Mickey Mouse party

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Baby Mickey papírové ubrousky 20 ks
  Papírové ubrousky Baby Mickey pro oslavu prvních narozeniny nebo barození nového přírůstku do rodiny, balení obsahuje 20 ks ubrousků.  ..
  Bez DPH: 45 Kč 54 Kč
 • Baby Mickey party kelímky 8 ks
  Plastové party kelímky Baby Mickey pro Vaši oslavu prvních narozenin nebo vítání nového přírůstku. Balení 8 ks, obsah 220 ml..
  Bez DPH: 32 Kč 39 Kč
 • Bublifuk Disney - Mickey Mouse club house - 60ml
  Bublifuk Disney - Mickey Mouse club house - 60 ml má vaše dítko rádo Mickyho? Pak neváhejte a potěšte ho rovnou dvakrát. ..
  Bez DPH: 14 Kč 17 Kč
 • Chodící balonek Mickey Mouse 53 x 76 cm
  Chodící balonek Mickey Mouse, je nutné nafouknout heliem, po nafouknutí bude vypadat, jakoby chodil. Díky závažím umístěným v nohou se nemusíte bát, že by ulétl. Balonek plněný vzduchem vydrží beze změny týden (nedocílíte ovšem efektu chodícího balonku). Balonek naplněný heliem vypadá jakoby opra..
  Bez DPH: 186 Kč 225 Kč
 • Chodící balonek Mickey Mouse 96 x 132 cm
  Chodící foliový balonek Mickey Mouse, jako postavička, kterou milují všechny děti. Je vhodný k naplnění heliem a nafouknutý vydrží 24 hodin beze změny, pak z něj helium postupně uniká. Balonek je možné opětovně dofukovat. Rozměry: 96 x 132 cm. Balonek vám rádi naplníme heliem přímo na naší prodej..
  Bez DPH: 239 Kč 289 Kč
 • Dvojitá foliová bublina Mickey Mouse 61cm
  Dvojitá balónová bublina -Mickey Mouse 61cm Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně U Libeňského pivovaru 18, Praha 8, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. ..
  Bez DPH: 229 Kč 277 Kč
 • Foliová bublina Mickey 56 cm
  Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně U Libeňského pivovaru 18, Praha 8, takto nafouknutý balónek vydrží létat až několik týdnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. ..
  Bez DPH: 107 Kč 130 Kč
 • Fóliová bublina Mickey a Minnie I Love You 56 cm
  Fóliová bublina Mickey a Minnie - I Love You, velikost 56 cm. Dárek pro Vaši lásku k Valentýnu, výročí nebo narozeninám Tento balónek lze nafukovat héliem. Balonek Vám můžeme nafouknou na naší prodejně v Praze. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kury..
  Bez DPH: 115 Kč 139 Kč
 • Foliová bublina Mickey Park 56 cm
  Balónová bublina -Mickey Park 56cm Balónek Vám rádi nafoukneme heliem přímo na naší prodejně U Libeňského pivovaru 18, Praha 8, takto nafouknutý balónek vydrží létat až 10 dnů a dá se opakovaně dofukovat. Při nafukování balónku vzduchem použijte brčko nebo dutou slámku. ..
  Bez DPH: 107 Kč 130 Kč
 • Foliová bublina Mickey první narozeniny 56 cm
  Foliový balonek (bublina) s myšákem Mickey a nápisy HAPPY BIRTHDAY a 1st BIRTHDAY jako ideální dárek pro malého chlapečka k prvním narozeninám. Bude také skvělou dekorací první narozeninové party. Balonek je vhodný k plnění heliem i vzduchem,. Vydrží nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofu..
  Bez DPH: 115 Kč 139 Kč
 • Foliový balonek Mickey Mouse 55 x 78 cm
  Foliový balonek s postavičkou Mickey Mouse, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 55 x 78 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rád..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Mickey Baby foliový balonek 51cm x 84 cm
  Foliový balonek s obrázkem malého myšáka Mickeyho, je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Hodí se perfektně pro oslavu prvních narozenin. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměry: 51 cm x 84 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https:..
  Bez DPH: 74 Kč 90 Kč
 • Party papírové talíře Baby Mickey 20 cm
  Party talířky baby mickey 20 cm 8 ks v balení  ..
  Bez DPH: 31 Kč 38 Kč
 • Party papírové talíře Baby Mickey 23 cm
  Baby Mickey party talířky ve velikosti 23 cm jsou vhodné například pro oslavu narození či prvních narozenin dítěte. Neztratí se ale ani při druhých nebo třetích narozeninách. Velikost: 23 cm Barva: modrá Balení: 8 ks..
  Bez DPH: 44 Kč 53 Kč
 • Latexový balonek Baby Mickey 30 cm
  Latexový balonek s obrázkem postavičky Baby Mickey v různém barevném provedení. Balonek vydrží nafouknutý 12 až 15 hodin. Rozměry: 30 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme přímo na naší prodejně v Praze v blízk..
  Bez DPH: 8 Kč 10 Kč
 • Latexový balonek Mickey Mouse 30 cm
  Latexový balonek s obrázkem postavičky Mickey Mouse v různém barevném provedení. Balonek vydrží nafouknutý 12 až 15 hodin. Rozměry: 30 cm. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme přímo na naší prodejně v Praze v blíz..
  Bez DPH: 8 Kč 10 Kč
 • Papírové talířky Mickey Roadster závodník 20 cm 8 ks
  Papírové talířky Mickey, parádní a praktická dekorace na tématickou party. Rozměry: 20 cm Balení 8 ks..
  Bez DPH: 41 Kč 49 Kč
 • Papírové talířky Mickey Roadster závodník 23 cm 8 ks
  Papírové talířky Mickey, parádní a praktická dekorace na tématickou party. Rozměry: 23 cm Balení 8 ks..
  Bez DPH: 44 Kč 53 Kč
 • Papírové ubrousky Mickey Roadster závodník 20 ks
  Papírové ubrousky Mickey, parádní a praktická dekorace na tématickou party. Počet: 20 ks Rozměry: 33 x 33 cm..
  Bez DPH: 45 Kč 54 Kč
 • Party brčka Mickey Roadster závodník 6 ks
  Stylová party brčka s ozdobou Mickey budou výborným doplňkem každé party a dětské oslavy. Nezapomeňte k nim připravit skvělý drink. Balení: 6 ks...
  Bez DPH: 37 Kč 45 Kč
 • Plastové kelímky Mickey Roadster závodník 8 ks
  Party papírové kelímky s obrázky oblíbených Mickey, které jsou vhodnou dekorací každé narozeninové oslavy nebo dětské party. Balení: 8 ks. Obsah: 266 ml...
  Bez DPH: 32 Kč 39 Kč