český návod. Bale..
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Barevné LED světélko do balonku nebo lampionu
  Led svítící balonky (led diody s možností opakovaného využití). Výdrž 24 hodin, vysoká svítivost. Barevné led světélko mění barvy v celé škále barev na obrázku.Nelze navolit pouze jednu barvu. Originální svítící barevné LED zařízení, které vložíte do klasického balonku a balonek se tak rozzáří mno..
  Bez DPH: 12 Kč 15 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion bílý 35 cm
  Dekorativní závěsný lampion v bílé barvě s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru jak v interiérech, tak ve venkovních prostorech. K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin: https://balonkypra..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion bílý, 20 cm
  Dekorativní závěsný lampion v bílé barvě s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru, případně připevnit na lampionovou tyčku. K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin: https://balonkypraha.cz/le..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion černý 35 cm
  Černý dekorativní závěsný lampión papírový s kovovou konstrukcí průměr 35 cm. Vyrobeno z rýžového papíru. Do lampionu doporučujeme umístit naše LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin. ..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion levandulový 35 cm
  Dekorativní závěsný lampion v levandulové barvě s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru jak v interiérech, tak ve venkovních prostorech. K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin: https://bal..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion lila, 20 cm
  Dekorativní závěsný lampion v světle fialové barvě s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru, případně připevnit na lampionovou tyčku. K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin: https://balonkyp..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion mint 35cm
  Mintový dekorativní závěsný lampión papírový s kovovou konstrukcí průměr 35 cm. Vyrobeno z rýžového papíru. Do lampionu doporučujeme umístit naše LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin.   ..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion modrý 35 cm
  Dekorativní závěsný lampion v modré barvě s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru jak v interiérech, tak ve venkovních prostorech. K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin: https://balonkypr..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion růžový 35 cm
  Dekorativní závěsný lampion ve světle růžové barvě s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru, případně připevnit na lampionovou tyčku. K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin: https://balonkyp..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion šampaň 35 cm
  Dekorativní závěsný lampion v šampaň barvě s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru jak v interiérech, tak ve venkovních prostorech. K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin: https://balonkyp..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion šampaň, 20 cm
  Dekorativní závěsný lampion v šampaň barvě s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru, případně připevnit na lampionovou tyčku. K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin: https://balonkypraha.cz/..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion světle modrý, 20 cm
  Dekorativní závěsný lampion v modré barvě s kovovou konstrukcí. Lampion je vyroben z rýžového papíru a je možné jej zavěsit do prostoru, případně připevnit na lampionovou tyčku. K lampionu si nezapomeňte pořídit také speciální LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin: https://balonkypraha.cz/l..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Dekorativní závěsný lampion, zelený - 35cm
  Limetkově zelený dekorativní závěsný lampión papírový s kovovou konstrukcí průměr 35 cm. Vyrobeno z rýžového papíru. Do lampionu doporučujeme umístit naše LED světélko, které vydrží svítit až 24 hodin. ..
  Bez DPH: 43 Kč 52 Kč
 • Girlanda s lampiony barevná, délka 3, 6 m
  Růžová girlanda s lampiony. Sada obsahuje 8 ks různobarevných lampionů a stužku ve stejné barvě pro zavěšení. Girlanda bude perfektním doplňkem každé narozeninové oslavy, party nebo zahradní party.  Skvělého efektu docílíte vložením led světélka do lampionu https://balonkypraha.cz/led-svetelko-do-b..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Girlanda s lampiony bílá, délka 365 cm
  Bílá girlanda s lampiony. Sada obsahuje 8 ks lampionů a stužku ve stejné barvě pro zavěšení. Girlanda bude perfektním doplňkem každé narozeninové oslavy, party nebo zahradní party. Skvělého efektu docílíte vložením led světélka do lampionu https://balonkypraha.cz/led-svetelko-do-balonku. Balení: 8 ..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Girlanda s lampiony růžová, délka 3, 6 m
  Růžová girlanda s lampiony. Sada obsahuje 8 ks lampionů a stužku ve stejné barvě pro zavěšení. Girlanda bude perfektním doplňkem každé narozeninové oslavy, party nebo zahradní party. Skvělého efektu docílíte vložením led světélka do lampionu https://balonkypraha.cz/led-svetelko-do-balonku. Balení: ..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Girlanda s lampiony světle modrá, délka 3, 6 m
  Světle modrá girlanda s lampiony. Sada obsahuje 8 ks lampionů a stužku ve stejné barvě pro zavěšení. Girlanda bude perfektním doplňkem každé narozeninové oslavy, party nebo zahradní party. Skvělého efektu docílíte vložením led světélka do lampionu https://balonkypraha.cz/led-svetelko-do-balonku. Ba..
  Bez DPH: 89 Kč 107 Kč 119 Kč
 • Girlanda s lampiony tmavě modrá, délka 3, 6 m
  Tmavě modrá girlanda s lampiony. Sada obsahuje 8 ks lampionů a stužku ve stejné barvě pro zavěšení. Girlanda bude perfektním doplňkem každé narozeninové oslavy, party nebo zahradní party.  Skvělého efektu docílíte vložením led světélka do lampionu https://balonkypraha.cz/led-svetelko-do-balonku. R..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč