Tlapková patrola Párty

Párty ve stylu Tlapková patrola je pro děti skvělou volbou.

Pro tuto příležitost máme v nabídce party náddobí a další. Nezapomeňte, že na naší prodejně v Praze vám balonky rádi naplníme heliem, případně dovezeme v rámci naší služby Balon Kurýr.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Foliový balonek červený s puntíky 45 cm
  Foliový balonek v červené barvě s puntíky. Ideálně se hodí jako dekorace na puntíkatou party nebo jen jako originální dárek. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm. Ceník pro plnění balonků heli..
  Bez DPH: 27 Kč 33 Kč
 • Balonek s puntíky červený, 30 cm
  Červený pastelový balonek s puntíky ve velikosti 30 cm. Skvělá dekorace pro první narozeniny, leteckou party nebo party s puntíky. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme na naší prodejně v Praze, v blízkosti Palmovky..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Dekorační rozeta, červená 15,2 cm, 5 ks
  Dekorační závěsná rozeta v červené barvě. Rozety jednoduše roztáhnete a připevníte konce k sobě. Pak už je stačí jen připevnit kam budete potřebovat a dozdobit tak interiér každé party nebo oslavy narozenin. Balení: 5 ks. Rozměr: 15,2 cm..
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Foliový balon Tlapková patrola 43 cm
  Foliový balon Tlapková patrola, vhodné pro nafouknutí heliem. Parádní jako dárek, nebo je možn použít jako dekoraci na tématické party Tlapková patrola. Velikost: 43 cm Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme přímo n..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Foliový balonek Červená hvězda 85 cm
  Foliovy balonek hvězda Červená je vhodná například jako dekorace vánočního nebo silvestrovského večírku. Barva: Červená Velikost: 85 cm Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme na naší prodejně v Praze, v blízkosti ..
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Foliový balonek Chase, Tlapková patrola, 58 x 78 cm
  Foliový balonek Chase, Tlapková patrola, kterým můžete obdarovat kluka i holku. Pomocí brčka je možné vysát helium a užít si tak spoustu srandy. Rozměry: 58 x 78 cm Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme přímo na n..
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Foliový balonek kruh červený 45 cm
  Foliový balonek ve tvaru kruhu v červené barvě. Ideální jako dárek pro oslavence nebo například jako součást balonkového buketu. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm. Ceník pro plnění balonků ..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Létající lampion přání - červený
  Létající lampion červený, kompletní produkt Návod k použití Na povrch nerozloženého lampionu štěstí napište svá přání, která by vám měl lampion vyplnit. Létající lampion rozložte a doprostřed drátěného kříže létajícího lampionu připevněte přiložený hořák.  Většina lampionů má systém přidělávání h..
  Bez DPH: 29 Kč 35 Kč
 • Narozeninové svíčky Tlapková patrola, 4 ks
  Pro oslavence narozeninové svíčky Tlapková patrola, by neměli chybět při tématické dětské party ve stylu Tlapková patrola. Počet: 4 ks v balení..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Papírové kelímky Tlapková patrola
  Party papírové kelímky Tlapková patrola, jsou nutností při tématické dětské party ve stylu Tlapková patrola.  Počet: 8 ks v balení..
  Bez DPH: 31 Kč 38 Kč
 • Papírové ubrousky červené 20 ks
  Klasické papírové ubrousky v červené barvě, budou perfektním doplňkem party stolování nebo slavnostní tabule. Rozměry: 33 x 33 cm. Balení: 20 ks...
  Bez DPH: 32 Kč 39 Kč
 • Papírové ubrousky Tlapková patrola
  Party papírové ubrousky Tlapková patrola, jsou nutností při tématické dětské party ve stylu Tlapková patrola. Počet: 20 ks v balení..
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Papírový lampion - červený
  Papírový vaší party lampion 25x16cm Skládaný papírový lampion harmonikového tvaru jistě vykouzlíte krásnou atmosféru ..
  Bez DPH: 24 Kč 29 Kč
 • Party banner Happy Birthday - Tlapková patrola, vel. 180 x 15 cm
  Party banner Happy Birthday - Tlapková patrola, vel. 180 x 15 cm Vhodné na narozeninové či tématické oslavy. ..
  Bez DPH: 70 Kč 85 Kč
 • Party brčka Tlapková patrola 8 ks
  Party brčka Tlapková patrola, by rozhodně neměli chybět při tématické dětské party ve stylu Tlapková patrola, děti si s nimi užijí moho srandy. Počet: 8 ks v balení..
  Bez DPH: 46 Kč 55 Kč
 • Party hračky Tlapková patrola, 24 ks
  Zábavný party set hraček s oblíbenými postavičkami z Tlapkové patroly...
  Bez DPH: 98 Kč 119 Kč
 • Party konfety Tlapková patrola 34 g
  Stylové metalické party konfety s Tlapkovou patrolou se skvěle hodí jako dekorace na tématickou party nebo dětskou oslavu narozenin. Můžete je jen tak rozsypat po stolech nebo vložit do balíčků. Balení: 34 gr...
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Party papírové masky Tlapková patrola, 8 ks
  Party papírové masky jako Tlapková patrola, potěší každého fanouška. Masky jsou vhodné pro kluky i pro slečny na jakoukoliv tématickou party, oslavu narozenin nebo karneval. Balení: 8 ks.  ..
  Bez DPH: 57 Kč 69 Kč
 • Party papírové talíře Tlapková patrola 18 cm
  Party papírové talíře Tlapková patrola, jsou nutností při tématické dětské party ve stylu Tlapková patrola. Velikost: 18 cm Počet: 8 ks v balení..
  Bez DPH: 41 Kč 49 Kč
 • Party papírové talíře Tlapková patrola 23 cm
  Party papírové talíře Tlapková patrola, jsou nutností při tématické dětské party ve stylu Tlapková patrola. Velikost: 23 cm Počet: 8 ks v balení..
  Bez DPH: 49 Kč 59 Kč
 • Party Pinata červená - 30 x 18cm
  Piňata je jedna z nejpopulárnějších her pro děti v Mexiku, Latinské Americe a USA, hlavně na různých oslavách, jako jsou narozeniny, Vánoce a podobně. Je to vlastně obal vyrobený z tvrdého papíru - mívá nejrůznější tvary a barvy - do kterého se schovají drobné sladkosti, hračky a konfety. Zavěsí se ..
  Bez DPH: 87 Kč 105 Kč