Puntíková party

Na puntíkovou party je třeba na veškeré dekorace namalovat puntíky. Na výběr máme v různých pastelových barvách a to jak talířky, ubrusy, kelímky a ubrousky, jak s potisky puntíků, tak bez nich. V tomto případě pak můžete použít svou kreativitu a na doplňky si puntíky domalovat. Pomocí barev na obličej Snazaroo se můžete napuntíkovat i vy.

Řadit podle:
Zobrazit:
Zobrazit: seznam mřížka
 • Foliový balonek červený s puntíky 45 cm
  Foliový balonek v červené barvě s puntíky. Ideálně se hodí jako dekorace na puntíkatou party nebo jen jako originální dárek. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm. Ceník pro plnění balonků heli..
  Bez DPH: 27 Kč 33 Kč
 • Foliový balonek Happy Birthday s puntíky a proužky 43 cm
  Foliový balonek s nápisem HAPPY BIRTHDAY s puntíky a proužky se dokonale hodí jako dekorace na narozeninovou party. Je vhodný k naplnění vzduchem i heliem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 43 cm. Ceník pro plnění balonků naleznete na h..
  Bez DPH: 54 Kč 65 Kč
 • Foliový balonek modrý s puntíky 45 cm
  Foliový balonek v modré barvě s puntíky. Ideálně se hodí jako dekorace na puntíkatou party nebo jen jako originální dárek. Je vhodný k naplnění heliem i vzduchem. Balonek zůstane plně nafouknutý 3 až 5 dní, ale lze jej opakovaně dofukovat přes brčko. Rozměr: 45 cm. Ceník pro plnění balonků heliem..
  Bez DPH: 27 Kč 33 Kč
 • Fóliový balonek růžový s puntíky 45 cm
  Fóliový balonek - růžový s puntíky – 45 cm.  Vhodné pro nafukování héliem. Balonek Vám můžeme nafouknou na naší prodejně v Praze...
  Bez DPH: 27 Kč 33 Kč
 • Konfety metalické Happy Birthday
  Metalické konfety s nápisem Happy Birthday, vhodné jak pro děti, tak pro dospělé na jejich narozeninové oslavy či party. Balení: 14 gr mix barev...
  Bez DPH: 35 Kč 42 Kč
 • Košíčky na muffiny, s puntíky - 6 ks
  Natáčky na muffiny, s puntíky. Balení obsahuje 6 ks. Rozměry: 5 x 7,5 x 5 cm ..
  Bez DPH: 27 Kč 33 Kč
 • Set - párty hraček 48 ks
  Party set hraček pro děti na různé oslavy narozenin, party a další společenské události. Balíček obsahuje: 8x pálka s bodovým terčem na chytání, 8x káča, 8x vystřelovací hra s kuličkou, 8x hra s kuličkami, 8x létající vrtulka, 8x hod kuličky do kalíšku . Ideální jako zábava na party nebo jako drobná..
  Bez DPH: 162 Kč 196 Kč
 • Balonek s potiskem puntíků 30 cm
  Kulatý latexový balonek v pastelových barvách s celoplošným potiskem puntíků, bude ideální dekorací každé party nebo oslavy narozenin. Hodí se také jako neobvyklý dárek pro oslavence. Balení: 1 ks. Rozměry: 30 cm (12")...
  Bez DPH: 4 Kč 5 Kč
 • Balonek s puntíky černý, 30 cm
  Černý pastelový balonek s puntíky ve velikosti 30 cm. Skvělá dekorace pro Vaši super party, silvestrovskou party nebo party s puntíky. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme na naší prodejně v Praze, v blízkosti Palm..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek s puntíky červený, 30 cm
  Červený pastelový balonek s puntíky ve velikosti 30 cm. Skvělá dekorace pro první narozeniny, leteckou party nebo party s puntíky. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme na naší prodejně v Praze, v blízkosti Palmovky..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Balonek s puntíky růžový, 30 cm
  Růžový pastelový balonek s puntíky ve velikosti 30 cm. Skvělá dekorace pro první narozeniny, pink party party nebo party s puntíky. Ceník pro plnění balonků heliem naleznete na https://balonkypraha.cz/rozvoz-balon-kuryr. Balonky vám také rádi nafoukneme na naší prodejně v Praze, v blízkosti Palmovk..
  Bez DPH: 7 Kč 8 Kč
 • Bílá stuha s černými puntíky 2,5 cm/ 25m
  Saténová stuha, bílá s černými tečkami, šířka 25 milimetrů, délka 25 metrů. Balení: 1 ks. Stuha je vhodná pro dekorování dárků, svíček, slavnostních stolů a dalších svátečních příležitostí. ..
  Bez DPH: 74 Kč 89 Kč
 • Dárková krabička bílá Bride - 10 ks
  Dárková krabička v bílé barvě ve tvaru nevěsty s mašlí ve velikosti 6,5 x 3 x 5 cm jistě krásně zabalí Vaše drobné dárečky. Dodáváme ve složeném stavu. Balení obsahuje 10 ks krabiček a mašliček..
  Bez DPH: 62 Kč 75 Kč
 • Dortová svíčka číslo 0 s puntíky
  Dortová svíčka číslo 0 s puntíky, barva modrá. Velikost 7,5 cm. Svíčka je vybavena plastovým zapichem pro jednoduší umístění na dort. ..
  Bez DPH: 20 Kč 24 Kč
 • Dortová svíčka číslo 1 s puntíky
  Dortová svíčka jako číslice 1 s puntíky v různém barevném provedení s plastovým podstavcem pro snadné umístění na dort. Vosk ze svíčky nestéká, nemusíte se tak bát poškození dortu. Rozměry: 7, 5 cm...
  Bez DPH: 20 Kč 24 Kč
 • Dortová svíčka číslo 2 s puntíky
  Dortová svíčka číslo 2 s puntíky. Velikost 7,5 cm. Svíčka je vybavena plastovým zápichem pro jednoduší umístění na dort. ..
  Bez DPH: 20 Kč 24 Kč
 • Dortová svíčka číslo 3 s puntíky
  Dortová svíčka číslo 3 s puntíky. Velikost 7,5 cm. Svíčka je vybavena plastovým zapichem pro jednoduší umístění na dort. ..
  Bez DPH: 20 Kč 24 Kč
 • Dortová svíčka číslo 4 s puntíky
  Dortová svíčka číslo 4 s puntíky. Velikost 7,5 cm. Svíčka je vybavena plastovým zapichem pro jednoduší umístění na dort. ..
  Bez DPH: 20 Kč 24 Kč
 • Dortová svíčka číslo 5 s puntíky
  Dortová svíčka číslo 5 s puntíky. Velikost 7,5 cm. Svíčka je vybavena plastovým zapichem pro jednoduší umístění na dort. ..
  Bez DPH: 20 Kč 24 Kč
 • Dortová svíčka číslo 6 s puntíky
  Dortová svíčka číslo 6 s puntíky. Velikost 7,5 cm. Svíčka je vybavena plastovým zapichem pro jednoduší umístění na dort. ..
  Bez DPH: 20 Kč 24 Kč
 • Dortová svíčka číslo 7 s puntíky
  Dortová svíčka číslo 7 s puntíky. Velikost 7,5 cm. Svíčka je vybavena plastovým zapichem pro jednoduší umístění na dort. ..
  Bez DPH: 20 Kč 24 Kč